мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Интернет печалбата не е за хора, които искат да изкарат 15-20лв за днес. Ако това ти е целта, в момента се търсят хора за цепене на дърва - може да попиташ някой комшия. Печалбата от интернет е за хора, които искат да инвестират най-вече време, а след това и средства. Тези хора разбира се трябва да имат сериозен опит и знания, които не се учат за ден-два.

Аз няма ли опция за безплатен домейн и хостинг, защото искам да видя как ще са нещата?
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Аз няма ли опция за безплатен домейн и хостинг, защото искам да видя как ще са нещата?

1freehosting.com и freenom.com предлагат безплатен хостинг и безплатен домейн. Намери в YouTube ако не знаеш как се ползват.
До колкото знам има 2 начина за правене на сайт - директно писане на код (from scratch) и Content Management System (CMS) като WordPress. WordPress е по-лесният вариант и обикновено се инсталира от cPanel-а на хостинг сайта.
 
От: мога ли да печеля по нещо като съм непълнолетен

Аз няма ли опция за безплатен домейн и хостинг, защото искам да видя как ще са нещата?

Безплатен домейн и хостинг за гледане на нещата - localhost на личния комп. За начинаещи WAMP http://www.wampserver.com/en/
 

Горе