продавам аркаден сайт с над 1300 игри

Дай му някакви статистики за повече инфо. Нешо като уникални посещения, Алекса ранг, какъв маркетинг ползва, PR и т.х.

Иначе е яко сайтчето, мисля си че върви и с домейна нали? Може да има засилен интрес тъй като си имаме един сабственик на сайт за игри, без имена за да не правиме реклама. :lol:

Чао и успехи с офертата.
 
Значи инфо за сайта
Събмитвал съм го само в наи-известните търсачки с програмата IPB.
Domain-а е регистриран е на 2006-09-01 и expire na 2007-09-01.
Продавам го заедно с домайна и всичко останало игри и т.н.
Предложете цена. Мисля че само за изработката на сайта си заслужава 50$.
 
CrAzY-MaST каза:
Хахаххахх 50$..
Подобен сайт с толкова много информация струва...няма да казвам колко :p

Все пак се занимавам със сайтове но никога не съм продавал досега затова просто предполагам ...
 
Edit:
Но ако става въпрос за чужд дизайн(темплейт) може би ще е по добре да не е много скъп сайта...Представи си някой се кефи, вика си "Иееее иам си сайт с мн посещения и уникален дизайн..." , но след тов попада на друг сайт с същия дизайн и как ли би реагирал...?
П.С.
Това е лично мнение(или предположение) ;)
 
такъв сайт можеш да си вземеш както за без пари, така и за много пари...
варянтите за без пари ще ги видите в новия ми блог ;) скоро в момента работя по въпроса (ще е на български ;) )

та цената на конкретно този сайт е между 0лв и 50лв. реално

ако е с авторски темплейт зависи от автора на темплейта колко ще поиска за него.
 
То и трафика играе важна роля в оценката на един сайт, като потенциале продаващ се бизнес. Колко уникални, от къде идва трафика (вид маркетинг, ключови думи или категории на търсачки). Ако това му е добри цифри може да повдигне цената му.

Един пич в един форум си продаваше сайта за незнам колко (абе ще излъжа ама за около $180+ с домейна), но заглавието на топика му беше:" Продавам сайт за ..... - 6-ти в Yahoo за <ключова дума> а в интерес на истината думичкта имаше около 250-300 търсения на ден.

А едно въпросче, защо го продяваш, нямаш време да го менажираш или не ти е изгоден за поддръжка или....?

Най-добри пожелания... :D
 
А едно въпросче, защо го продяваш, нямаш време да го менажираш или не ти е изгоден за поддръжка или....?

Най-добри пожелания... :D[/quote]

Причината е че нямам време за него.защото съм почнал два нови сайта за афилейт (има ги тука във форума).
 
Приятелче, сайта не изглежда зле. Сега имам няколко въпросчета.

Първо този темплате нама някой да се обади и да ми каже да му го плащам нали? Демек безплатен е.
Второ, тези игри как се обновяват? В симсъл има ли скрипт, с който да си ги обновявам чат пат.
Трето - Тези линк партниори защо не са ти сложили линк, а ти си им сложил и има ли възможност и те да сложат от home paga.
И накрая - тези игри на твоя сървер ли са или накаде другаде генерират трафик?
 
vitohol каза:
Приятелче, сайта не изглежда зле. Сега имам няколко въпросчета.

Първо този темплате нама някой да се обади и да ми каже да му го плащам нали? Демек безплатен е.
Второ, тези игри как се обновяват? В симсъл има ли скрипт, с който да си ги обновявам чат пат.
Трето - Тези линк партниори защо не са ти сложили линк, а ти си им сложил и има ли възможност и те да сложат от home paga.
И накрая - тези игри на твоя сървер ли са или накаде другаде генерират трафик?

Скрипта e купен от phparcade.net - лайв тайм лиценз 40$.Там е листнат и може да се увериш сам. така че не се притеснявай..няма кой да се обади.Игрите могат да се обновяват с phpmyadmin мисля по лесно от това няма;) Тези линкове са сложени без да имат моя линк не техните сайтове.
Игрите са си от сървъра ..
 
Е начи едно 50$ си заслужава нали :)
Ще помисля за някоя стратегиика за популаризиране на сайта и ако излезна с нещо добро ще го купя.

Иначе идеата е като щракнеш едно копченце да ти се обнови сайта. Така правят големите риби. Аз затова попитах.
 
Сайтът е добре направен

сайтът е с 2 300 000 Alexa page rank
и е нов , темлейтът е написан добре
ако искаш толкова да го продаваш давам ти 100 лева , което си е
повече от 50 долара .
Ако си навитак skype : ilianskih
 
Re: Сайтът е добре направен

ilianskim каза:
сайтът е с 2 300 000 Alexa page rank
и е нов , темлейтът е написан добре
ако искаш толкова да го продаваш давам ти 100 лева , което си е
повече от 50 долара .
Ако си навитак skype : ilianskih

icq - 68347691
нямам скайп.
А как ще плащаш..по какъв начин?
е-голд е добре за мен..
 
Успешна търговия ви пожелавам, тук ще стане и място където webmasters могат да си търгуват свободно, даже скоро мисля да я заключиме само за членове на форума.
За да не влезе някой данъчен. :lol: :lol: :lol:

Успехи приятели. :D
 
Мога да ти дам много по добър и свеж за 45 лв само пиши :)
 

Горе