най-гадния ден в живота ви?

От: най-гадния ден в живота ви?

Киви, можеше и да е още по-лошо! Мислете позитивно уе!
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Имаме късмета да живеем във време от човешката история, когато имаме най-много възможности, живеем най-добре...

Радвайте се на това, че имате възможност да стъпите върху създаденото от вашите предци. Толкова много неща имате наготово. Само трябва да напишете правилните ключови думи и имате достъп до познание, за което хората от не много далечното минало не са били способни да мечтаят...
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Аз имах най-гадния месец в живота ми...
След съсипващо учене ме скъсаха по най-гадния предмет (микропроцесорни системи), че и по един малоумен след това.
След седмица ми спряха АдСенс, а там парите бяха добри (примерно 2-3 минимални заплати).

По едно време колата реши да се скапе..

След още известно време ми беше спрян adf.ly, че и linkbucks, е поне там се прави лесно втори акаунт.

Междувременно тук-там и проблеми с гаджето...

И накрая... ми умря не една, ами две рибки! ;[

Явно съм имал много лоша карма насъбрана...
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Най-гадния ден е денят на раждането.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Странна песимистична, но и успокоителна за някои хора тема.
Най-гаден ден трудно ще посоча, тъй като не съм чак толкова злопаметен. Едно от най-хубавите свойства на паметта спестяващо много болка е забравянето.
Иначе при мен рядко гадостта е събрана точно в един конкретен ден. Обикновено е период от няколко седмици до няколко месеца, през което време нещата, с които се занимавам, яко циклят, прецакват се или в най-простия случай стоя бездеен (т.е. без работа).

П.П.:
Не смятам, за гаден ден денят, в който съм се родил. Радвам се, че съм се появил на този свят, че мога да видя и науча толкова много неща и че мога да се развивам и оставя неща след себе си. Които не са се родили нямат тази възможност.
 
От: От: най-гадния ден в живота ви?

...че мога да видя и науча толкова много неща и че мога да се развивам и оставя неща след себе си. Които не са се родили нямат тази възможност.

И каква полза че сме научили много неща и че сме се развили, нищо няма да остане след нас. Я те запомнят роднините няколко петилетки я не, и къща да вдигнеш след век два ще си замине, паметник да направиш и той не е вечен, ще друсне седем по рихтер. Каквато и следа да оставиш все ще изчезне.
И накрая като се замислиш за какво е било всичкото това блъскане?
 
От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

И каква полза че сме научили много неща и че сме се развили, нищо няма да остане след нас. Я те запомнят роднините няколко петилетки я не, и къща да вдигнеш след век два ще си замине, паметник да направиш и той не е вечен, ще друсне седем по рихтер. Каквато и следа да оставиш все ще изчезне.
И накрая като се замислиш за какво е било всичкото това блъскане?
За разлика от болшинството говеда дето вярват, че са животни, аз смятам да оставя нещо след себе си. А и дори да не остане това, нека погледнем нещата от по-егоистична гледна точка. Това, което виждам и научавам, ми доставя лично удовлетворение. Това да изживея този кеф е достатъчно основателна причина да се радвам на живота.
 
От: От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

За разлика от болшинството говеда дето вярват, че са животни, аз смятам да оставя нещо след себе си. А и дори да не остане това, нека погледнем нещата от по-егоистична гледна точка. Това, което виждам и научавам, ми доставя лично удовлетворение. Това да изживея този кеф е достатъчно основателна причина да се радвам на живота.

Има обаче още нещо, колкото повече имаш, толкова ти е по трудно да го загубиш. Да разбирам че сега катериш стъпалата нагоре и ти е интересно и напрегнато, стараеш се учиш и с всяко стъпало, колкото повече придобиваш, толкова повече имаш да губиш и все по малко неща започват да те радват, защото знаеш че и те са тленни също като теб.
И пак, за колмо време мислиш че ще остане следа?

Фак... напомнете ми да си почерпя дилъра некст уик
 
От: От: От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

Има обаче още нещо, колкото повече имаш, толкова ти е по трудно да го загубиш. Да разбирам че сега катериш стъпалата нагоре и ти е интересно и напрегнато, стараеш се учиш и с всяко стъпало, колкото повече придобиваш, толкова повече имаш да губиш и все по малко неща започват да те радват, защото знаеш че и те са тленни също като теб.
И пак, за колмо време мислиш че ще остане следа?

Фак... напомнете ми да си почерпя дилъра некст уик
Кога да ти напомня ве дрога
Сичките ти мнения са набоцкани, сиг. се чустваш като мноо голям кат са надрусаш:twisted:
 
От: От: От: От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

Кога да ти напомня ве дрога
Сичките ти мнения са набоцкани, сиг. се чустваш като мноо голям кат са надрусаш:twisted:

А ти май си мислиш че с всяко написано мнение и пишката ти ще порасне минимум със сантиметър?
Много си наивен / сигурно и в баба марта вярваш а?/... така ще си я гледаш цял живот, недодялана късичка и грозновата... лошото е че ще си я гледаш предимно сам.

:twisted: тушеееееее
 
От: От: От: От: От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

А ти май си мислиш че с всяко написано мнение и пишката ти ще порасне минимум със сантиметър?
Много си наивен / сигурно и в баба марта вярваш а?/... така ще си я гледаш цял живот, недодялана късичка и грозновата... лошото е че ще си я гледаш предимно сам.

:twisted: тушеееееее
Ама си мноо просто пенделче, само внимавай с дозата, че си пълен нещастник и скачаш кат умрело коте
 
От: От: От: От: От: От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

Ама си мноо просто пенделче, само внимавай с дозата, че си пълен нещастник и скачаш кат умрело коте


Нещо ти треперят ръсете докато го пипшеш това краси мамин.
ОСтанаха ти само обидите. Аз може да скачам като умряло коте, но ти и изглеждаш като такова /некъпано, евтино и грозновато, селско коте/.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Че що да те обиждам, като виждам че си или някой кастрат или лишена от разум блондинка
Живей си в кукленската къщичка и те така, ма сериозни теми не барай че ши стане некой фал:-o
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Че що да те обиждам, като виждам че си или някой кастрат или лишена от разум блондинка
Живей си в кукленската къщичка и те така, ма сериозни теми не барай че ши стане некой фал:-o

Вярваш ли си ?
Така като тегледам, дано да имаш някой лев да заделяш месечно поне по 2 на месец, да може два пъти в годината да си позволиш някоя сносна козарка.
А заплахи... там в махалата може и да минават, ако ти се връзват петокласниците, тук или ще те боли задника или няма да преживееш резила ако не се вземеш в ръце скоро.
Както казва генерала... "Много като тебе вече скачаха."
 
От: От: най-гадния ден в живота ви?

Вярваш ли си ?
Така като тегледам, дано да имаш някой лев да заделяш месечно поне по 2 на месец, да може два пъти в годината да си позволиш някоя сносна козарка.
А заплахи... там в махалата може и да минават, ако ти се връзват петокласниците, тук или ще те боли задника или няма да преживееш резила ако не се вземеш в ръце скоро.
Както казва генерала... "Много като тебе вече скачаха."
Какви заплахи ма, виждам та чи си непълнолетна, то кво да та заплашвам, като немаш грам мозък
Ае бегай оттука и не се натрапвай с ултра глупавите си коментари:twisted:
Нито си за тука, нито може да научиш нещо, щото си адски куха лейка:mrgreen:
 
От: От: От: най-гадния ден в живота ви?

Какви заплахи ма, виждам та чи си непълнолетна, то кво да та заплашвам, като немаш грам мозък
Ае бегай оттука и не се натрапвай с ултра глупавите си коментари:twisted:
Нито си за тука, нито може да научиш нещо, щото си адски куха лейка:mrgreen:

Не съм тук за да се уча, а за да помогна на нещастници като теб, да не умрат от глад и депресия. Куха лейка си ти, щом още не си осъзнал това.

И точно ти да говориш за тъпи коментари, е нещо като канибализъм... ако си стигаш оная работа да си я изял досега а?
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Всеки човек има лоши дни както и добри дни.Трабва да продължаваме напред с високо вдингата глава,защото живота продължава а ние трябва да се борим.Бъдете силни приятели !!!
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Всеки човек има лоши дни както и добри дни.Трабва да продължаваме напред с високо вдингата глава,защото живота продължава а ние трябва да се борим.Бъдете силни приятели !!!
Цитат от ученик в трети клас.
 
От: най-гадния ден в живота ви?

Не съм ученик в трети клас а семеен човек на 32 години и очаквам дъщеря която трябва да се роди след седмица,и в този живот съм научил че живота е борба.Един низ от лоши и хубави моменти,и ако си позитивно настроен и не се предаваш един ден ще преуспееш.А хора като теб са хора комплексари . Точно затова тази държава е на това положение заради хора като теб , защото ти не се опиташ да подкрепяш хората и да споделяш тяхната мъка , да им вдъхнеш кураж.А се правиш на компетентен кой цитат от кой клас е.Жив и здрав да си , но запомни омразата поражда омраза.Бъди позитивен а не да даваш оценки на това какво споделят хората.
 
От: От: най-гадния ден в живота ви?

Цитат от ученик в трети клас.

Виж ти какви третокласници имало, а аз в трети клас с ечудех само как да надникна под полите на петокласничките.
 

Горе