проблем с адсенс

От: проблем с адсенс

Е човече..., за какви 40 блога говореше някъде по-напред (пълни или празни са)? Значи нещата се случват, когато се правят както трябва. В това, което си копирал ключовата дума е "недостатъчно съдържание", а не "карта на сайта". Напиши малко уникално съдържание, за 1 ден ще се справиш с десетина-петнадесет качествени статии. Но не написани през пръсти, нали :wink:? След това кандидатствай. Ако кандидатстваш с празни сайтове само си губиш времето.
 
От: проблем с адсенс

Е човече..., за какви 40 блога говореше някъде по-напред (пълни или празни са)? Значи нещата се случват, когато се правят както трябва. В това, което си копирал ключовата дума е "недостатъчно съдържание", а не "карта на сайта". Напиши малко уникално съдържание, за 1 ден ще се справиш с десетина-петнадесет качествени статии. Но не написани през пръсти, нали :wink:? След това кандидатствай. Ако кандидатстваш с празни сайтове само си губиш времето.

не не са пълни само някои . болднах ти там където пише карта на сайта там исках да погледнеш. аз кандидатсвам само с един сайт имах предвид тези 40 блога да не ми направят проблеми ,че съм си направил ей така и си седят празни блогове ?
 
От: От: проблем с адсенс

май не ме разбра виж какво пише в емайла

"Недостатъчно съдържание: За да бъде приет за AdSense, сайтът Ви трябва да съдържа достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботите ни да определят подходящи реклами, които да се показват на страниците Ви. Препоръчваме Ви да включите повече цели изречения и абзаци в сайта си. Изискването ни е уебсайтовете да бъдат напълно пуснати и функциониращи, както и да позволяват навигация на потребителите чрез меню, карта на сайта или подходящи връзки. След като по-голямата част от сайта Ви бъде завършена и започне да функционира, ще се радваме да преразгледаме молбата Ви."

Така, написано е много ясно. Плюс, това за да имаш карта на сайта трябва да имаш съдържание. Вторачваш се не там където трябва. Осмисли добре какво са ти написали. Свърши нещата както трябва, представи каквото трябва и няма да имаш проблеми. По този въпрос повече няма какво да се коментира.
 
От: От: проблем с адсенс

не не са пълни само някои . болднах ти там където пише карта на сайта там исках да погледнеш. аз кандидатсвам само с един сайт имах предвид тези 40 блога да не ми направят проблеми ,че съм си направил ей така и си седят празни блогове ?

Гуглето празните не ги вълнува. Започва да го вълнуват, когато ги включиш в акаунта.
 
От: От: проблем с адсенс

Така, написано е много ясно. Плюс, това за да имаш карта на сайта трябва да имаш съдържание. Вторачваш се не там където трябва. Осмисли добре какво са ти написали. Свърши нещата както трябва, представи каквото трябва и няма да имаш проблеми. По този въпрос повече няма какво да се коментира.

имам малко съдържание към 5 поста :)
 
От: проблем с адсенс

Ми, то от теб зависи всичко. Ако не си промениш подхода, а караш на тарикатлък, нито от гугле ще печелиш, нито афилиейт, нито от каквото и да било друго. Имаш избор, имаш и неограничени възможности в интернет пространството, но с мързел не става да знаеш :).
 
От: проблем с адсенс

майтапа какво стана започнаха да се показват рекламки това означава ли ,че съм одобрен защото не съм получил все още съобщение ?

против правилата ли е ако имам в сайта си линкове на rapidgator.net тези pay per download или някоя друга фирмичка като mediafire, hotfile ?
 
От: проблем с адсенс

Ми, ти си решил да правиш каквото ще правиш...,тъй че защо питаш? Набутваш се между шамарите с тия линкове(сайтове), май не си чел правилата на гуглето?
 
От: проблем с адсенс

Ми, ти си решил да правиш каквото ще правиш...,тъй че защо питаш? Набутваш се между шамарите с тия линкове(сайтове), май не си чел правилата на гуглето?

попитах дали съм одобрен ,защото започнаха да се показват реклами пък нямам никакво известие от адсенс ?
еми чел съм но не прочетох такова нещо
виждам сайтове със такива линкове даже и против правилата но все още си работят като гледам

според тебе какво мога да поствам като линкове като не е разрешено ?
 
От: проблем с адсенс

попитах дали съм одобрен ,защото започнаха да се показват реклами пък нямам никакво известие от адсенс ?

Не знам какво да ти кажа. Първо пишеш,че са ти изпратили мейл с проблема "недостатъчно съдържание", за да показваш реклами. Сега пишеш, че ти се виждат рекламите. Не знам, аз се обърках. :)

еми чел съм но не прочетох такова нещо

Зависи какво предлагат тези сайтове, това не са ли сайтове за сваляне на софт, проучи по-добре.

виждам сайтове със такива линкове даже и против правилата но все още си работят като гледам

Другите не те интересуват.
 
От: проблем с адсенс

Не знам какво да ти кажа. Първо пишеш,че са ти изпратили мейл с проблема "недостатъчно съдържание", за да показваш реклами. Сега пишеш, че ти се виждат рекламите. Не знам, аз се обърках. :)
Другите не те интересуват.

Съжелявам да дълга и широка стана.Да такър емайл получих ,но явно е било за този грешният сайт който първоначално бях подал молбата след това ми даде възможност да подам нанова и вкарах блогспота си :) сега започнаха да се показват рекламки и това мисля ,че съм одобрен

Другите не те интересуват.
викаш гледай своята чиния :)
 
От: проблем с адсенс

някой може ли да каже някои неща в адсенс става въпрос кое е печалбата ?

RPM на страницата - имам 2euro
Прогнозни приходи - 0.23euro
CPC - 0.04euro
 
От: проблем с адсенс

някой може ли да каже някои неща в адсенс става въпрос кое е печалбата ?

RPM на страницата - имам 2euro
Прогнозни приходи - 0.23euro
CPC - 0.04euro

Прогнозни приходи те интересуват, вдясно. Горе също ги има.
 
От: От: проблем с адсенс

ясно разбрах , но тези 2euro не са ли мои ?

Не, тези не са твои. Най-лесно ще се ориентираш ако следиш горния ред, където ти излизат днешните, вчерашните и месечните приходи.
 
От: От: проблем с адсенс

Не, тези не са твои. Най-лесно ще се ориентираш ако следиш горния ред, където ти излизат днешните, вчерашните и месечните приходи.

Да те питам нещо в блоггер имам иконка един високоговорител "като съобщение" при секция earnings и със жълти букви това ми пише " AdSense for feeds is going away. AdSense will stop serving feed ads on December 3 " според тебе какво значи нещо в нарушение ли съм ?

Друг въпрос ако си пренасоча блога в реален домейн губя ли нешо от ранк или популярност и като се пренасочва ще ме пита ли дали да влезне в пренасоченият сайт, защото вчера влезнах в един блог но пише блогът е преместен в домейн да ме пренасочи ли питаше ?
 
Последно редактирано:
От: От: От: проблем с адсенс

Да те питам нещо в блоггер имам иконка един високоговорител "като съобщение" при секция earnings и със жълти букви това ми пише " AdSense for feeds is going away. AdSense will stop serving feed ads on December 3 " според тебе какво значи нещо в нарушение ли съм ?

Не си в нарушение, просто преустановяват адсенс продукт за рсс-те.

Друг въпрос ако си пренасоча блога в реален домейн губя ли нешо от ранк или популярност и като се пренасочва ще ме пита ли дали да влезне в пренасоченият сайт, защото вчера влезнах в един блог но пише блогът е преместен в домейн да ме пренасочи ли питаше ?

Не разбрах какво питаш. Ще карам както съм го разбрала. Ако си вързал домейн към блога няма значение кое урл от двете изписваш, реално е под новия домеин. Не разбирам къде те пита за пренасочването 8).
 
От: От: От: проблем с адсенс

Не си в нарушение, просто преустановяват адсенс продукт за рсс-те.



Не разбрах какво питаш. Ще карам както съм го разбрала. Ако си вързал домейн към блога няма значение кое урл от двете изписваш, реално е под новия домеин. Не разбирам къде те пита за пренасочването 8).

Значи за тука става въпрос http://сериали.blogspot.com
Добре не ми каза дали ми пада нещо от ранк и т.н.?
 
От: От: От: проблем с адсенс

Значи за тука става въпрос http://сериали.blogspot.com
Добре не ми каза дали ми пада нещо от ранк и т.н.?

Както казах ако е пренасочено както трябва няма разлика между двете урл-та и нищо не ти пада (каквото го има едното го има и другото). Това, което виждам в урл-то е че няма блог, не знам какво е станало. Питай гуглето за точните стъпки в пренасочването може да си объркал нещо.
 
От: проблем с адсенс

Абе за 2ри път вече не ме одобряват в адсенс.Пратих им сайт с който мой приятел е кандидаствал преди 2 месеца и с него го одобриха.А на мен ми написаха че нямал достатачно съдържание ала бала, пак е същият както преди 2 месеца си беше. Някой ако иска може да ми услужи с някакво сайтче на блогър да кандидаствам с него. :) :) :)
 

Горе