продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

От: От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

колектива взима ценито, които искаш. но качеството и отношението им към всички (клиенти и партньори) е мизерно. пробвай другите по-малки фирми. имат оферти за 15-30% комисионна от продадените ваучери.
 
Последно редактирано:
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

около 30% взимат почти всички
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

около 30% взимат почти всички
колектива взима 50% и бави остатъка (демек 25%) около 3-4 месеца. Аз бих гледал кой стои зад съответната фирма и бих апелирал - ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРСКОТО! Вече няма значение кой предлага - важното е да предлагаш това, кото върви с добра отстъпка. конкретния сайт няма вече най-голямото значение.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Като представител на купувач на такива оферти и като чета форумите- от Колектива и от Грабо са най-недоволни.Точно заради отношението губят много клиенти!
 
От: От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Към днешна дата- ако някой може да ми направи такъв сайт-нека ми пиши на лични.
Благодаря!
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Здравейте, интересувам се дали офертата все още е в сила и при какви условия ? и привет на всички, много интересен форум, със интересни мнения и личности. :)
 
Последно редактирано:
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Колеги, поради продължаващите въпроси относно сайт от този тип към мен по всякакви телекомуникационни начини дали все още се продава това, което е на онзи домейн си поиграх и направих нов вариант. Продава се още, но за съответната цена. Смятам, че е нормална за това, което продавам. Издавам фактура за скрипта, мога да направя и до ключ стига да се споразумеем за нормална цена. инсталация и помою - безплатна в рамките на разумното.
Намира се тук - http://causewizard.com/ - там е написано как да се разгледа админа, и самия сайт.
Който желае, ще му покажа сайтове на системата, кои съм правил аз, български, чужди, малки, големи, огромен дори има. Който има въпроси, нека пита на посочения мейл.
Благодаря за вниманието.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

И на мен повече ми харесва Киви,отколкото другия вариант,който се продава. Може да намерите скрипт за около 450 лв.,но мен лично не ми харесва дизайна.

Така,че Кивито си има право да държи цена,а и може да пускаш на повече от един домейн,доколкото помня.
Поздравления за новата визия на скрипта.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Добре, понеже ми се ожалиха няколко човека, че много им се ще да пробват, ама парите са много, слагам му цена от 599лв. с инсталацията, ако някой желае. по-малко си е подарък. давам и фактура...
гаранция за работоспособността му - 100% - доказателство: моя сайт на същия скрипт (който го знае да го види, който не го знае може да пита)

често ме питат - защого продавам, не правя ли много конкуренция - отговарям: и да не го продавам, никого няма да спра от желанието му да си направи сайт, защо да не му взема парите поне :)

благодаря за вниманието.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Аз също продавам сайт (скрипт) за колективно пазаруване - напълно работещ, изчистени бъгове, всички разплащателни методи, включително Виртуален ПОС за директно разплащaне с дебитни/кредитни карти (без да се минава през Epay.bg). Цена 290лв! За контакти skype: skript_grupovo ---> демо на skript-grupovo-pazaruvane.info
 
Последно редактирано:
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

ще ъпна темата, защото ми останаха няколко варианта на скрипта от някакви несериозници
www.flash.causewizard.com

http://test2big.kiwi.bg

ама е на руски втория, може на бг да се смени за 0 време

изобщо може да се направи всякакъв сайт стига човека да има пари и да е сериозен, писна ми от несериозни :D

Лека вечер
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Продава се сайт за групово пазаруване - функциониращ, с цялата клиентска база и партньори.
Цена - 6 000 евро

Какво включва:

1. Скрипт, изцяло писан по поръчка, и много добър дизайн.
2. Лесно запомнящ се и много подходящ домейн.
3. Хостинг до Септември 2012 г.
4. Лесен за управление административен панел, с лесно качване на новите оферти, проверка на заявените и закупени ваучери, достъп на партньорите за проверка на ваучери.
5. Възможност за абониране по имейл и автоматично разпращане на нюзлейтър с новите сделки.
6. Възможност за качване на сделки с вариации (една сделка, с различни варианти на различни цени).
7. Вградени системи за разплащания към EasyPay, ePay, B-Pay и банков превод.
8. Изготвени общи условия на сайта и договор за реклама от юрист.
9. Фен страница във Facebook
10. Партньорска база с около 50 партньора. С набраните до момента партньори, без проблем се запълва седмичния график, без да е необходимо да се обикаля в търсене на нови партньори. Започвате бизнес ВЕДНАГА!
11. Около 10 000 уникални посещения на месец.
12. Ако нямате регистрирана фирма може да се продаде със нея (няма задължения) за да може да започнете бизнес ВЕДНАГА!

Повече подробности за сайта давам само при сериозен интерес на лична среща!
e-mail за контакт: ryan22*abv.bg

P.P. Съжалявам за спама, но не мога да си публикувам своя тема!
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

или го е купил от моя сингапурски "приятел" :D

А кой е твоят сингапурски "приятел"? :)

Сериозно, търся скрипт за такъв тип сайтове. Ще ме светне ли някой какъв script използват повечето от българските сайтове за групово пазаруване или поне в частност кой е скрипта на kiwi?
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

скрипт може да си намериш, ама после как ще свържеш разплащанията е проблема :)
между другото има нов вариант на www.bg.causewizard.com - цената е същата

ако някой има въпроси може да се свърже с мен
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Аз ли се бъркам или skript-grupovo-pazaruvane.info и bg.causewizard.com са един и същи скрипт с разлика в цената 300лв?
Проявявам интерес, но моля някой да ме убеди все пак да си купя скрипта от него :)
Или просто да посочи системата която използва.
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

:D skript-grupovo-pazaruvane.info този даже го помня кой е. продава нещо, което не успя да направи, без да е питал дори, при това много стара версия. може би си самия ти и си правиш реклама, здрасти :)

другия е моя, цената е такава и е без коментар, защото имам солидно доказателство, че всичко по скрипта работи повече от перфектно- www.kiwi.bg е моя сайт, от същия скрипт.
имаше винаги въпроси от рода на "това работи ли, не работи ли? нещо не може,нещо еди си какво" - вече не убеждавам никого дали всичко е точно, ако някой не може да се оправи си е негов проблем щом абсолютното му копие работи отлично

това е, лек ден :)
 
От: продава се скрипт (сайт) за групово пазаруване

Не съм "АЗ", още повече да си правя реклама.
Интересувам се съвсем професионално. Разгледах и двата сайта, админ темплейтите и функционалноста е една и съща. Разбира се, няма как да знам дали единият работи, а другият не. Стана ми интересно защо двата сайта са еднакви/единствено front интерфейса е малко по различен, но това си е просто една тема/
Исках да разбера дали двата сайта са правени върху готова система/и след това е добавена разплащателната функционалност/
 

Горе