предложение

danko6

Well-Known Member
ако имате сайт и в него сте сложили adsens може да се съберем всички с такива сайтове и всеки да клика рекламите на другия така ако се съберем 10 човека и всеки от нас клика рекламите на другия и те му носат 40 цента така той ще прави по 4 долара на ден а ако се съберем повечко хора печалбите ще са по добри какво мислите за идеята ми
аз в моя блог имам 12 реклами от google
 
От: предложение

не се занимаваи с глупости - ще ви засекат за няколко дни, наи-малко как си представяш от 10 посетители 9 да кликат по рекламите и все от едни и същи аипита
 
От: предложение

еми аз карам приятели и те като кликат всеки ден ще ми спрат ли акаунта на мена за 30 клика ми дават 2,60 долара а тез 2,60 долара ги правя само от 3 приятели
 
От: предложение

еми продължаваите тогава да правите "бизнес" така. за 5-10-20 долара на месец не бих рискувал да си загубя адсенс акаунта завинаги (за цял живот в смисъл) но ти си знаеш.
 
От: предложение

еми аз карам приятели и те като кликат всеки ден ще ми спрат ли акаунта на мена за 30 клика ми дават 2,60 долара а тез 2,60 долара ги правя само от 3 приятели
Не се обиждай пич, ама това е аматьосрко. :)

Как би се почувствал ти ако даваш кинти в AdWords и някой терикат ти изклика $10 без да си ги избил и грам, благодарение на такъв трафик. За това банват за винаги. Защото дърпа системата надолу.

Ето ти предложени - вкарай повече трафик на сайта си и елеминирай този фактор с кликане на приятелите ти. Те това от Гугъл са го предвидили още преди да си запшочнал да си мислиш за сайт. Само е въпрос на време да гръмнете....с акаунта.


BullBlogger, те вече са ги засекли. Като тръгнат да правят статистики на акаунта ще си кажат и те тежката дума. :)
 
От: предложение

Blinky, много го жалиш, не е аматьорско а смърделско... Пич, порасни още 5-6 години, докато станеш на 18, пък дано ти дойде акъла...

+ това дори да има 0.0000001% шанс да не те засекат, ще те изпъдят щом си сложил толкова много реклами.
 

Горе