продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

ако имаш конкретни въпроси- пиши на мейла от темата.
за своя гарантирам, за другия кой какво е правил и как после не гарантирам. всеки може да си прецени дали единия, дали другия :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Има демо на скрипта на demo.skript-grupovo-pazaruvane.info. Всеки сам може да прецени дали работи или не. Относно версията, нима очаквате да ви каже, че е по-нова от неговата дори и да е? Скриптът е Open Source и всеки може да го променя, коригира, редактира, допълва и т.н., както сметне за добре. Нямам за цел да влизам в излишни спорове с никого, нито ще отговарям на подобни коментари.

Извинявам се за спама на колегата, ще отворя собствена тема и повече няма да пиша тук. За всякакви запитвания тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29853&p=275378#post275378 или в скайп - skript_grupovo . Лека вечер на всички.
 
Последно редактирано:
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

пускай си своя тема, макар и със скрипт, ясно на всички от кого купен. не те помня кой си и не ми се занимава с теб сега, защото си имам много друга работа.
само, че разплащателните системи не са въобще твои и нямаш никакво право да ги продаваш. не си приписвай чужди заслуги :)

иначе моята цена е 499 лв. www.causewizard.com - всеки да си преценява какво от кого и как купува!
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

На формата за контакти в киви.бг ти ли отговаряш или някое твое агентче че има няма 2 месеца нямам отговор на мое запитване а имах желание да пусна оферта в твоя сайт да подкрепя колега от форума :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

много рядко аз отговарям, ако е пропуснато нещо, което се случва понякога съжалявам. мога да пусна оферта безплатно за всеки от форума, без проблем, само да ми пише на лично :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Не знаех, че ти си изградил разплащателните системи на Epay.bg, PayPal, EasyPay и т.н. :lol: Предполагам всички Е-комерс сайтове в България трябва да са ти безкрайно благодарни и да ти плащат патент. Иначе те бива в лафчетата няма спор :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Като грам не разбираш, не е мой проблем. Ако не знаеш, това не е вп... Който ги е писал ги е писал не за "тарикатчета" като теб.
А и за разлика от теб аз имам такъв прекрасно работещ сайт, както и пръст в още десетки други, които работят повече от перфектно в поне 10 държави и мога да ги изброя без проблем... Да не кажа, че съпорта по такъв сайт по възникналите проблеми е много по-важен от самия скрипт, съмнява ме изобщо дали си го почовъркал след като съм благоволил да ти го продам преди години, щом даже за разплащателните сиситеми си мислиш, че са модули за Е-комерс сайтове.
СмЕх
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Никъде не съм писал, че са модули, но разплащателните методи са си едни и същи за всички сайтове не заблуждавай хората. От Epay си взимаш указанията и го пишеш. Никъде не съм видял да пише указания за Е-комерс, указания за сайт за колективно пазаруване и т.н. Как точно ще го наречеш, модул или квото и да е, става въпрос за едно и също нещо като код.

Със здраве да си ползваш десетките сайтове, айде.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Привет, станах доста известен покрай kiwi-то, и все още ме питат няма ли някой скрипт с по-хубав дизайн и по прост, та седнах и направих един последен вариант с повечето неща от кивито, всичко е почистено, опростено, ненужното е премахнато. Мисля, че се получи доста добре, това е версия, която е напълно готова и е по силите на всеки да поправи каквото не му харесва, писал съм коментари тук-таме и всичко е пренаредено и преработено, за да е по-разбираемо.

Цената, смятам, че е справедлива. Можете да видите повече за скрипта тук www.causewizard.com

Самият скрипт тук www.site.causewizard.com

До 1 септември съм в Москва, не ми звънете на телефона ако не искате да се набутвате (6 лв./мин. изходящо, 3 лв. входящо повикване :D)
Отговарям на мейла си [email protected]

Ако има въпроси, съвети, критики или не дай си боже похвали - можете да споделите и тук. :)

Лека вечер
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Привет! Както знаете постоянно работя по подобряване на скрипта и този път последната версия е вече факт. Смело мога да кажа, че това е най-добрият и най-функционален скрипт на пазара, ако някой намери по-добър - ще му го дам на половин цена :)

Можете да видите сайта на адрес http://grouponza.com/

данни за вход във front-end-a, админ панела, партньорския панел и affiliate системата: http://grouponza.com/demo.html

мобилно приложение за известяване на потребителите за новите оферти от сайта (не мобилна версия на сайта!) - www.demo.grouponza.com/install.apk - не е качено просто в google play или както им е магазина за апликейшъни.

мобилната версия е почти готова - отворете сайта през телефон или m.grouponza.com

Цена: в зависимост от нужните Ви модули. Правим и дизайн, лого дизайн, дописване на модули и функционалности по Ваше желание. Фактура за сайта, както и възможност за договаряне или разсрочване на плащането по сайт с индивидуален дизайн.

Всеки, който е закупил предна версия, може да получи новата с повече модули и функции с отстъпка, както и помощ при миграцията на базата данни.

Лек ден.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

скрипта е супер, гледам и апликейшън за андроид сте направили, а за айфон ще има ли скоро?
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Ще има и коледно намаление за тези, които желаят до нова година :)

По случай края на света също :D
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Колеги, малко ъп - исках да спомена, че прехвърлихме два не много малки сайта на новата система от старите сиситеми - http://kiwi.bg/ и http://vzeh.bg без загуба на никакви данни. Имаме написана миграция на едната БД към другата и всичко работи :)

Скоро ще минат още 3 сайта. След няколко дни ще кача още няколко ъпдейта на системата

Лек ден.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Мда то за това и на двата афилейт програмата им не работи.... Значи да очакваме още 3 сайта да се скапят...
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

И кое не работи точно? Не работеше точно на старата, защото някой бастун от старите програмисти не беше направил нещо както трябва.

Мда то за това и на двата афилейт програмата им не работи.... Значи да очакваме още 3 сайта да се скапят...
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Не знам от старите ли програмисти кой какво не е направил ама и на новите не им е чиста работата :)

Смених си паролата за вход и сега не мога да вляза нито с новата парола, нито със старата, даже от забравена парола като въведа нова и вика някакви глупости "Unknown column 'old_password' in 'field list'"

И не на последно място в XML-а излиза едно [], без грам оферта :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

случва се, да беше казал, че си офертини и да ти направя феед-а
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

малък ъпдейт на системата:кошница, подкатегории, xml генератор, плащане с наложен платеж, смяна на бекграунда от админ панела, смяна на картата с която искате да работите, възможност за продаване на стоки с различни размери и цветове и избор съответно от тях, задаване на време за плащане на талона, задаване на % такса за избор на някой метод за плащане и разни други

Скоро нова мобилна версия с много допълнителни екстри и приложение за телефон.

- www.demo.grouponza.com

скоро доста нови сайтове чакайте, няколко от тях за летния сезон да си купите почивки, които наскоро направихме

www.hotelzona.com и www.bgbooking.net

ето и един от последните скъстъм дизайн www.kukuponok.ru

Не, че нещо, макар и да звучи нескромно, сме се справили много добре, мисля. За тия пари, надали някой може да направи и 1/3 от нещата, които има в системата.

Можем да се договорим и за афилиейт принцип за продажба за испаноговорящи страни, португалоговорящи, много ми се прави Бразилски сайт (за сега само 1 сме продали там :D), или всякакви други клиенти, които ни намерите ще получите процент от продажбата. Без руснаци и азиатци, с тях си работим по дифолт.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

..........................
 
Последно редактирано:

Горе