помагайте с идеи идеи за оптимизация

От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

adi, a всъщност може да се окаже един ден, че всики във форума сме ти

аз форум нямам , така че няма как да стане но дори и да имах не ми допада този начин и не бих го използвала
ако ще и гладна да умирам
по добре да моля някой да цъка в социалните от колкото това
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

@adi ами лесно, така създаваш спорове, подканваш другите потребители да пишат също... абе и аз кво се обяснявам, то ясно че съм твърде малоумен и методите ми са шизофрении..
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

А пък това със социалните мрежи е страшно глупаво и пропаднало според мен /моля хората да не се обиждат/ . Да си докарваш от социалните мрежи е зле според мен, нито трафика не става нито нищо, всеки гледа да мастурбира на циците на някоя и да прочете, с кой е спал президента или някоя чалга певица. Нищо хубаво няма в бг социалните мрежи/ това е мое мнение можете да го оспорвате колкото си искате но то ще остане факт, който няма да се промени. Предпочитам да се "ебавам" с гугъл отколкото да се занимавам с тея социални мрежи. Мога всеки ден да имам по няколко новини най отгоре на свежото, имам средно по 30 човека онлайн които ще гласуват ако ги помоля, ама не ме кефи така, тъпо е според мен..
Вземете се занимавайте с нещо смислено..
 
Офтопика го почистих мако дръжте понкога ни избиват чивиите нали на всички се случва долара на 1,52.....

Офтопика - от темата с помоща за сео


иначе по темата Поакни всичките си познати прители познати от унивеситета да влизат във форума ви... това е добра стратегия...
 
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

видях, ама не можах да си изтрия сам последния постинг, за да не увисне, може би не е лошо да я има тази възможност.
Изтрий го и това като го прочетеш, сорри за доп. работа.
 

Горе