проблем с адсенс

От: проблем с адсенс

Абе за 2ри път вече не ме одобряват в адсенс.Пратих им сайт с който мой приятел е кандидаствал преди 2 месеца и с него го одобриха.А на мен ми написаха че нямал достатачно съдържание ала бала, пак е същият както преди 2 месеца си беше. Някой ако иска може да ми услужи с някакво сайтче на блогър да кандидаствам с него. :) :) :)

Трябва да опиташ с друг сайт. Направи си набързо :).
 
От: проблем с адсенс

Чувал съм че не е хубаво да се кандидаства с нов сайт на 1-2 дена....незнам дали е вярно
 
От: проблем с адсенс

не знам,аз поне 3-4 пъти кандидатсвах но така и не ме одобриха..накрая им теглих една майна и се отказах. поне да ми кажат кое не им харесва, че да го оправя, само некви темплейти ми пращат. един ден като развия ново блогче пак ще пробвам, да видим...
 
От: проблем с адсенс

Чувал съм че не е хубаво да се кандидаства с нов сайт на 1-2 дена....незнам дали е вярно

Направи го 2-3 дена с 10 статии уникално съдържание и изчакай да се индексира. След месец кандидатствай. Ако ще го правиш така го направи, но пак няма гаранция, че ще те одобрят. Не знам точно какъв е проблема. Имал ли си акаунт, баннат сайт ли имаш или баннат акаунт. Тук вече и аз гадая. Явно имат някакви резерви, които не са свързани с конкретен сайт.
 
От: проблем с адсенс

Не не правя акаунт на един приятел. Иначе моя акаунт личния го одобриха за 1 дена с един супер тъп сайт с копи пейст съдаржание....
 
От: проблем с адсенс

Не не правя акаунт на един приятел. Иначе моя акаунт личния го одобриха за 1 дена с един супер тъп сайт с копи пейст съдаржание....

Да, по принцип няма проблеми с одобрението. Приятеля ти може да не ти е казал всичко ;).
 

Горе