Конкурс за: патриотично лого

Federer

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Имам нужда от изработката на лого - patriot681.bg като не е задължително оконачението (.bg) да присъства... мисля, че е по-добре без. Отворен съм на всякакви предложения, дори и вмъкване на илюстрация.

Слоган: "Бъди патриот, избери българското"

Награда за победителя - 175лв, за всички останали промо код за 20% отстъпка на артикули.

Срок 04.08.2023г 17:00

Запознат съм с правилата!

Поздрави и успех!
 
Последно редактирано:
dinko-417241-810x0.png
 
Каква ще е основната функция на сайта? Магазин, новинарски, образователен, политически или нещо друго?
 
Каква ще е основната функция на сайта? Магазин, новинарски, образователен, политически или нещо друго?
Добър въпрос. Бранда ще бъде онлайн магазин. Клиентите ще могат да се възползат от големи размери на картини (дибонди) показващи българските борци за свобода и нюанси от историята, също така тениски, тениски с яка в няколко различни цвята, керамични чаши, метални канчета, раници тип мешка и др. продукти. Целта на бранда е напомняне на българския дух за свободата, извоювана с много кръв, това, че произхождаме от велики българи, които не са се страхували да умрът за родината си.
 
Последно редактирано:
Дядо ми Збигнев навремето каза:
“This regionalization is in keeping with the Tri-Lateral Plan which calls for a gradual convergence of East and West, ultimately leading toward the goal of one world government. National sovereignty is no longer a viable concept.”
Затова, твърдо вярвайки, че бъдещето е Евразийско, считам патриотизмът за нежизнеспособна концепция и предлагам лого в по-широк смисъл, с бъдеще и символизиращо сила.

Представям ви "най-старият в Евразия предмет, символизиращ мъжкият принцип и единственият триизмерен от времето на палеолита в света". Показан е от три страни, така че може да изберете най-подходящата.

v7qjthuew0728k6tahw9vqx309do6ijv.jpg


Благодаря за наградата, но я дарявам на бедните подръжници на евроатлатическата концепция, която скоро ще бъде нежизнеспособна. На тях ще им трябват повече, раздайте им ги.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Благодаря! Готино е.
Ако има вариант да направим едно лека корекция - числата да са по някакъв начин отдолу, но мисля, че има вероятност да се разтегли много в този вид и да не е практично... може би ако станат наклонени елементите или пък числата отидат върху лъва, просто гадая.... Лъва от Вас ли е създаден или е използван вече готов?
Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
tshirt-31.jpg


По-различен вариант върху тениска. Разположението на надписите може да да се променя.
Лъвът е преработен от мен от готов вече за свободно ползване. Изключително ми допадна, затова реших да го използвам и редактирам така, че да е уникален сам по себе си.
Шрифт за основен надпис: Omegle
Шрифт за слоган: Iconic-bold

tshirt-21.png


Прикачвам и вариантите с правилно подреждане на цветовете на българския флаг:


patriot681bg-left-1-background.png

test-logo.png
 
Последно редактирано:
Вместо юмрук ще е по-добре лъвчето.
Мисля е добре да дам малко пояснения, по моето предложение. Логото изобразява ръка стиснала здраво лента с българският трибагреник. Тук идеята не е "агресия", както нормално се свързва с думата "юмрук", а по скоро "запазване", "защита" на българщината и българският дух. Ръката е вдигната нагоре - "сила", "гордост". Рисунъка е груб и ръбоват - "твърдост", "увереност", "непоколебимост". Посланието - гордо запазване на българският дух и история с непоколебимостта, която заслужава.

За мен това е есенцията на заданието.
 
Мисля е добре да дам малко пояснения, по моето предложение. Логото изобразява ръка стиснала здраво лента с българският трибагреник. Тук идеята не е "агресия", както нормално се свързва с думата "юмрук", а по скоро "запазване", "защита" на българщината и българският дух. Ръката е вдигната нагоре - "сила", "гордост". Рисунъка е груб и ръбоват - "твърдост", "увереност", "непоколебимост". Посланието - гордо запазване на българският дух и история с непоколебимостта, която заслужава.

За мен това е есенцията на заданието.
1690532460164.png
 

Горе