продавам система за запознаства 100% работеща

От: продавам система за запознаства 100% работеща

така в cms повечето системи не работят ,тази работи но е леш .,за анкета смс ,.за дизайн плащане ,за лого плащане ,над 6,7 човека са работили по нея дизайна е сменян няколко пъти докато се олучи точния дизайн и точния човек ,на мен лично от 6,7 човека двма са ми помогнали без пари ,от вас например кой ще влезне да ми смени дизайна ,да направи лого ,да сложи анкета ,да сложи админ панел и така на татък и да ми каже ем без пари щи го направя ,на всякаде и в калдата докато не напишеш плащам не ти обращат внимание особенно ,тва аз кви пари съм давал не се брой ,никой от вас не знае нито е видял ,но по лесно е да обиждаш ,20 лева ми искаха само за логото ,естествено питах и на други места направиха ми го за по малко ,значи може да се обиждаме но като стане въпрос за помощ в кмс се забранява скайп да се пуска е нали е форум нали е за помощ ,но като се разреши скайпа в темите нали там ще си пишат няма да има импресиии уникални и така ,всеки много знае.Кво няква система малко модната тоя иска да забогатява е като е толкова лесно защо повечето почват да искат пари и за най дребното ,едно лого да кажем ,аз не съм ли си в правото да се пазаря да модвам и да предлагам никой не задължавам ,за писане на система ми искаха 600 лева ,аз ги нямам ,много хора гио нямат а имат желание да пуснат нещо .уж готова система работеща няма ,за всяко или е пълна с бъгове като плевенчани ,или е работеща но написана елементарно ,без общ чат .без дизайн ,без ,анкети без админ панел и още много неща ,начи аз ако купя една срутена къща и я изградя нямам право да искам повече пари ,ще я изградя ще и сменя киримиди ,ще и направя изолация и така на таък но трябва да не искам пари за тва ,така ли вие трябва да казвате кое колко пари ще струва ,ние сме свободна държава има пазарна икономика всеки има право да предлага продукт ,който не иска не копува ,зима си една бъгава система и за всяко нещо почва да плаща ,прати смсм ,преведи по пей пал и така .

За да продадеш ремонтираната къща, тя трябва да е твоя от самото начало. Не може да продаваш модната система, която само си моднал а не си написал. Може да продаваш самите модово които си направил (платил да ти направят), но не и самата система. Все едно да знам къде живееш и да викна бригада да построи да кажем нов покрив и нова ограда и после да продам къщата на някой щото съм и сменил фасадата и съответно е моя. Сега усети ли се какво ти намекваме всички.
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

тея дето писаха по нагоре искам да ги питам ще има една система съм харесал
плевенчани ,искам ,промяна на дизайна ,онлайн чат ,всички бъгове да се оправят ,лого,да се свърже с оператор да може да се копува вип ,админ панел да се направи ,анкета да се сложи ,и още разни неща ,кой от вас ще ми го направи тва без пари ,

отговора ще е ем кво толкова за 15мин работа аз щи го направя и всички тва ще кажат ,
а реално ако не е по тая тема и е в друг сайт парите ще почват от 50 ,до 600 ,ако искате щом аз лъжа да пусним в друг сайт тва запитване и да видим кой ще го направи без пари кой за 50 кой за 100 кой за 200 .
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

тея дето писаха по нагоре искам да ги питам ще има една система съм харесал
плевенчани ,искам ,промяна на дизайна ,онлайн чат ,всички бъгове да се оправят ,лого,да се свърже с оператор да може да се копува вип ,админ панел да се направи ,анкета да се сложи ,и още разни неща ,кой от вас ще ми го направи тва без пари ,

отговора ще е ем кво толкова за 15мин работа аз щи го направя и всички тва ще кажат ,
а реално ако не е по тая тема и е в друг сайт парите ще почват от 50 ,до 600 ,ако искате щом аз лъжа да пусним в друг сайт тва запитване и да видим кой ще го направи без пари кой за 50 кой за 100 кой за 200 .

Прочете ли поне едно мнение от написаните ?
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Егати латерната е този. Eдно и също си повтаря и го прави толкова неграмотно, че се чудя, дали не ползва Google Translate. :mrgreen:
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Beylian - Днес 18:28 View Conversation Report
ооо неска хвана правописна грешка и изпусната буква ,деня ти е осмислен вече професопре



WTF ?!? Това момче нещо е изпушило много здраво или тролва. Каква грешка какви 5 лв. ?
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Ето едно ЛС което получих без да знам за какво.

Beylian каза:
във форума е рай за слабаци ,може да обиждат могат да бъдат големи мъже ,ти голям мъж ли си ,ако искаш да се видим на живо да поговорим
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

аз не мога да повярвам, че така се разви темата..
това все едно е форума за ЦС, там колко биячи има си нямате на представа... :p

Ето едно ЛС което получих без да знам за какво.

успокой се! сбъркал е с теб някой :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Beylian каза:
айде да се видим
Объркал си сайта.
Това не е сайт за запознанства. И не си падам по мъже...

Тоя верно някой трябва да го банне. Объркал е сайта с flirt4e или гепиме.
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Цитат Първоначално написано от Beylian
във форума е рай за слабаци ,може да обиждат могат да бъдат големи мъже ,ти голям мъж ли си ,ако искаш да се видим на живо да поговорим

Ето едно ЛС което получих без да знам за какво.

Аз нямам такова съобщение. Явно теб е харесал най-много. Приятна среща! :mrgreen:
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Beylian прати ми снимка в цял ръст и скайп :cry:
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

На Soyo май му излезе късмета:)
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

На мен ми изпрати цели 3 съобщения.
За жалост обаче бяха толкова неграмотно написани че не успях да си ги преведа....
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

На мен ми изпрати цели 3 съобщения.
За жалост обаче бяха толкова неграмотно написани че не успях да си ги преведа....

Пусни оферта за превод в пазара. :)
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Баси! Поне не можеш да го обвиниш, че му се губят запетай! Всичко друго липсва, но пък виж запетайките...
Имам ли опция да дам +3 на всеки справил се не само да прочете, но и разбере написаното?! :lol: :lol: :lol: Не бях се смял така с глас, четейки форум от много време!
 
--------------------------------

пичове не видях да ми се извинявате ,след последния пост моя що никой не пише ,в cms бъгави ли са системите или аз лъжа ,иска ли всеки есемес или ай бан за да ти помогне ,аз ли лъжа или минавате на идеологията на cms ,като обиждаш трябва да си седиш зад думите ,пишете и дайте скайп да се разберем като културни хора а не по съдебен път .за мен не е проблем да наема адвокат защото имам приятел скоро е завършил мина си тама стажа 6 месеца е и вече практикува ,цената която ще ми вземе ще е символична ,така че вие ме забравихте но аз обидите не.. мислете решавайте .

Първото което никой от администрацията на форума не те е нахранил за да ти се извинява... ти нахрани доста от потребителите

Воторото което е продукта ти не става дори и да ползваш един ред чужд код се води пирaтсване ... може да продаваш само доработките без чуждия код и то само ако автора на чуждия код ти разреши... ти си използвал негов код в системата.... Дори и автора на даден код да се води неизвестен и да няма сложен копирайт... то се води че правата са му запазени като не е посочено че лиценза е GPL, и ако един ден се появи може да има претенции към всичко което си направил към кода и да те съди за щети...

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=389831

Буа трябва да изясни възможността за използване на някои технологии, заложени в Unix, от някои други системи. Ако подобна бъде открита, на създателите на Linux, BSD, MacOS X и дори Windows може да бъде изпратена призовка са явяване пред съда.


пп Като говориш с твоя приятел адвоката му покажи и този пост в който първи обиждаш, нападаш, поканваш за саморазправа потребители на форума... и си признаваш че ползваш код върху който нямаш права... нищо че си го едитнал може да се възстанови... като това че си го единал не съм много сигурен но не се ли води заличаване на доказателства за да може да преиначиш случая ? НЕ съм български адвокат за да изказвам компетентно мнение ама това май е тежко тежко.... та питай и за това твоя човек...

сега не ми се карай ако обичаш ,3 ма човека са работили по нея не ми обяснявай габровци и кво ли не давал саъм пари за модването ,така че щом я има на габровци пиши ми на лс и почвай да я модваш както ми харесва аз щи диктувам а ти ша ми работиш без пари ,ша станели ,не вярвам тия хора дето съм ги хващал само за дизайн съм дал 19 долара ,ти кво сметка ша ми даржиш за кое колко давам и кое колко продавам така ли ,мишки хората бачкат пребират се от работя и искат да вленат във форум или сайт и да не ги занимават ,няма правила ве мишко аз работя 12 часа къв си ти да ми казваш кво да чета и кога да чета мишок шев ли си ми кво айде да се видим не утре казваш сега каде и кога дами обясниш по добре кво да чета кво трябва да правя да ме учиш да ме командваш много искам айде да се видим нежен ша бъда с теб
 
Последно редактирано от модератор:
От: продавам система за запознаства 100% работеща

така в cms повечето системи не работят ,тази работи но е леш .,за анкета смс ,.за дизайн плащане ,за лого плащане ,над 6,7 човека са работили по нея дизайна е сменян няколко пъти докато се олучи точния дизайн и точния човек ,на мен лично от 6,7 човека двма са ми помогнали без пари ,от вас например кой ще влезне да ми смени дизайна ,да направи лого ,да сложи анкета ,да сложи админ панел и така на татък и да ми каже ем без пари щи го направя ,на всякаде и в калдата докато не напишеш плащам не ти обращат внимание особенно ,тва аз кви пари съм давал не се брой ,никой от вас не знае нито е видял ,но по лесно е да обиждаш ,20 лева ми искаха само за логото ,естествено питах и на други места направиха ми го за по малко ,значи може да се обиждаме но като стане въпрос за помощ в кмс се забранява скайп да се пуска е нали е форум нали е за помощ ,но като се разреши скайпа в темите нали там ще си пишат няма да има импресиии уникални и така ,всеки много знае.Кво няква система малко модната тоя иска да забогатява е като е толкова лесно защо повечето почват да искат пари и за най дребното ,едно лого да кажем ,аз не съм ли си в правото да се пазаря да модвам и да предлагам никой не задължавам ,за писане на система ми искаха 600 лева ,аз ги нямам ,много хора гио нямат а имат желание да пуснат нещо .уж готова система работеща няма ,за всяко или е пълна с бъгове като плевенчани ,или е работеща но написана елементарно ,без общ чат .без дизайн ,без ,анкети без админ панел и още много неща ,начи аз ако купя една срутена къща и я изградя нямам право да искам повече пари ,ще я изградя ще и сменя киримиди ,ще и направя изолация и така на таък но трябва да не искам пари за тва ,така ли вие трябва да казвате кое колко пари ще струва ,ние сме свободна държава има пазарна икономика всеки има право да предлага продукт ,който не иска не копува ,зима си една бъгава система и за всяко нещо почва да плаща ,прати смсм ,преведи по пей пал и така .

Почвам да се чудя това човек ли е или бот
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Тоя боклук, преди време ме намери да ме пита в скайпа относно продажба на 1 сайт, който само системата му ( лицензирана ), съм я купувал за 35 долара + темата 15 + домейна = и ми казва, че щял ми дава 20 лева за сайта, който имаше и посещения и потребители, доста псувни изяде тоя педераст.
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Beylian's Avatar
Beylian
Начално zdr
аз си падам по мъже в смисал да ги обладавам ,особенно по много приказливи ,няма да те бия просто искам да те обладая даже ша те галя

Аз ви казвам, че е объркал сайта с флирт4е и гепиме. Като си падаш по мъже си има заведение за такива работи, в които даже и някой лев като те гледам с тази физиономия на снимката може да спечелиш.
 
От: продавам система за запознаства 100% работеща

Аз ви казвам, че е объркал сайта с флирт4е и гепиме. Като си падаш по мъже си има заведение за такива работи, в които даже и някой лев като те гледам с тази физиономия на снимката може да спечелиш.

Ама май само на теб налита :)
 

Горе