продавам сайт за запознанства

frozer

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайта www.zapoznaise.bg . Системата е vldpersonals и е лицензирана. Домейнът е с потенциал и е на почти една година вече. В момента има малко посещения, около 25,30 на ден, има около 300 регистрирани потребители. Ако се занимава човек с него, ще се получи, аз нямам време и затова го продавам. Цената е 500$
 
От: продавам сайт за запознанства

Добре хич не ми се пишеше ама ще напиша
Преди малко прочетох тема в която се продаваше сайт за 1250лв
Човека беше описал всичко което трябва за сайта беше оставил и контакти

всеки може да си купи домейн с потенциал
като е на 1 година само това ли е пр ? да беше споменал

как определяш цената 500$
искам да знам тази система като има лиценз колко струва този лиценз

какво ми пречи да си регистрирам един бг домейн със сигурност ще намеря по добро и кратко име от това да си купя лиценз за системата и с останалите пари да направя реклама с която ще си докарам повече от тези 30 посещения на ден.
сметка:
бг домейн: 200лв
системата: 150лв
= 350лв
не знам как е долара в момента но остават бая пари за реклама

Никаква информация не си дал просто продаваш продук за доста пари, без да ни предоставиш информация

Нямаше да пиша този пост, ако беше някакъв сайт за 100лв пиша го, защото не си дал никаква информация
 
Последно редактирано:
От: продавам сайт за запознанства

Само домейна ли е с потенциал системата няма ли потенциал и каква е цената ако някой не иска да купи потенциала ?
 
От: продавам сайт за запознанства

не мога да разбера защо философствате толкова! Ако не ми харесва нещо и не мога да си го позволя, просто не си го купувам.....500$ били много пари за уеб система. Ами купете си един сайт за 50$, колкото струват няколко килограма домати..........
 
От: продавам сайт за запознанства

айде започна се какво философствам ? Освен вярни неща друго не казвам

е 500$ за система от 99$ и домейн за 200лв дали не виждаш разликата ? в сайт с ~30 песещения който не ги знам от къдеса защото нямам информация
 
От: продавам сайт за запознанства

Домейна с разходите за откриване на фирма и регистрация чрез regia.bg струва малко по-малко от 100 лв.

Едит: Мислех да включа и разходите за адвокат който правилно да оформи TOS страницата, но тя просто липсва.
 
От: продавам сайт за запознанства

Домейна с разходите за откриване на фирма и регистрация чрез regia.bg струва малко по-малко от 100 лв.

Едит: Мислех да включа и разходите за адвокат който правилно да оформи TOS страницата, но тя просто липсва.

;) малко си в грешка със сметките, бг домейна ти е 80 кинта, но разходите за откриване на фирма никак не са 20 ;) само таксата за рег в аг по вписвания ти е 160
 
От: продавам сайт за запознанства

Дай повече инфо или линк как се регистрира фирма и .бг домайн за по-малко от 100 лв.
В този сайт региа.бг нищо не открих за фирми да регистрират.
Мерси предварително. Това ще е от полза не само за мен а и за други от форума!
Домейна с разходите за откриване на фирма и регистрация чрез regia.bg струва малко по-малко от 100 лв.

Едит: Мислех да включа и разходите за адвокат който правилно да оформи TOS страницата, но тя просто липсва.
 
Re: От: продавам сайт за запознанства

Много е просто - не регистрираш фирма и ти излиза 80 лева.

Аз бих взел потенциала, ако се продава отделно?
 
От: продавам сайт за запознанства

;) малко си в грешка със сметките, бг домейна ти е 80 кинта, но разходите за откриване на фирма никак не са 20 ;) само таксата за рег в аг по вписвания ти е 160
Признавам с грешка съм, вярно такста не е 20, а 35 лева.

Дай повече инфо или линк как се регистрира фирма и .бг домайн за по-малко от 100 лв.
В този сайт региа.бг нищо не открих за фирми да регистрират.
Мерси предварително. Това ще е от полза не само за мен а и за други от форума!
За да си откриеш фирма (ЕТ), трябва да отидеш в Агенцията по списвания с 35 лева в джоба и лична карта.
Ще ти се дадат неубходимите документи, които трябва да попълниш, сред които образец А1 и 2 декларации. Попълваш ги, заплащаш тази такса от 35 лева и вече имаш фирма. След това си регистрираш домейна или през regia.bg или register.bg. Това е.
 

Горе