начисляване на такси в банка и изненада след години ?

От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Амоун се изгуби. Сигурно пакетира пачки.:mrgreen:
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Абе какви са тия глупости, обикновенно банката след като си един месец на минус по дебитна карта ти замразява или блокира сметката. Кви са тия измислици!
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Абе какви са тия глупости, обикновенно банката след като си един месец на минус по дебитна карта ти замразява или блокира сметката. Кви са тия измислици!

Как ще отидеш на минус по дебитна карта с минимално салдо от 5 лв БЕ?
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

ми то стана чат дева..
а аз пачките ги пристягам с ластици и ги тъпча в найлонови торбички от била че са по яки, не ги опаковам...
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

ми то стана чат дева..
а аз пачките ги пристягам с ластици и ги тъпча в найлонови торбички от била че са по яки, не ги опаковам...

Това е интересно предложение, но ще споделиш ли и за системата си за разплащания? :)
 
Re: От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Абе какви са тия глупости, обикновенно банката след като си един месец на минус по дебитна карта ти замразява или блокира сметката. Кви са тия измислици!


В някои банки имат навика да начисляват такса за управлени по сметки с нулево салдо въпреки че трябва да ги закрият миналата година имаше такъв случаи във форума на инвестор.бг

и тогава тази банка се изложи пред чужденци даже ....
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Ами аз ще кажа следния случай. Знам че си имам 10на долара в спестовен влог, и си седят и няма такси и.т.н и минавам един ден през банката ( а те седят там от 5 години тия 10 долара ) и си викам да се черпя едно уиски с тия пари и да закрия сметката. Е да ама не щото бяха станали само 6 и нещо долара щото били въвели такса еди какво си преди няколко месеца. Е проблема е не че не съм чел документацията ами че явно трябва да си абониран за rss на новините на банката че да дебнеш кога ще им дойде кефа да променят условията си, ето в това е проблема.
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

А тия от Euroline какви са мизерници. Баща ми преди години си беше взел нещо на изплащане от тях и се оказа че за 3 години не са намалели дълговете и си стоят все на 1000 лева. Минималната вноска била 60 лева и обяснили на баща ми че трябва да внася всеки месец по 60 лева, а не са му казали че така плаща само лихвата и 1000 лева си седят.
измамници..
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Развоя на събитията:

Обаждането в КЗП не помогнало - казали му че има много оплаквания над 500 за тази година това за В. Търново само ! Обаче има договор и засег анемогат нищо да направят.
Отишъл в банката и на въпроса защо да плаща му показали договора че пише там ! възроптал им е и е казал че няма да остави така нещата - но ще си плати.
ПОИСКАЛИ МУ ОЩЕ 12 ЛЕВА ЗА ЗАКРИВАНЕ НА СМЕТКАТА ДОРИ :)
платил подписал един тон документи
След което го пратили на другата каса и му върнали парите които му взели за начилени такси.
На въпроса защо ми ги връщате му отговорили само - Е какво сега не сте ли доволен ..
и това е...
 
От: начисляване на такси в банка и изненада след години ?

Абе каква е тази мизерна банка, която ги прави такива. Аз като получа такова отношение тегля една библейска клетва на еврит и си тръгвам. ;)

Да сметнем 500 по от 5000 до 15 000 лева глоба дали ще оправи кризата? Абе тия бастуни от КЗП не стават и за мошеници. :)
 

Горе