някой иска ли да правим нов форум

От: някой иска ли да правим нов форум

не мисля да толерирам и мотивирам към подобни деяния и идеи :)

хайде, лека от мен
и утре е ден и продължаваме инициативата
 
От: някой иска ли да правим нов форум

на мен не ми трябва повече от 20 човека. както казах искам място където да си кибя без да ме е гнус. тъй като получих доста съобщения по скайпа, където хора казват, че избягват предприемач.ком заради атмосферата, трябва друго място, по-различно не само на мен.
тъй ами за какво са ти сульо и пульо..........:)

Относно атмосферата тук е такава каквато си я направим ние и мисля че поне тези , които сме всеки ден са тук успяхме да си говорим човешки и да покажем , че обратното не се търпи .

Не съм против новия форум на Антон ... аз съм демократично настроен човек и мисля , че всеки има право да твори щом изпитва необходимост от това , пък и ще има още едно място където ще мощем да си постнем линкчето....няма лошо .
 
От: някой иска ли да правим нов форум

е все ще има с какво да ни е полезен предполагам :wink:
 
От: някой иска ли да правим нов форум

така казано, звучи само чакаш къде да спамниш линкове.
форума ще е полезен, но не и с това. За това всеки може да пропусне регистрацията ако ще идва заради това. Важно е да се знае от начало.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Възхищавам се на търпението на собствениците на Предприемач.
Ако това станеше в мой форум, досега щяхте да сте баннати за масов инвайт!
Помислете малко и нека има малко етика в бизнеса!
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Форум от 20 души под тоталитарния режим на един- двама. Not worth mentioning...
 
От: някой иска ли да правим нов форум

така казано, звучи само чакаш къде да спамниш линкове.
форума ще е полезен, но не и с това. За това всеки може да пропусне регистрацията ако ще идва заради това. Важно е да се знае от начало.

Антоне , така казано значи че ти ще правиш и ще развиваш форум , а не ние и както казах нямам нищо против всеки да си изразходва творческата енергия както намери за добре , стига да е полезно за нас -останалите прости потребители :wink:
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Здравейте следя темата и не мислех да се включвам, но има едно нещо което ме накара и аз да споделя моето виждане.

Пиша в два форума за webmastarbg и тука. Въпреки това виждам доста често едни и същи теми (разбира се във всеки си има и по някоя др. тема уникална за дискутиране). Та във мене възникна мнението този нов форум с какво ще обогати мене като потребител ???
Нова информация ? Помощ, която не мога да намеря в този форум и или в webmasterbg ?
Или отново ще гледам едни и същи теми и във 3 форума ?

Поздрави на собственика на този форум, че изтърпя и даде свобода на вижданията и мнението за един нов конкурентен форум.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Смятам, че съществува скрит заговор, който цели да се популяризира Предприемач с тази тема, като в крайна сметка всички останат тук. :)
 
От: От: някой иска ли да правим нов форум

Някои неща, с който може би ще обогати потребителите:

  • Спазване на правилата за пригледност и етика в темите
  • Повече фрагментираност на разделите
  • Изрядно модериране (където е необходимо темите ще се поддържат стриктно по съществото си)
  • Виден рейтинг на всички потребители
  • Липса на груби изказвания и "оспамване" на раздели като Пазар, Услуги и т.н.
  • Помощ, която ще се постараем да бъде ценна.
  • Повече насоченост и помощ към Уеб за начинаещите.
  • Форума няма да е конкурентен на Предприемач.ком

Повече > по-късно и на следващ етап. Това е първоначално.

Вече работи с демо дизайн и някои от разделите си.
www.internetwebhelp.com
Ще се допълват с още





Здравейте следя темата и не мислех да се включвам, но има едно нещо което ме накара и аз да споделя моето виждане.

Пиша в два форума за webmastarbg и тука. Въпреки това виждам доста често едни и същи теми (разбира се във всеки си има и по някоя др. тема уникална за дискутиране). Та във мене възникна мнението този нов форум с какво ще обогати мене като потребител ???
Нова информация ? Помощ, която не мога да намеря в този форум и или в webmasterbg ?
Или отново ще гледам едни и същи теми и във 3 форума ?

Поздрави на собственика на този форум, че изтърпя и даде свобода на вижданията и мнението за един нов конкурентен форум.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

radev, всичко звучи много добре!
Интересно ми е да видя, дали ще го постигнеш :)
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Възхищавам се на търпението на собствениците на Предприемач.
Ако това станеше в мой форум, досега щяхте да сте баннати за масов инвайт!
Помислете малко и нека има малко етика в бизнеса!

И какво ще баннат да речем 20 човека който са най-активни ли ??
Аз харесвам форума и до този момент не съм се карал с почти никого, но ей сега дори след 1 минута на ме баннат няма да ми пука. Наскоро беше дошъл един член на форума 80% от хората му се измяха на постовете. Още в 1вият му пост беше уроган аз го приех и сега и сега ми помага. След мен единствено radev го прие един вид. И в крайна сметка от 2 години на сам най-много съм напред от предприемач само и единствено със контакта с този човек, които вече и спря да пише....
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Не си ме разбрал правилно. Друго ми беше мисълта, но както и да е.
Аз също съм против конфликтите и спама. Не ми пука, кой е нов и кой е стар потребител и също подавам ръка на новите хора тук.
Дали участваш в даден форум или не, не те прави повече човек или по-малко.
Не съм против новите неща, а против начинът и мястото на обсъждане...
 
От: От: някой иска ли да правим нов форум

И какво ще баннат да речем 20 човека който са най-активни ли ??
Аз харесвам форума и до този момент не съм се карал с почти никого, но ей сега дори след 1 минута на ме баннат няма да ми пука. Наскоро беше дошъл един член на форума 80% от хората му се измяха на постовете. Още в 1вият му пост беше уроган аз го приех и сега и сега ми помага. След мен единствено radev го прие един вид. И в крайна сметка от 2 години на сам най-много съм напред от предприемач само и единствено със контакта с този човек, които вече и спря да пише....

Няма да се разсърдя на никой ако бъда баннат заради това, че искам да предложа още поле за изява на Интернет потребителите.

Само че това, което казваш е вярно и жалко. И май знаем точния случай, за който говориш (един от многото). Това именно е по-голямата част от мотивацията ми.
Не се и съмнявам, че Izida би ме баннала с лека ръка от нейния форум.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

И аз реших да се изкажа в темата, тъй като често и аз бивам обвиняван за оспамване на теми и обиди, които в повечето случаи ги намирам просто за несъгласие с обидения. Ако всеки иска да са съгласни с него, то така нареченото свободно място за изява на интернет потребителите не би могла да я има. Самото наличие на "твоите мнения не ми харесват" е в противоречие със споменатата идея "искам да предложа още поле за изява на Интернет потребителите". Да, груби обиди и цинизми не би трябвало да има и на момента трябва да се зачистват, но това, че на някой му бил крив чужд post... Е, много моля, но това ми намирисва на тоталитарен режим.
Беше споменато и нещо, за което и аз говорих преди време. Не мисля, че трябва да се прилага каквато и да е толерантност при теми свързани с измами и особено когато се опитват да ощетят тукашни посетители. Толерантността на администраторите е достойна за уважение, но към това, според мен, не би трябвало да има търпимост, защото така позволявате да се увреждаме един друг. А това, че някой казал нещо неудобно за друг винаги ще си го има. И все пак, дори по-грубите спорове, трябва да се водят в някакъв що-годе приличен тон.

Ето ви една примерна ситуация, при която много от вас биха нападнали "спамера".
Да речем някой продава нещо, за което няма никакви авторски права или пък продава нещо, което е безплатно. Ако искаме да защитим хитреца, би трябвало темата му да се пази на почит (заключена) с идеята, че каквото иска може да предлага, пък който иска нека купува. Да, ама не. Я си представете страната на другия потребител (куповача), който се набутва с пари и нагушва, човек, който не заслужава парите. Да, сделка има. Хитрецът си реализира печалбата, но и измамена страна имаме налице. Тази страна не заслужава ли някаква защита?
Ето ви и още един случай.
Някой предлага реклама в сайт с обявени еди-колко-си (т.е. много) уникални и импресии. Да, отклонения винаги ще има, но в леки норми. Знам, че всеки иска да печели, но тук пак идваме на коректността. Ако някой види темата и успее по някакъв начин да спомене причините за съмненията си за предложената сделка, то той излиза спамер.
Друг вече конкретен тукашен случай.
Не помня какво точно продаваше (домейн, сайт или нещо такова май беше) и веднага под него имаше апостроф, че този е мошеник. Този вторият е бил мамен от първият преди време, но с това си намесване според тези "идеални" правила той излиза спамер (тъй като пише в темата без да има намерение да купува или продава споменатото нещо) и дори може да бъде наказан за обида.

Накратко какво всъщност искам да кажа:
Начинът, по който се държат админите/модераторите тук, го одобрявам на макс. Ако някой пише глупости, то останалите го виждат това сами и прескачат темите и мненията му. Ако е прекалено грубо и/или нецензурно, естествено, трябва да се позачисти.
А иначе този ранг iTrader ми се вижда малко безсмислен, тъй като като гледаш конкретния човек какви ги пише и какви отношения има с останалите и сам можеш да си изградиш мнение за конкретния човек.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Искам и аз да дам мнение по темата , въпреки че не съм специалист в онлайн печалбите и се занимавам сравнително от скоро с този вид бизнес харесвам този форум и съм раздвоен. Radev е прав за повечето неща които пише , аз попринцип му симпатизирам защото винаги чета постовете му с интерес пък и ми помогна когато имах нужда , безплатно. Спама не трябва да се толерира , за обидните реплики коментара е излишен , това не е селската кръчма ами уважаващ и проспериращ форум който притежава много ценни потребители , хора от които има какво да се научи и с които един ден не бих имал нищо против да работя.Аз съм регистриран тук от доста време 17-11-2007 но имам 67 мнения точно заради това защото избягвам спама или най-малко споровете , научих много неща от както се занимавам с Web но имам да уча още страшно много , форума обаче изигра може би решаваща роля за да продължа по този път. Аз понякога пиша теми най-често апели за помощ които е възможно също да се таксуват като спам никой не ми го е казвал но не знам , мисля че на моменти има груби подхвърляния и изказвания , има публикувани програми които мамят потребителите си и им губят напразно времето ,което може да бъде уползотворено в работа която да ни носи доходи има и много дечица/тийнейджъри (при цялото ми уважение към умните такива) но съществуват и елементи които не могат да водят учтив разговор със събеседниците си и им се нахвърлят с ненужна агресия поне според мен.
Като заключение ще напиша че появата на нов форум няма как да спре развитието на този , още по-малко на хора като мен които са спечелени за каузата , естествено за да бъда в час с нова и актуална информация бих се регистрирал на драго сърце в форума на Radev който е доказал може би на голяма част от сегашните потребители че е свестен и доста компетентен човек.
 
От: някой иска ли да правим нов форум

Възхищавам се на търпението на собствениците на Предприемач.
Ако това станеше в мой форум, досега щяхте да сте баннати за масов инвайт!
Помислете малко и нека има малко етика в бизнеса!

Хах ... И аз чета и се чудя кво става тука?!?
То radev , форума се пълни със спам главно заради тебе бре....
Виш си последните мнения и тогава говори...
Тая тема трябва да отиде в коша..

ПРЕДПРИЕМАЧ - №1.
 
Последно редактирано:

Горе