проблем с адсенс

katakombi

New Member
Здравейте ! ! ! Преди 2 месеца се регистрирах в АДСЕНС ,но в началото на регистрацията иска уеб сайт за който ще се показват рекламите така ,че аз съм объркал адреса и сега вкарам рекламни елементи в профила , но след няколко дни изчезват и никакво съобщение нямам в пощата за предупреждения или по скоро одобрение моля помогнете с нещо или ме посъветвайте какво да направя ? благодарско :)
 
От: проблем с адсенс

един приятел се регна и вече два месеца чака потвърждение, нещо се е смахнал тоя адсенс
 
От: проблем с адсенс

не знам на моя човек още си му седи че молбата му се разглежда, и май ще ги отреже накрая
 
От: проблем с адсенс

Честно не разбрах какъв проблема, това си е чист спам със спамарски шрифт. :evil:
 
От: проблем с адсенс

не знам на моя човек още си му седи че молбата му се разглежда, и май ще ги отреже накрая

Кажи на приятеля ти да пробва с блог в блогспот. Трябват му само няколко уникални статии в блога и някоя и друга притурка за кич и до няколко дни е одобрен.
 
От: проблем с адсенс

да сложи техен код или да предложи блога за одобрение
 
От: проблем с адсенс

Честно не разбрах какъв проблема, това си е чист спам със спамарски шрифт. :evil:

Проблема е в началото на регистрация съм писъл друг уеб сайт грешка съм направил и аз внедрявам кога в блогспот дали от там не идва проблема. Има ли значение къде внедрявам кода дали сайта ше е на мое име дали на друг. А и друго внедрявам кода в блогспот в който имам към 30-40 блога и може заради това да не ме одобряват ?
 
От: проблем с адсенс

Значи по принцип си одобрен? Пробвай да направиш отделни канали за всеки сайт без грешния и регни в урл-тата в меню Акаунт Сетингс, "Sites authorized to show ads".
 
От: проблем с адсенс

Значи по принцип си одобрен? Пробвай да направиш отделни канали за всеки сайт без грешния и регни в урл-тата в меню Акаунт Сетингс, "Sites authorized to show ads".

не попринцип не съм одобрен не съм получавал одобрение. Пробвай да направиш отделни канали за всеки сайт без грешния и регни в урл-тата в меню Акаунт Сетингс, "Sites authorized to show ads".(това къде трябва да се намира) ?

Специално за блогър си има притурка за реклами от гугъл, но за да я ползваш трябва да в профила си в адсенс да дадеш достъп на трети страни - в случая - на блогспот

Сега го направих можело и от друг емайл адрес ,защото регистрацията ми е на друг , а блоговете ми са на друг

Преди като внедрявах кода в блоггер вкарвах го преди /body но ми излизаха най-отдолу не където аз искам сега като от притурката на точното място излиза само ,че празно поле ще почакам малко давидим какво ще стане
 
От: проблем с адсенс

не попринцип не съм одобрен не съм получавал одобрение....

:shock:
Какъв код и откъде го взимаш тогава?

Кандидатствай с друг сайт, щом нямаш одобрение.
 
От: проблем с адсенс

:shock:
Какъв код и откъде го взимаш тогава?

Кандидатствай с друг сайт, щом нямаш одобрение.

еми кода си го взимам от акаунта в адсенс правя елемент и взимам кода но нали казвам ,че след няколко дни изчезва

дали няма да е по-добре да си прекратя сегашната регистрация и да си направя друга ?
 
От: проблем с адсенс

Въобще не си спомням акаунта с одобрението на домейна ли се се създаваше или преди това. :?

Импресии отчита ли ти в акаунта?

Нещо много сбъркано има в цялата ситуация, като че ли нов акаунт е по-добре, но кажи за импресиите първо. Ако имаш акаунт какъвто трябва да имаш си одобрен и ти се въртят най-малкото импресии.
 
От: проблем с адсенс

Ето тук намерих някакъв форум на адсенс:

productforums.google.com/forum/#!forum/adsense

Ако това, което казваш е вярно, ще намериш още някой с твоя казус.
 
От: проблем с адсенс

Въобще не си спомням акаунта с одобрението на домейна ли се се създаваше или преди това. :?

Импресии отчита ли ти в акаунта?

Нещо много сбъркано има в цялата ситуация, като че ли нов акаунт е по-добре, но кажи за импресиите първо. Ако имаш акаунт какъвто трябва да имаш си одобрен и ти се въртят най-малкото импресии.

да доколкото разбрах одобрение на домейна нали трябва да представиш нещичко за началото като визитка :)

не импресии не ми отчита нали ти казвам рекламите изчезваха, но имало разширени опции и там ги видях ,че са скрити само виждам горе в профила сигнал 1 /че се разглежда молбата ми все още/

сега виж какво стана вчера като ми даде идеята "account-bg" от притурката на блоггър в секция "earnings" днеска си влизам в профила и ми дава възможност за ново подаване на молбата с друг домейн да кандидатствам защото явно не съществува объркал съм го или не е по програмните правила
Пуснах си блогспота и подадох молбата отново въобще не ми дава да влизам в профила на адсенс сега пише чакайте одобрение до седмица и тва е :)

благодаря за отговорите и линка ще поогледам пак :)
 
От: проблем с адсенс

изпратили са ми съобщение в гмайл как да го направя това нещо "навигация през карта на сайта " майче това е sitemap но незнам как става би ли помогнали ?
 
От: проблем с адсенс

това одобрение до 1 седмица се чака от моя приятел вече 2 месеца
 
От: проблем с адсенс

изпратили са ми съобщение в гмайл как да го направя това нещо "навигация през карта на сайта " майче това е sitemap но незнам как става би ли помогнали ?

Никакъв сайтмап не изпращаш, само вярното урл и данните във формата. И чакаш. Щом не си одобрен не бързай с кодовете, за една седмица няма да забогатееш. Изчакай одобрението и тогава действай.
 
От: От: проблем с адсенс

Никакъв сайтмап не изпращаш, само вярното урл и данните във формата. И чакаш. Щом не си одобрен не бързай с кодовете, за една седмица няма да забогатееш. Изчакай одобрението и тогава действай.

май не ме разбра виж какво пише в емайла

"Недостатъчно съдържание: За да бъде приет за AdSense, сайтът Ви трябва да съдържа достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботите ни да определят подходящи реклами, които да се показват на страниците Ви. Препоръчваме Ви да включите повече цели изречения и абзаци в сайта си. Изискването ни е уебсайтовете да бъдат напълно пуснати и функциониращи, както и да позволяват навигация на потребителите чрез меню, карта на сайта или подходящи връзки. След като по-голямата част от сайта Ви бъде завършена и започне да функционира, ще се радваме да преразгледаме молбата Ви."
 

Горе