продавам аркаден сайт с над 1300 игри

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Дай му някакви статистики за повече инфо. Нешо като уникални посещения, Алекса ранг, какъв маркетинг ползва, PR и т.х.

Иначе е яко сайтчето, мисля си че върви и с домейна нали? Може да има засилен интрес тъй като си имаме един сабственик на сайт за игри, без имена за да не правиме реклама. :lol:

Чао и успехи с офертата.

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Значи инфо за сайта
Събмитвал съм го само в наи-известните търсачки с програмата IPB.
Domain-а е регистриран е на 2006-09-01 и expire na 2007-09-01.
Продавам го заедно с домайна и всичко останало игри и т.н.
Предложете цена. Мисля че само за изработката на сайта си заслужава 50$.

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
CrAzY-MaST каза:
Хахаххахх 50$..
Подобен сайт с толкова много информация струва...няма да казвам колко :p

Все пак се занимавам със сайтове но никога не съм продавал досега затова просто предполагам ...

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
6   1   0
Edit:
Но ако става въпрос за чужд дизайн(темплейт) може би ще е по добре да не е много скъп сайта...Представи си някой се кефи, вика си "Иееее иам си сайт с мн посещения и уникален дизайн..." , но след тов попада на друг сайт с същия дизайн и как ли би реагирал...?
П.С.
Това е лично мнение(или предположение) ;)

IndArt.Org

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
такъв сайт можеш да си вземеш както за без пари, така и за много пари...
варянтите за без пари ще ги видите в новия ми блог ;) скоро в момента работя по въпроса (ще е на български ;) )

та цената на конкретно този сайт е между 0лв и 50лв. реално

ако е с авторски темплейт зависи от автора на темплейта колко ще поиска за него.

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
То и трафика играе важна роля в оценката на един сайт, като потенциале продаващ се бизнес. Колко уникални, от къде идва трафика (вид маркетинг, ключови думи или категории на търсачки). Ако това му е добри цифри може да повдигне цената му.

Един пич в един форум си продаваше сайта за незнам колко (абе ще излъжа ама за около $180+ с домейна), но заглавието на топика му беше:" Продавам сайт за ..... - 6-ти в Yahoo за <ключова дума> а в интерес на истината думичкта имаше около 250-300 търсения на ден.

А едно въпросче, защо го продяваш, нямаш време да го менажираш или не ти е изгоден за поддръжка или....?

Най-добри пожелания... :D

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
А едно въпросче, защо го продяваш, нямаш време да го менажираш или не ти е изгоден за поддръжка или....?

Най-добри пожелания... :D[/quote]

Причината е че нямам време за него.защото съм почнал два нови сайта за афилейт (има ги тука във форума).

vitohol

Premium
Рейтинг - 100%
1   0   0
Приятелче, сайта не изглежда зле. Сега имам няколко въпросчета.

Първо този темплате нама някой да се обади и да ми каже да му го плащам нали? Демек безплатен е.
Второ, тези игри как се обновяват? В симсъл има ли скрипт, с който да си ги обновявам чат пат.
Трето - Тези линк партниори защо не са ти сложили линк, а ти си им сложил и има ли възможност и те да сложат от home paga.
И накрая - тези игри на твоя сървер ли са или накаде другаде генерират трафик?

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
vitohol каза:
Приятелче, сайта не изглежда зле. Сега имам няколко въпросчета.

Първо този темплате нама някой да се обади и да ми каже да му го плащам нали? Демек безплатен е.
Второ, тези игри как се обновяват? В симсъл има ли скрипт, с който да си ги обновявам чат пат.
Трето - Тези линк партниори защо не са ти сложили линк, а ти си им сложил и има ли възможност и те да сложат от home paga.
И накрая - тези игри на твоя сървер ли са или накаде другаде генерират трафик?

Скрипта e купен от phparcade.net - лайв тайм лиценз 40$.Там е листнат и може да се увериш сам. така че не се притеснявай..няма кой да се обади.Игрите могат да се обновяват с phpmyadmin мисля по лесно от това няма;) Тези линкове са сложени без да имат моя линк не техните сайтове.
Игрите са си от сървъра ..

vitohol

Premium
Рейтинг - 100%
1   0   0
Е начи едно 50$ си заслужава нали :)
Ще помисля за някоя стратегиика за популаризиране на сайта и ако излезна с нещо добро ще го купя.

Иначе идеата е като щракнеш едно копченце да ти се обнови сайта. Така правят големите риби. Аз затова попитах.

ilianskim

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Сайтът е добре направен

сайтът е с 2 300 000 Alexa page rank
и е нов , темлейтът е написан добре
ако искаш толкова да го продаваш давам ти 100 лева , което си е
повече от 50 долара .
Ако си навитак skype : ilianskih

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Re: Сайтът е добре направен

ilianskim каза:
сайтът е с 2 300 000 Alexa page rank
и е нов , темлейтът е написан добре
ако искаш толкова да го продаваш давам ти 100 лева , което си е
повече от 50 долара .
Ако си навитак skype : ilianskih

icq - 68347691
нямам скайп.
А как ще плащаш..по какъв начин?
е-голд е добре за мен..

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Успешна търговия ви пожелавам, тук ще стане и място където webmasters могат да си търгуват свободно, даже скоро мисля да я заключиме само за членове на форума.
За да не влезе някой данъчен. :lol: :lol: :lol:

Успехи приятели. :D

Sobieski

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Мога да ти дам много по добър и свеж за 45 лв само пиши :)

Горе