на колко години

xaxaxa каза:
на колко години си за да продаваш в GENBUCKS
Здрасти и добре дошъл, радвам се че си с нас, само не мога да си разтълкувам въпроса ти, иначе ще получиш отговор. ако питаш за възраста - няма такава граница, или поне не са сложили такава. :)

Много приятни моменти тук ти пожелавам. :)
 
От: на колко години

Защо не пускате кадърно написани теми? Така написан въпросът ти наистина е неразгадаем. И да не забравя, добре дошъл и от мен.
 
От: на колко години

Защо не пускате кадърно написани теми? Така написан въпросът ти наистина е неразгадаем. И да не забравя, добре дошъл и от мен.

Нали си виждал знаците до училищата "Децата нямат спирачки". ;)

Даже се чудя на Blinky, как толкова радушно посреща тези нови попълнения, аз само като му видях ника и паднах, но той си знае най-добре! :)
 
От: на колко години

Човекът е регистриран 2007 година, това е причината може би.
 
От: на колко години

Тая тема ми навя лоши спомени ... таман щях да ставам милионер .... деба и гоглето ... деиндексира им темплейтите чумата.
 
Re: От: на колко години

И на мен ми навява спомени. Купих си html темплейт, преименувах всички картинки, css класове и id-та, за да е уникален, набухах продуктите на ГБ, преразказах всичко, направих пазарска количка, система за купони и отстъпки и за пренасочване към сайт за плащане... Доста се потрудих за тези неща, всичко работеше на 6, Гугъл ме индексираше без проблеми. Само дето едно индексиране не носи продажби. След това имаше бегъл опит за линкбилдинг, но ме примързя доста. И така се отказах. Но тогава бях още ученик, тате носи, мама меси...
 

Горе