пейпал карти

ziko

Member
Здравейте моля ви за помощ в връзка с каква карта трябва да имам за да я свържа с пейпал акунта ми . Не знам дали тя трябва да е кредитна или дебитна ?!? . Какви знаци трябва да има на картата :) Имам няколко карти на който има знаци MAESTRO и са дебитни вършат ли работа ?!? Извинявам се ако има някъде подобна тема... :)
 
От: пейпал карти

Вземи си дебитна карта, щото ти сам си слагаш пари в нея а при кредита ти ясно парите от нея карта свършват, че и лихви плащаш ( с една дума само дебитни карти за всичко - е поне аз съм така )

Използвай карти на Visa Electron или Master Card.
 
От: пейпал карти

Visa Electron. Paypal не може да праща пари към MasterCard
 
От: пейпал карти

Хайде бе иди и виж на сайта с кво се разплащат, а отделно съм пращал пари на MC, това че имаш карта от някой кофти банка, е друга работа.
 
От: пейпал карти

Хайде бе иди и виж на сайта с кво се разплащат, а отделно съм пращал пари на MC, това че имаш карта от някой кофти банка, е друга работа.
Пари към MC не пращат и не само те ;)
 
От: пейпал карти

Е добре, аз как съм пращал, както няма кво сменяме темата, колега избирай визата и не го мисли.
 
От: пейпал карти

Хелпа на PayPal казва:

Withdrawing Funds to Your Card


--------------------------------------------------------------------------------


You can withdraw funds from your PayPal account to any credit, debit, or prepaid card with a Visa logo.



Funds Availability
PayPal completes this transfer in 2-3 days, but your card issuer’s policies may affect the processing time.

Withdrawal Limits
There is a minimum and maximum amount that you can withdraw to your card. To see the minimum withdrawal amount, click Fees at the bottom of any page. To see the maximum withdrawal amount, click View Limits on the Account Overview page.

Note: If you are withdrawing to a prepaid card, the amount that you can withdraw might be different from your PayPal account withdrawal limit. For more information, contact your card issuer.

Fees
PayPal charges a fee for withdrawals to your card. Currency conversion fees may also apply. If the information in your withdrawal request is incomplete or incorrect, PayPal will charge a return fee. For more information, click Fees at the bottom of any page.

Copyright © 1999-2011 PayPal. All rights reserved.


Не се заяждам. Не претендирам че знам. Просто чета хелпа.
 
От: пейпал карти

Visa Electron със сигурност. Аз идната седмица трябва да получа кода за потвърждение от банката, така че действай. ;)
 
От: пейпал карти

Само Visa Electron. И аз когато си правих пейпал акаунта не знаех, но щом попитах в банката ми обясниха, че това е единствената възможност.
 
От: пейпал карти

Visa Classic.

Можеш да я ползваш навсякъде из интернета. Примерно да си купиш домейн от някоя промоция на Годеди. Или квото и да е друго.
 
От: пейпал карти

Пейпал, не знам откога, но не дават withdraw към МС или по скоро обратното, иначе няма проблем да се добави карта и с това лого. Все пак изборът на карта си е и малко индивидуален въпрос.
 
Последно редактирано:
От: пейпал карти

Ако искате да вкарвате парите си от ПейПал в карта - картата се казва ВИЗА. VPAY картите са също под логото на ВИЗА. Така, че също може. А за плащане през ПейПал може със всички дуги карти.
 
От: пейпал карти

Много интересно, постоянно съм с Master Card - нямам проблеми, парите ги превеждам директно в банковата сметка, тъй като е без комисионни. Но в Бг не съществува подобна опция.
 
От: пейпал карти

:) Да, да :) В БГ е така. Който има БГ сметка в ПейПал и иска да вкара пари в картата знае - самата система не му дава да избере друга карата освен ВИЗА. Няма просто друга опция. За това ако имате валидни карти в друга държава и искате да ги ползвате с ПейПал, при самата регистрация още на първа стъпка от падащото меню избирайте държавата в която ви е картата, която искате да използвате в ПейПал за трансфер на пари В нея.
 

Горе