някои си е много тъп в този форум

ba6tata4

New Member
някои си е много тъп в този форум,имали такива хора още се чудя тука вече 2 дена се опитват да ме блокират със портове TCP,UDP ,абе не знам дали сте професионалисти ама и аз разбирам малко ,сто да ви отварям как ви елиминирам,нали виждате че пак си публикувам,един съвет седнете прочетете малко книги че тогава седнете се занимавайте със дяволски работи,само да ви кажа отдавна сам напуснал света на WINDOWS,на вас ви остава само усилията ,опитвайте може да блокирате някои от 3-4 клас ,пожелавам ви успех :p
 
От: някои си е много тъп в този форум

kuku.jpg
 
От: някои си е много тъп в този форум

Колега, вкарал си се в някакви страшни филми!! Света на мега, хипер хакерите използващи.. нека да позная UBUNTU или FEDORA..
Изкарай си крака от контакта и се събуди :beer:
 
От: някои си е много тъп в този форум

това че не познаваш достатъчно windows си е твой проблем."Света на Windows "го напускат само тези, които не го разбират.
 
От: някои си е много тъп в този форум

Аз вече писах преди седмица, че форумът се превръща в дестка градина, ама нейсе...
 
От: някои си е много тъп в този форум

май освен политиката ще трябва да се направи и нова секция - КОМПЛЕКСАРИ
 
От: някои си е много тъп в този форум

някои си е много тъп в този форум,имали такива хора още се чудя тука вече 2 дена се опитват да ме блокират със портове TCP,UDP ,абе не знам дали сте професионалисти ама и аз разбирам малко ,сто да ви отварям как ви елиминирам,нали виждате че пак си публикувам,един съвет седнете прочетете малко книги че тогава седнете се занимавайте със дяволски работи,само да ви кажа отдавна сам напуснал света на WINDOWS,на вас ви остава само усилията ,опитвайте може да блокирате някои от 3-4 клас ,пожелавам ви успех :p

По-дълго изречение не съм виждал :) Ново изречение се почва с главна буква, а запетаите се слагат на точно определени места(не където ти падне).
Един съвет: седни и прочети малко книги за правопис и пунктуация.
Не казвам, че аз пиша много грамотно, но гледам да спазвам основните норми.
 
От: някои си е много тъп в този форум

бащице, оля се честно. Кой мислиш, че ще седне да се мъчи да те атакува? И как ще те намери? айпито ти го имат само админите, ние простосмъртните освен да те търсим по профил баща на четирима по друго не моем те търсим?!?

изкрейзваш, честно ти казвам. не знам що така ми игнорираш предложенията за блог
 
От: някои си е много тъп в този форум

Между другото 5 такива вражески постинга, вдигат от 0 форум направен от вчера. Само трябва тук таме да се линкне и бързо ще дръпне.
 
От: някои си е много тъп в този форум

Аз като админ забелязвам тенденцията (и то всяка година), че стане ли леко топло, става страшно....трафика скача, откачалките се развихрят все повече и повече и резултата е един - глупости. Но, моля - репортвайте, а ние ще вземем мерки. Преди малко модерирах един образ. Любимец на всички тук, според рейтинга му. ;)
 
От: някои си е много тъп в този форум

С последните изяви на подобни "потребители" + 80% нови постове да са в политиката ме карат все по-малко да се задържам в сайта. С политиката е ясно, че не може да се спре този flood, поне ограничавайте подобни идиоти, че нивото на форума наистина пада, което е най-лошото
 
От: някои си е много тъп в този форум

Ограмичаваме ги, а аз не знам защо обръщате внимание на подобни теми. Теглите един репорт и си браузвате в сериозната част. Аз или другия админ минаваме и жънем. Ето, отиде си у Кофата. Даже и някое друго мнение му бе изтрито от друга тема. ;)
 
От: някои си е много тъп в този форум

rock, нормално е тия дни да има доста постове в политика. Но "всяко чудо за три дни". Скоро ще се разредят според мен... ще понапсуват волен, ще му направят някоя и друга карикатура с феса иии после ще си останат обичайните, които така или иначе си драскат там... :)
 
От: някои си е много тъп в този форум

"You must spread some Reputation around before giving it to white_pawn again."

Мерси, точно това се опитвам да кажа и аз. Скоро ще отмине. Готов съм давам помощ в теми за правене на пари онлайн. Скоро давах, даже пак ще дам днес, утре. Харесал съм си една тема даже. :)
 
От: някои си е много тъп в този форум

бащице, оля се честно. Кой мислиш, че ще седне да се мъчи да те атакува? И как ще те намери? айпито ти го имат само админите, ние простосмъртните освен да те търсим по профил баща на четирима по друго не моем те търсим?!?

изкрейзваш, честно ти казвам. не знам що така ми игнорираш предложенията за блог
абе де да знам вече може и да си вношавам ,сто щото точно като вляза във форума и тогава ме атакуват простаците де да знам може и да си внушавам ,един път ,добре, втори път ,ко да си мисля,сега вече сте ме хванат за оная работа които и да са оправих аз нещата:roll:
 
От: някои си е много тъп в този форум

По-дълго изречение не съм виждал :) Ново изречение се почва с главна буква, а запетаите се слагат на точно определени места(не където ти падне).
Един съвет: седни и прочети малко книги за правопис и пунктуация.
Не казвам, че аз пиша много грамотно, но гледам да спазвам основните норми.
извинявам се се за неудобството с трети kлас сам завършен.:roll:
 
От: някои си е много тъп в този форум

Колега, вкарал си се в някакви страшни филми!! Света на мега, хипер хакерите използващи.. нека да позная UBUNTU или FEDORA..
Изкарай си крака от контакта и се събуди :beer:
http://www.youtube.com/watch?v=XlvbV80K4D4 - BackTrack
 

Горе