помагайте с идеи идеи за оптимизация

От: От: Re: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Кои са те ? можеш ли да ми ги пратиш ? Ще съм ти многго благодарен.

Izida по горе вече ги каза кои са
Добави си всички статии във всички мрежи ТУК
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

повторението е братовчед на контента и доведен брат на яките резултати в serp-а

(можете да ме цитирате) :|
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

ех....голяма галимация са тия събмити и т.н.ю
само се надявам да имат ефект...ако докарам по поне 100 уникални добре ще е
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

НЯМА ЕФЕКТ РАЗБЕРЕТЕ ГО БЕ ДЕБА!!! ВЕЦКОВ МОЖЕ ДА КАЖЕ КАКВО СТАНА КАТО СИ СЛОЖИ АФФ САЙТ В ДИРЕКТОРИЙЙ...
 
Има ефект макар че не е като преди просто са част от цялостнит микс от линкове... Отделно има ниши в които просто не може да се цъка с линкове от социални мрежи....
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Sammy разбрахме твоето мнение, но не видяхме твоето предложение - темата беше кво ще ми помогне да си оптимизирам сайта за повече посещения, хората предложиха нещо а ти крещиш не става и не става, ама една дума не каза какво ще има полза.
Твойте мнения са като строители които градят къща, и бригадира се обажда - тез тухли не стават, майната му на строежа, ще пием ракия...нали трябва да намери подходящите тухли....
и аз едно сравнение изкарах....
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Добре, извинявай, че така "виках", но просто не виждах смисъл да си губиш времето :)
В началото ти бях казал какво да направиш сега ще допълня:
1. Може да си направиш блог към сайта.
2. Прави 3 посочни размени на линкове.
3. Започни да симулираш дейност на форума. (правиш си няколко акаунта и почваш да си пишеш във форума сам)
4. Онези линкове в графата линкс може да ги махнеш, защото нямаш ползва от тях :)
5. Сложи мета тагове, макра и някой да казват че няма ефект, сложи ;)
6. Регни си сайта в Google Webmaster Tools и сложи sitemap.xml
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

за тая карта на сайта - трябва ли линка до нея да видим на самия сайт. Щото се отваря един дълъг код от който никой няма нужда
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

3. Започни да симулираш дейност на форума. (правиш си няколко акаунта и почваш да си пишеш във форума сам)
най добрия съвет за който сам чувала
ти колко акаунта имаш в този форум :wink:
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Принципно ето ми ги всичките акаунти: радев, вецков, блинки, куулайс, Нико абе общо взето всички, за които се сетиш...
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

А като си толкова печена защо не ни кажеш как се развива форум и как му се добавя контент???
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

oф малко се изморявам само да логвам и разлогвам ама си заслужава - вижте кво комюнити създадох благодарение на болната ми главичка
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

ха
до сега не се бях сетила , че може да има едни и същи хора тук с няколко акаунта
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

Мене пък другия ми акаунт е izida
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

А като си толкова печена защо не ни кажеш как се развива форум и как му се добавя контент???

ами как правиш си няколко акаунта и почваш да си пишеш във форума сам


п.п. няма да мога да спя тази вечер от шизофреници
 

Горе