Продава се: продава се сайта bezglobi.com

Ех как се развали веселия, непринуден диалог, момчето дано си е взело тоалетна хартия, че се насра яко..
Taка добре започна, с такъв хъс и настървение. Такъв порив на справедливостта и морала. А как печално завърши, каква поредна форумна драма..

Само да не ме потърсиш после да ти нося хартия, а? :D
 
Има ли вариант в който да купя сайта и ти да се занимаваш с всичко както до сега? Ако отговорът ти е ДА - Колко ще ми струва поддръжката за 1 година.

Благодаря ( Нарочно пиша в темата, защото мисля, че би било интересно и за други )
 
Кукльо, знаеш ли колко такива сайтове съм свалил? Това няма да е последният. Аман от пишман търговци - вече всеки втори на телефона ми обяснява как не искал да си дава истинското име, как не иска да си пише телефона и куп други глупости заради подобни изцепки. И ако не беше Банко да чисти бързо какво правим - хората банани да ядат?!
LOL
 
Ето го връзкаря:


прави сайтове, без фактура.


продава реклама пак без фактура и фирма


продава покемон го акаунти, даваш ли фактура бе, момченце :D

Абе страшен бе, направо с Путин кафето си пие. Да не си имаш работа с такъв ;)

Абе, дришльо, сега разбра ли какъв си смешен? Или искаш аз да ти направя истински проблем да видиш как се прави, щото аз на който трябва съм отчитал каквото трябва, а ти с твоите 399 лв на месец дето я продадеш едно мижаво сайтче, я не, дали си дал на който трябва, за да ти пази пуберския гъз от неприятности? Силно ме съмнява...

За да не ми се спами повече, особено от това недоносче cross ли е какъв е

1. Да се продават лепенки е законно
2. Проверки - много, всичко е законно.
3. Ако не си пиеш кафето с Путин, не ме заплашвай ;)

Хахахаха
:D


Brutal, Savage, Rekt
 
Има ли вариант в който да купя сайта и ти да се занимаваш с всичко както до сега? Ако отговорът ти е ДА - Колко ще ми струва поддръжката за 1 година.

Благодаря ( Нарочно пиша в темата, защото мисля, че би било интересно и за други )

Има, да. Но ще се занимава човека, който се занимава и до сега с това - звъни поръчките, оправя се с еконта за невзети пратки, вдига телефона, подготвя пратките и т.н. Давам му малък процент, който ще коментираме ако имаш реален интерес.
 
Обявата е псуната преди 4 месеца, може ли да актуализираш отчетите?
в последните 3 месеца, които са зимни парите по наложените платежи са 3100 лв., значи някъде около 1000 лв. на месец. Не са пускани реклами или нещо вайръл от поне година и половина.

Поздрави
 
Последно редактирано:
А тези 1000, 1500 лв. печалба ли са? След като се извадят разходите за изработката на тези цифри и разни други?
 
А тези 1000, 1500 лв. печалба ли са? След като се извадят разходите за изработката на тези цифри и разни други?
ами да, то разходи няма. телефона е 5-10 лв. на месец, а цифрите струват около 1 стотинка на брой.

едит: илъгах, 0.07 ст. струва точно една цифра с всички разходи за материал и производство
 
Последно редактирано:
много несериозно, всички питат, никой не предлага нищо
 
Последно редактирано:
Още се продава, че ми писна да се занимавам.
Печалбата е както следва:
януари - 1252.00
февруари - 1610.00
март - 1314.00
април - 1776.53
май, юни и до средата на юли - 7016.00
Ето, за 7 месеца цената, която искам е по-малка от сбора на горните ;)

Който има интерес, да ми пише на ЛС, за да се разберем как ще стане сделката

Поздрави
 
Последно редактирано:
Извинявай, че се меся, но въпреки описанието за продажба все пак ми е чудно... какво толкова има да се занимаваш със сайта ако вече си имаш човек, който да оправя поръчките?
Ако става въпрос за производството, тогава защо не увеличиш процента на този с поръчките та да хване и да произвежда или пък ако не искаш да знае как се случват нещата просто си намери втори човек, който да се занимава с производството и така те няма да имат комуникация, а следователно ще си запазиш инфото за себе си, както и парите.
 
Сайта още се продава

За цената, за 1 г. точно има следната печалба по месеци:

март 2017 - 1314 лв.
април 2017 - 1776 лв.
май 2017 - 1400 лв.
юни 2017 - 3173 лв.
юли 2017 - 1986 лв.
август 2017 - 2870 лв.
септември - 0 лв. (бях в чужбина и нямаше кой да се занимава и бях спрял поръчките)
октомври 2017 - 1030 лв.
ноември 2017 - 907 лв.
декември - не мога да намеря данни на кой акаунт са, да кажем и тук 0 лв.
януари до днес - 8126 лв.

всичко прави за 10 м. - 22 582 лв. (2 са 0)

Цената заедно с всички материали и т.н. е 15 000 лв., което е по-малко от цялата печалба последните 10 м. ;)

+ сайтовете за чужбина + файлове и стоката за тях - 19 000 лв. (там цената е 8 евро) т.е. 10 м. печалбата

Сайта е на абсолютен самотек, нито се рекламира, нито нищо - има само човек, на когото съм му доверил да праща като има поръчки по между другото.

Покрай шума с новите камери може да има далавера, дори Динко от Ямбол си поръча тия дни за 96 лв. :D

пишете ми на лично.
 
Последно редактирано:
Печалбата, която си описал е от сайтовете за всички държави, или само от този за България?
 
Големи гъзари уж всички, пък никой не ще, може бартер за нещо интересно, не е нужно да е кешовица, може бартер за земеделска земя, плевня някоя в някое село, стар баварец или квото имате, може и доплащане от моя страна за таван в софия примерно :D
 

Горе