продавам predpriemach.bg

От: продавам predpriemach.bg

Гледам не само предприемач името си откраднал, но и бинг. Да се печелят идеи на гърба на собствениците не е оферта, пък и е леко некоректно да продаваш домейна в тоиз форум, все пак хората са го бранднали и са се мъчили докато стане това, което представлява форума вмомента и в този момент идва някакъв регва .бг домейна за 70 лева и иска да го продаде за 1800 лева. Поне не продавай домейна тука, би трябвало да те е срам.
Селски тарикатлък ли му се вика на това?
 
От: продавам predpriemach.bg

за predpriemach.net имаш ли мнение ? Собственика му също продава реклама тука. bing.bg няма нищо общо с започнатата от мен тема.
 
От: продавам predpriemach.bg

predpriemach.net е на собствениците на предприемач.com. Въпроса е етичен и морален, не съм казал, че нямаш право, просто не е удачно да продавам домейн със същото име, който е бранднат от друг, ти излизаш само СЕЛСКИЯ тарикат дето го е регистрирал, само че с друго TLD.
 
От: продавам predpriemach.bg

Той predpriemach.net е собсвеност на админите на форума бе.

Скоро такъв мастодонт в бизнеса с домейните не се беше пръквал!:)
 
От: От: продавам predpriemach.bg

аз не съм прочел някъде какви домейни немогат да се продават тука в форума. Плюс това не съм попречил на собствениците на форума да си регистрират predpriemach.bg
 
От: продавам predpriemach.bg

Те пък изгарят от желание да ти вземат домейна за 1000 лева :D :D Мастодонт както казьа biaaro. Аз ти казах, че не е забранено, но не е етично, те са брандвали това име и излиза Ганчо селския тарикат и регистрирва .бг домейна за 70 лева и идва с цялата си наглост в predpriemach.com и пуска тема, че продава predpriemach.bg. Аз ако бях на мястото на администраторите директно те банвам от .htaccess.
 
От: От: продавам predpriemach.bg

Абе братче, кой ще се набута с такъв домейн, като цялото комюнити ще му се смеем за селската проява! А и защо си мислиш, че не е регистриран от никого? Куца ти е стратегията.

аз не съм прочел някъде какви домейни немогат да се продават тука в форума. Плюс това не съм попречил на собствениците на форума да си регистрират predpriemach.bg
 
От: продавам predpriemach.bg

би трябвало да те баннат теб за спамване на темата.
Относно кой ще се набута - имам няколко реални оферти за този домейн. И то от фирми които имат няколко големи портала на бг пазара.
 
От: продавам predpriemach.bg

Ами щото си селянин, пиши на тях, тъпо е да пускаш темата тук разбираш ли го това?
 
От: продавам predpriemach.bg

Незнам за парите ама какво всички нападате човека. Домейна не е регистриран толкова одавна следователно собствениците на форума ако имаха желание можеха да го регистрират.
Все едно сега да регна predpriemach.us и после да немога да го продавам тук.
 
От: продавам predpriemach.bg

Щото са привърженици на форума затова му скачат. Аз не виждам кой знае какво да е станало. Набутал се човека със 70 лева, ще му е за урок. Да беше форума с комерсиална цел, че да се вземат всякакви тлд-та, ама така да си мислиш че някой ще се бръкне за 1.8к за тоя дето духа...
Отгоре на всичко ако е с комерсиална цел, на 99% от случаите името е фирма или запазена марка. В тези случаи домейна ти изгаря за без пари. Трябва да търсиш сайтове с комерсиална цел, които не са си защитили името по никакъв начин, имат поне 5 допълнителни домейна, редиректнати към основния, и са забравили 1-2 важни тлд-та за тях.
Като реши някой да е бранднат от към тлд-та, бг-то му е последна грижа, основно се взема com/net/org/biz/co/info/mobi и т.н.
 
От: продавам predpriemach.bg

На домейна му остава още малко и пак ще трябва да се плаща. Май скоро ще е свободен за следващият ентусиаст
 
Мерси на всички които се включиха в темата но наистина го оставете човека :) домейна не сме искали да го вземем защото името на форума всъност е много добра игра на думи

Предприемач дот ком - Форумът за .com Предприемачи :D

и версията с бг
Предприемач дот бг - Форумът за дот ком предприемачи /като е форум за дот ком предприемачи защо не е на .com/ а и не звучи толкова добре :)
 
От: продавам predpriemach.bg

Ако махнем две нули от цената в първото мнение на темата и умножим резултата по две ще получим максималната цена, която може да се иска за домейна. Мнението ми е съвсем конструктивно и не е заяждане с продавача. Просто такива са реалностите.
 
  • Like
Реакции: adi

Горе