продавам си форекс блога

MacTeP ти да не се засегна от това "здраве да е" не съм го написал с лоши помисли :)
 
MacTeP ти да не се засегна от това "здраве да е" не съм го написал с лоши помисли :)

Не ве батка ;) Спокоз, щом не го даваш за 20 не го искам :) 30 са ми много, аз съм бедно сиган :)
 
xex ок :) радвам се :) не щото си бедно сиган де :)

Ах ти... гадняр, усещам те че искаш да се гавриш с бедните. Ще те осъдя за материална дескриминация ;) Само да мръднем към щатите, че там закона им е по-податлив на такива изгъзици
 
хайде ще те улесня
Най-добрата адвокатска история на годината, а може би и на века (действителен случай)

Действието се развива в град Шарлот, Нова Каролина. Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвоката бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия включително пожар. За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвоката изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания. В иска, той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени ?в серия от малки пожари? и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвоката е изконсумирал пурите по най-популярния начин ? изпушил ги е. Адвоката ги съди ... и спечелва делото! Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че иска е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвоката държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив. Следователно застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката. Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие ?загубата? на толкова ценните пури в серията от малки ?пожари?. Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част. След като адвоката осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвоката бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба. САМО В АМЕРИКА! Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш
 
Мастер нискобюджетен уебмастер си нали :)

Мдамз ;)



Най-добрата адвокатска история на годината, а може би и на века

Хак да му е... тъп адвокат... тъкмо си мислех, че съм супер умен на средата на историята и си мислех колко са прости застрахователите, че да не обвинят адвоката в умишлен палеж, а то се оказа, че не са толкоз тъпички милите :) Ей това показва, че като се правиш на голям тарикат... мястото ти е в затвора, смотан адвокат
 
Блога вече не се продава реших да го развивам и да го превърна в главен источник на $ от адсенс :) е освен ако някой не предложи добра оферта ;)
 
Блога вече не се продава реших да го развивам и да го превърна в главен источник на $ от адсенс :) е освен ако някой не предложи добра оферта ;)
Скоро и това ще се случи.:) Успехи с блогчето, бате. :wink:
 

Горе