предлагам работа за уебмастъри

wmdeals

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
здравейте, уебмастъри!

предлагам лека и приятна работа на начинаещи (ама не хептен начинаещи) уебмастъри

аз ви давам хостинг + домейни с НЕНУЛЕВИ рейтинги (такива които се монетизират стабилно)

от вас се иска напълването на домейните с контент

след индексацията на домейните от търсачките аз ги подавам към борси за реклама

от спечелените от рекламата пари Вие получавате веднъж месечно 25% - получавате ги по сметка в ДСК или кеш в Пловдив или по сметка във WebMoney (по Ваше желание)

минимални изисквания: 5 домейна на седмица напълнени с качествено съдържание

след половин година (без прекъсване) по Ваше желание получавате 25% от домейните в собственост (или продължаваме съвместната дейност)

творчески неуспехи и прекъсвания не са разрешени

ето ми контактите: https://passport.webmoney.ru/asp/certView.asp?wmid=355290187610

всички желаещи могат да ми пишат на пощата или ICQ

------------------------------------------------------

внимание: въпроси към мен от сорта на:
- "откъде взимаш домейните с PageRank?"
- "що само 25%?"
- "а не искаш ли да чуеш за друга по-ценна далавера?"
- "какви са ми гаранциите?"

и други подобни на тези водят до прекратяване на преговорите

няма ограничение в производителността - ако можете да напълните 100 домейна с КАЧЕСТВЕН контент за 1 седмица - АШКОЛСУН! ще получите много повече пари - това е разликата
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Ако можех да напълня 100 домейна с КАЧЕСТВЕН контент за 1 седмица, на-дали щях да търся твоите 25% от печалбата им. :wink:
 
От: предлагам работа за уебмастъри

На лов за бълъци...........
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Ми реално нищо мошеническо няма в обявата... само колегата, да вземе да смени ей туй абзац:
"предлагам лека и приятна работа на начинаещи (ама не хептен начинаещи) уебмастъри" с "предлагам лека и приятна работа на форумни балъци" и обявата заспива.
 
От: предлагам работа за уебмастъри

На този номер ще се хванат само новите (най-вероятно тийн) членове на форума, а вероятността те да покриват нормата:
минимални изисквания: 5 домейна на седмица напълнени с качествено съдържание
е твърде малка.
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Най-вероятно стойността на тези статии (паричната стойност, да НЕ говорим за времето) ще се изплащат няколко месеца - 7-8 примерно, година дори
Ако не беше така @wmdeals сам щеше да качва статиите които може да си поръча от тук ?
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Днес се скъсах да раздавам отрицателна репутация.
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Честен мошеник или Trickster в буквален превод от английски е мошеник, измамник, но в положителния смисъл на думата негодник. Като архетип по определение и в контекста на българската културна традиция е по-правилно да се каже хитрец или дори чешит, като забавен чудак, който постъпва по необичен за всички останали начин.

(малко вики)
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Формално изглежда легитимна обява, ма е прекалено смехотворна, за да се подмине без коментар...
 
От: предлагам работа за уебмастъри

И аз да се разпиша :)
5 домейна за 1 седмица с качествен контент и пр.
:clap:
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Ако можех да напълня 100 домейна с КАЧЕСТВЕН контент за 1 седмица, на-дали щях да търся твоите 25% от печалбата им. :wink:

приемете този отговор на uni-web като мой - ако някой от "коментаторите" знаеше къде има готови домейни с Гугъл/Яндекс рейтинги или как да монетизира НЕОГРАНИЧЕНО количество от такива домейни (аз повече от 200-300 на месец не успявам) - нямаще да опира до мене защото щеше да се вози на яхта по Средиземно море

но дето има една дума футболен коментатор футбол надали може да играе - та затова и предлагам 25% защото 25% от МНОГО пари са пак много пари а 100% от зяпане и плюене по форумите дават НУЛА лева печалба!

http://webmasters.ru/forum/f114/svobodnye-domeny-s-tic-0-a-18852/index7.html който знае руски може да забележи как на потребител "WMdeals" се спукват да благодарят руските уеб-майстори задето им давах трохи от трапезата си половин месец (домейни с голям рейтинг) - след това спрях понеже оттам нататъка дето се вика NO COMMENTS

25% е максимална сума която мога да дам на партньор като се има предвид че никой освен мен (дори в Русия дето е Номер 1 в SEO) дори там никой не знае откъде ги изкопавам тез хиляди домейни с рейтинг :beer:

---------------------------------------------------

P.S. малко цифри:

домейн с 1000 страници и тИЦ 0 + PageRank 0 носи печалба 1-5 цента на ден на SAPE

домейн с 200 страници и тИЦ 10 + PageRank 1 носи печалба 40-80 цента на ден

домейн с 100 страници и тИЦ 20 + PageRank 3 носи печалба от 2-3 долара нагоре на ден

---------------------------------------------------

под качествен контент имах предвид такъв дето да позволи на сайта ПОНЕ да влезе в индекса на търсачките и при това да няма нагъл копирайт с Телепорт и тн понеже при първата разправия за пиратство си взимам всички раздадени домейни и прекратявам сделката
 
Последно редактирано:
От: предлагам работа за уебмастъри

Най-вероятно стойността на тези статии (паричната стойност, да НЕ говорим за времето) ще се изплащат няколко месеца - 7-8 примерно, година дори
Ако не беше така @wmdeals сам щеше да качва статиите които може да си поръча от тук ?

този отговор заслужава отделен коментар

уточнявам: давам ФТП-достъп + база данни + колкото кажете домейни!

това разбирам под напълване с контент

за "гении" чиито познания в интернет се ограничават в това да свързват повече от 3 думи в изречения и като такива се смятат за "журналисти", "копирайтъри" и тн - за такива гении РАБОТА НЯМА!!!

аз давам ресурсите - вие ги пълните със съдържание - PHP + база данни и тн не ме интересува процедурата - искам 1 главна страница с над 50% уникален текст и много вътрешни страници - тях може с кво да е но за мен е важен резултата - след седмица сайта да влезе (отново) в търсачката а след 2 седмици да се хванат и вътрешните страници - а колко е трудно и мъчно това не ме интересува
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Кон за кокошка май е най-добре обяснено
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Това си е жива експлатация на труд!
Супер, супер нечесно!

25% е просто СМЕШЕН процент, от това което ще трябва да свърши човека който е нает.
По-добре давай по няколко лева на някой да ти направи готов сайт и да прибираш пари..

25%.. пфф.. не мис е мисли чак хаха...
Верно, хубаво е да държиш "контролния пакет", ама чак пък толкова..
Дай му поне 40%, да не се чувста ощетен..
Плюс това, колкото повече хора намериш, толкова повече печелиш.. ;)

Ти си знаеш, но за мен тва си е жива експлатация, и аз НИКОГА не бих се навил... дори на 50%..
Да върша ЦЯЛАТА работа.... за малък процент.. No thanks
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Някой да се фане, моля ви се!
Не за друго, ами ми стана интересно.
А съм любознателен...
 
От: предлагам работа за уебмастъри

това е интересно ... според зависи някои специфики на офертата
по принцип съм навит
 
От: предлагам работа за уебмастъри

Такива обяви са много интересни м/у другото и въобще не е загуба на време да се прегледа и помисли... Добро упражнение за всички предприемачи.
Примерно един прост анализ (понеже сложен не се налага за момента) вади следните изводи - малко или много логически:

1) Авторът монетизира супервървежни виртуални пропъртита - по 200-300 на месец, но въпреки това не иска или не може да си позволи просто да наеме въпросните хора да му напълнят домейните контент и така да прибере и тези 25% от МНОГО пари. Или-или:
- въпреки масивния гешефт не иска да рискува с инвестиция в контент, демек не е уверен в профитабилитито на бизнес модела.
- липса на средства за инвестиция.

2) Начинът по който е поднесена обявата е тип "бит негонен бяга". Тук логическият анализ не действа - просто елементарна психология. Написано в полусърдит, полублъфиращ тон, който би трябвало да загатне за самоувереност, възможности, ексклузивност. Но:

3) Броят на 'вратичките' за изход, които са оставени, е прекалено голям - масата условности и 'клаузи' за евентуални разваляне на сделката.

4) Цитираните profit volumes са прекалено ниски на първо четене. 100 статии за 25% от дневен доход от 2-3 кинта?! (за горния сегмент).

Естествено тоя прост анализ на наличните данни не дава 100% коректно заключение дали офертата заслужава интерес. Просто е обобщение на подадената досега информация.
 
От: предлагам работа за уебмастъри

уфффф абе кога ще се спрете с тия "статии" бе! няма хляб за гладни копирайтъри - казах вече!

главна страница се прави за 1-2 часа а вътрешни се напълват с контент в зависимист от пиниза

аз примерно дърпам csv-ценови листи и ги прехвърлям в БД - оттам всеки артикул става динамична страница

ето вариант за 10К страници за 1 ден

всеки ученик от МГ при желание ще надипли за 1 ден до 10-20 такива сателита
--------------------------------------

относно условията за разваляне на сделката:

колко да дам да човек който е направил 3-4 сайта и повече не може а иска пари? смятате ли че моето време е толкова евтино че да си го губя с глупости? затова има условие - 5 сайта на седмица + половин година непрекъсната работа

относно второто - какво да правя с човек който дърпа сайтовете на колегите си 1 към 1 и ги ъплоадва при мене? да му давам втори шанс ли? (това беше сарказъм)

относно 2-3 долара на ден - еми нали точно затова имам условие за 5 сайта на седмица - като мине половин година и човека реши да си вземе почивка да има готови поне 120 сайта х 2 долара = 240 долара на ден - 25% са 60 долара

ама в България всички са все хитри щурчовци и не са свикнали да работят като мравки

мисля че дотук дадох достатъчно обяснения - който е способен да направи нещо ще го направи
 
Последно редактирано:

Горе