предложете коя фирма да ползвам (адсенс еази трейдар)

gshopov

Well-Known Member
значи малко глупаво но до сега съм ползвал винаги адсенс
не съм изкарал още :) просто слабо посещавани сайтове абе няма значение
но сега имам едни сайтче което прави средно 200 уникални дневно
и въпроса е за него какво да избера изцяло за българи
и точно затова питам адсенса нещо се побърква забелязах че два три пъти ми показа реклами за англо говорящи и на други езици
но неуспях да видя в панела да мога да го огранича за реклами само от бг може и да може но ...................
и така ето усновното
интересуват ме предложения за фирмички pay par click такива който ползвате за бг трафик и сте доволни
надявам се да разбирате въпроса ми защото много много ме няма в писането :) и формирането на въпроси :)
 
Аз опитвах с easytrader почти за 1 година трудно взех 50 лева. За България гоогле по добре получавам горе долу 150-200$ за месец. Гоогле показва различни реклами. При easytrader които не е така.
 
oxily тично това ме интересува :)
а отностно различните реклами има ли начин да се ограничат само до бг рекламите защотото от кадето и да го погледнем сайт насочен към бг трафика
неможе да носи приходи от реклами насочени към англо говорящи
а евентуално показване на англо реклама
означава че това е загубен клик
поне аз така го приемам
 
За това дай малко време на гоогле. Гоогле ще ти помогне. Ти нищо не трява да правиш да излиза само бг реклами гоогле автоматично ще пуска така. след малко ще влизам skype :)
 
Ами те излизат защотот има рекламодатели които са пуснали всички страни и територии всички езици ако някои рекламодател не ти харесва го филитрирай да не ти се показва... Иначе ако е таргетирана правилно към темата на сайтата ти какво като е на англииски....
 
coolice каза:
Ами те излизат защотот има рекламодатели които са пуснали всички страни и територии всички езици ако някои рекламодател не ти харесва го филитрирай да не ти се показва... Иначе ако е таргетирана правилно към темата на сайтата ти какво като е на англииски....

ами аз съм слаб в тези работи не съм правил никакви настройки в адсенса
можеби това е проблема действително получавам предимно реклами подобни на мойта тема но и англо говорящи се случва не е голям проблем просто ме интересуваше дали мога да филтрирам езика само :)
 
не можеш го филтрира, както и не знаеш утре какво ще ти се появи на страницата, както и дали ще вземеш 1 цент на клик или 10 цента примерно :).

oxily, не знам, но ми звучи странно от ЕТ за 1 година да направиш 50 кинта, а от АДСЕНС по 150-200$ на месец :shock: не защитавам никого, просто се дразня на такива детински изказвания, щото подвеждаш човека, а и според мен трябва да се опита от всички програми докато намериш подходящата и работеща за теб.
 
nik0la каза:
не можеш го филтрира, както и не знаеш утре какво ще ти се появи на страницата, както и дали ще вземеш 1 цент на клик или 10 цента примерно :).

oxily, не знам, но ми звучи странно от ЕТ за 1 година да направиш 50 кинта, а от АДСЕНС по 150-200$ на месец :shock: не защитавам никого, просто се дразня на такива детински изказвания, щото подвеждаш човека, а и според мен трябва да се опита от всички програми докато намериш подходящата и работеща за теб.

Може да е точно така, ако в началото сайта не е бил рабработен да е бил е изитрейдър, а после като си е намерил мястото да е минал на адсенс и да е бил по-успешен главно заради трафика :)
 
Аз като чух че един пич е изкарал 8 лева за месеца от изи трейдър, а си е работил по сайта усърдно - ми се струва доста реално като ситуация.:) Имайки предвид че за да те удобрят в изи-то трябва да имаш сайт с добра посещаемост - незнам колко беше, май нещо от сорта на 500 уникални на ден.

Аз бих препоръчал AdSense пред изи трейдъра, но това е лично мнение. :) Не съм работил, но много неща се казаха за изи трейдър тук, и кофтито е ч не са готини. Даже дай един сърч на форума и прочети някой от темите. Всички дали теми по въпроса са имали нещо общо с тях. Но в крайна сметка не е лошо да пробваш и сам да се увериш, кой ще ти прави повече пари. :wink:

Успехи. :wink:
 
Донякъде съм съгласен с теб Blinky 8)

писах го и преди, много хора се изказваха неподготвени или по-точно казваха неща от сорта "абе тия са смотани щото тоя ми каза", без да са пробвали съответната афилиейтка.

Аз бих препоръчал на gshopov да опита и с двете и да се опита, така да си построи сайта, че да има позиции за за всяка от мрежите. Защото според мен гугъл е добър за дадени позиции а изи трейдър за съвсем други.
 
Blinky каза:
Еми и аз бих му препоръчал да проучи въпроса и да пробва и двете, така сам ще си направи изводите. Но е хубаво да се образова преди да действа в някаква насока. :wink:

съгласен 8)
 
nik0la каза:
oxily, не знам, но ми звучи странно от ЕТ за 1 година да направиш 50 кинта, а от АДСЕНС по 150-200$ на месец :shock: не защитавам никого, просто се дразня на такива детински изказвания, щото подвеждаш човека, а и според мен трябва да се опита от всички програми докато намериш подходящата и работеща за теб.

Не е ли по добре да отговориш само въпроса на gshopov. Да не правиш коментар моито мнение. За какво дразниш. Аз мога да покажа резултати ако искаш да те изпратя screenshot. Така излиза че аз лъжа. На някои не казвам да слага adsense. Някои да каже дали спечели пари от eastrader. Изобщо не ми интересува easy или google. Нямам акции в google inc. :)
 
oxily, не го приемай лично!

просто коментирах написаното от теб. ползвам и двете системи и за мен резултатите са горе долу едни и същи, затова и ми стана интересно как на един сайт с две горе долу еднакви системи имаш толкова брутална разлика. както и да е 8)

сори за офтопика :!:
 
И аз не мога да разбера що има разлика но резултата е така. Или аз пускам нещо. Попренсип трябва да е по добре easy.
 
хора благодаря за отговорите :)
засега съм се спраял на адсенс
без да ми го препръчват просто така се случи сега направих трегистарация в ЕТ-то
и ще видя и те какво като оферта ми предлагат
ще пробвам и двете и ще видим какво ще излезе :)
 
oxily, така си го налепил с карета, че в първия момент не видях обявите 8)

доста си се постарал да объркаш юзерите да кликат по каренцата ;) определено по този начин ще имаш многократно по-големи приходи от адсенс! но пък си мисля, че с подобна агресивна тактика, няма да можеш да задържиш юзери, както и да ти се увеличат посещенията!
 

Горе