промени

Аз от както разбрах за блога ти го следа. В последно време даже и чето. :) Еми аз мога да дам някое друго мнение по въпроса. Наистина е добре че оправи шрифта, тругно се четеше.

Слагай по някоя друга графика към постовете, така ще го направиш по-приятно визуално, според мен.


Да не е лошо и хедъра да е цял. Иначе като цяло, блога ти е супер и много информационен. Много успехи с него. :)
 
И на мен сега ми харесва блогчето. Даже и писах едно коментарче отностно експеримента ви :) ега като се позамислих смятам да следя блога ти редовно :wink: :wink:
 
Цветовата схема не ми харесва - тъмен фон и бял текст бе на мода, когато излезе Windows 95. В ColorShemer Gallery ще намериш изобилие от цветови комбинации, подходящи за уеб дизайн. Самата тема не е много благоприятна - Smashing Magazine имат страхотна колекция от 83 WordPress теми, която може да ти хареса.

Освен това, когато правиш блог, помогни на посетителите възможно най-бързо и лесно да намерят RSS емисията ти, или абонамент за публикациите по имейл. В един блог (който зарежда сравнително бавно) има колекция от 51 кустомизирани RSS икони, които можеш да използваш. Колкото по-лесно се вижда иконата/полето за абонамент, толкова по-добре. Все пак публиката ти е от уебмастъри и блогъри, които ползват RSS четци.

Илюстрациите; снимките към всяка статия добавят повече цветове и уникалност както на съдържанието ти, така и на блога. Затова използвай stock снимки (безплатни, или платени - всичко зависи от теб).

Поздрави,
Димитър Николов
 
MacTeP, наистина има подобрение като оправи шрифта, но Митака е прав. Още преди ти писах че много кофти се чете текста и то не само заради дребния шрифт ами и заради самата цветова схема.
Иначе блогът ти и аз започнах да го следя редовно, ама то като се старае човек е нормално да си спечели аудитория :wink:
 

Горе