продавам predpriemach.bg

От: продавам predpriemach.bg

Браво момчета - страхотен форум, това още повече ме мотивира да създам един смислен форум, без такива "смислени" мнения. 21 мнения - от които нито едно свързано с темата Браво! Predpriemach.bg - мисля че е добър адрес. И без това българина си е свикнал да пише .bg i половината ви трафик идва при мене.

Относно Тест - имаш време да навлезеш в бизнеса. Имам оферта за 500лв. Просто стойността на домейна е по-висока.
 
От: продавам predpriemach.bg

От писанията ти си личи как определяш стойността на домейна.
Зле го рекламираш.
И зле блъфираш.

Само факта, че си купил и бинг.бг показва знанията ти в тоя вид бизнес.

Прочети още 1-2 книги по Маркетинг и пробвай пак.
 
От: продавам predpriemach.bg

А не, аз за тва специално ти вярвам, спокойно. Балъци колкото искаш :)
 
От: продавам predpriemach.bg

И без това българина си е свикнал да пише .bg i половината ви трафик идва при мене.

Ама ти сериозно ли си вярваш???
Виж сега, човек, точно тука няма да го продадеш този домейн, пробвай на друго място. Да не си помисли, че ще оформиш своеобразен търг тук и ще се надпреварваме кой да наддаде повече?!
Казаха ти го, не е това начина!

Ноке, с четене само няма да стане, требе и акъл...
 
пусни ще е по лесно да го продадеш :) не сте се научили да добавяте стоиност към офертите когато я има все едноче е мега тайна

и ако ще се товарим тънко :D на нас ни е ок някои друг да държи предприемч.бг с открито хуис инфо туко виж при някоя голяма обърквация във форума привикали за изясняване собственика на бг-то :wink: 8) сам каза лесно се бъркат
 
От: продавам predpriemach.bg

еми да - вашия трафик си идва при мен. Смятай за какво качество на форума става въпрос щом чакаш да превикат! ха ха ха
 
От: продавам predpriemach.bg

А така, направи го това + факта, че си регнал и бинг.бг и да видим след колко време ще гризнеш на Гошо банана. Па ходи го продавай после баннатия домейн за 1800лв :D

ТАПИШОН
 
От: продавам predpriemach.bg

Аве туй да не е кръчмаря бе, пак червени репутации цвъка...
 
От: продавам predpriemach.bg

Ами може и кръчмаря да е:
още повече ме мотивира да създам един смислен форум, без такива "смислени" мнения.
Ще видите как бутилиите, сушитата,бирите, алкохолните и безалкохолните магнати ще се преместят там, тъй че не е проблем ако няма посещения. Знаем, че кръчамря това не го бърка - или ще викне ботовете и ще си пише с тях, или ще си прави нови акаунти - няма проблем за това.
 
Re: От: продавам predpriemach.bg

еми да - вашия трафик си идва при мен. Смятай за какво качество на форума става въпрос щом чакаш да превикат! ха ха ха

това значи само едно високо качество на форума :) от форумите с мижитурки никои не го викат... щото всъшност мижитурките са тези които портят хората като се опитват да им направят мръсно :)

срещу форума и хора от форума в последните месеци този кръ4ма.ком е пратил поне четири репорта щом нямаш нищо против да си човек като него ОК прави си форум и си топи потребителите и рапзрвяи колко си по готин от нас на нашия трафик :lol:

пп и да не решиш че нещо се заяждам от домейна може да стане идеален форум за офлайн бизнес или списание за офлайн бизнес и ако знаеш как да го направиш може и да потръгне такъв проект... ПРОСТО НЕ ЗВУЧИ ДОБРЕ ЗА ФОРУМ ЗА .COM БИЗНЕС особено като на дот ком домейна вече има такъв на същия език :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: продавам predpriemach.bg

кой ши даде 1800 лева за тоз домейн бре оптимист :)
 
отделно че е хубаво бг домейна да е регнат с онснование а станеш ли регнат с основание почваш да оперираш под бг юриздикция и тези с големите връзки могат да ти правят всичките българските номера които се ползват за разчистване на конкуренцията... а не като сега да сме длъжни да се съобразяваме само с канадските закони защото сме под канадска юриздикция :)
 
От: продавам predpriemach.bg

Аз се чудя кой би се объркал да го напише с .бг отзадя. Аз винаги съм го писал с ком, даже не знаех че има бг. И това като го пиша, да не говорим че ми е буукмаркнат и от там най често го достъпвам.
 

Горе