нещо ново и добро,което не видях да го има тук

Lu13et0g

New Member
Здравеите, едно фр ме открехна на нещо което не бях виждал преди и ми хареса, хубавото в това нещо е че не вършиш почти нищо, а пак има печалба в тази работа. Това е CashWebs!

Ето и в какво се състои цялата работа: регваш се в сайтчето и от там ти дават линкчета , на които цъкаш и почват да се броят секунди (30сек. през които секунди се предполага че разглеждаш сайтчето) след като сваршат биеш Хът на страничката и вече имаш 1 цент. не е много(даже хич) но на никой не му пречи докато си чати по скайпа от време на време да си цъква линкчетата , нито е сложно, нито нищо...
Според мен по голяма е далаверата да си намериш поваче реферали, които като цъкат на някой линк и го изгледат както той така и ти зимаш 1цент , след като си намериш 20 редовни реферали да кажеме , те да гледат по 10 линка на ден , което прави 2$ на ден, което прави за месец 60 $ без нищо да си правил абсолютно нищо :lol:

Реших да пусна тема тука за тая "далавера" не за друго ама да открехна и поваче хора за тфа... а и да зема и аз некой лев де , се пак за тфа трябва да ми станете реферал от
Код:
[url=http://www.cashwebs.net/signup.php?ref=Lu13et0g]ТУК[/url]
разбирасе може да ме пр**бете и да се регнете от
Код:
[url=http://www.cashwebs.net/signup.php?]ТУК[/url]
, с което вие нищо не печелите просто аз губя и печелят ония пустиняци,които са направили този сайт 8)
Код:
[size=24][b][color=blue][url=http://www.cashwebs.net/signup.php?ref=Lu13et0g]регни се като мои реферал[/url][/color][/b][/size]

Код:
[size=24][color=red][b]
[url=http://www.cashwebs.net/signup.php?]регни се без да си ми реферал[/url][/b][/color][/size]

за някакви въпроси пишете тук , ще се опитам да ви помогна :wink:
 
Lu13et0g каза:
Здравеите, едно фр ме открехна на нещо което не бях виждал преди и ми хареса, хубавото в това нещо е че не вършиш почти нищо, а пак има печалба в тази работа. Това е CashWebs!

Просто се откажи докато е време. Заубате на време в цъкане "без нищо да си правил абсолютно нищо" ли наричаш?
 
според мене има далавера щотот аз си чатя с девоичетата и от време на време просто сменям линкчето , нито се изморявям нито нищо... нз , чакам мнения пък ще видим какво ще излезне от цялата работа :wink:
 
Lu13et0g каза:
според мене има далавера щотот аз си чатя с девоичетата и от време на време просто сменям линкчето , нито се изморявям нито нищо... нз , чакам мнения пък ще видим какво ще излезне от цялата работа :wink:
Или с две думи не е нещо, за което може да се закачиш сериозно. Добре дошъл тук. :wink: Но и ние можеме тук да те открехнеме на нещо, което ще ти донесе повече доходи.

Не искам да звуча хейтърски, но тук не се тачът тези програми. Просто времето което имаме е нещо което се опитваме да разпределим така че да стигне за всичко много по-сериозно от това. :wink:
 
дори и да изкаращнещо с тази програма ще е минимално както казах в един друг пост това е форум за бизнес не за онлайн работа и никои няма да ти се запише реферал защото знаят че сериозния кеш не се прави с такива програми.........
 
Бе не си нацелил аудиторията, ама карай.
Може да открехнеш за тази далавера девойчетата, с които чатиш докато кликаш :lol:

Много хора са били като теб. И след време (колкото по-рано толкова по-добре) са спряли да се занимават с подобни програми.
 
Ако работи, тази система е много подходяща за пенсионери и безработни хора - купуваш им компютър от 50 лв. и те започват да изкарват някой лев. А 100 лв. са много за някоя пенсия :)

Въпросът ми е - работят ли?
 
iavor каза:
Ако работи, тази система е много подходяща за пенсионери и безработни хора - купуваш им компютър от 50 лв. и те започват да изкарват някой лев. А 100 лв. са много за някоя пенсия :)

Въпросът ми е - работят ли?
рядкост са тия, които работят аз не съм попадал досега на такива(преди 1-2 години де, сега може да са се появили :) )
може да пробваш със качване на картинки - по-интересно ще е поне, и адсенса можеш да си сложиш :)
 
ааа евентуално ако некой да реши да се занимава да знаете че не е такак като бях писал , тука не се зимат никфи кинти, тия пари дето ти се сабират може да ги използваш да ги пуснеш като реклама , но не и да ги изтеглиш , преди е могло и да се тегли , но сега и не , има сайт на същия принцип като този, но теглиш паричките както бях обяснил по нагоре... ама нз как беше ако иска някой ще проверя и ще кажа но за сега като гледам по коментари никой не е трагнал да го ползва така че ще си спестя труда... :wink:
 

Горе