(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Леондер, айде стига си хитрувал, погледни тука: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40968&p=428156#post428156
И дай да дискутираме, с цифри и факти, стига глупости... айде накарай ме да гласувам за вожда. ;)
И в тоя ред на мисли, ще ти копна нещо за което от ГРАБи 4 години се тупаха в гърдите.. и даже на вожда му излезе нов прякор заради това "Асфалт Паша"... та ето:

"При мандата на БСП 2005-2009 г. бяха построени 133 км. магистрали и 6844 км. първокласни пътища, докато при управлението на ГЕРБ едва 112 км. магистрали и 1584 км. първокласни пътища"

Не ме интересува БСП нито ГРАБи... интересуват ме факти, цифри, доказателства.... Та ко ше кажеш?

Ти верно ли току що цитира изказване на серГЕЙ и то със такава увереност... наивник .. колко лесно се манипулират хората... Това ли за теб са цифрите и доказателствата пфу да ти имам източниците
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ЕЙ ЛАЙНАР ДРЪЖ СИ НЕРВИте и си изкарай пръстите от гъза и ги вкарай в контакта белким се разтърсиш и разбереш кое е АТАКА и кой я създаде.Най-продажната ПАРТИЯ съществувала досега събрана от педераси и педофили Вземи образовай се уж умно интилулигетно момче а се вре между шамарите на АТАКА.Къде беха Атака когато на мода беха тигрите на АРКАН бе ЛЬОЛЬО!


Ха, ха, ха... нареждаш ли бе:) Хич та няма и в това, както и предполагах.

Обясни сега за тигрите, че нищо не знам по въпроса.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ха, ха, ха... нареждаш ли бе:) Хич та няма и в това, както и предполагах.

Обясни сега за тигрите, че нищо не знам по въпроса.

Казах ти образовай се!
От един бивш ФОТОГРАФ и СЕДЕСАР, се става продажен ПОЛИТИК.но народа го разбра как върти гъзо на предишните 4 години да не го скопиха ГЛАСЪТ му не се чуваше!Ето това ви е АТАКА. ПО добре за БСП но не и за АТАКА,но тъй като БСП изядоха всичките пари и е време да връщат кредитите и искат да лапнат властта ,за да стане отново ХИПЕР СУПЕР ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНА ИНФЛАЦИЯ и да си върнат парите.ЗАтова съм за ГЕРБ!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Изобщо няма да гласувам, защото вече го правих за СДС, БСП и Царя.
Писна ми от всички. Този, който вземе властта трябва да НЕ подтиска
развитието на фирмите и предприемачите чрез измислени проверки от всякакви инстанции,
които законно получават % от глобите като лични хонорари и се пънат да глобяват.
Такова нещо никъде го няма по света, само в БГ, а българите сме на принципа
"Дай ни власт и ни гледай сеира".
Който е в оффлайн бизнеса ме разбира за какво говоря.
-------------------
Вместо да се карате, по-добре напишете някакви конкретни предложения за излизане от кризата.
Би било интересно да прочетем такива в темата, вместо безконечни спорове.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти верно ли току що цитира изказване на серГЕЙ и то със такава увереност... наивник .. колко лесно се манипулират хората... Това ли за теб са цифрите и доказателствата пфу да ти имам източниците

Биоз, не съм наивник повярвай ми ;)
Самата Лиляна Попова си го призна това преди няколко месеца в сутрешния блок на БТВ. Отделно от това, това са цифри дето лесно могат да се проверят и да се види ;)
Обаче, според мен не са толкова важни точните цифри в това... важно е ФАКТА че ГРАБи лъгаха народа 4 години че строят здраво магистрали и т.н. Това им беше приоритет номер ЕДНО, само магистрали и нищо друго... народа да мре ама магистрали да има, толквова се тупаше вожда в гърдите с тия магистрали.. мани-мани. А в крайна сметка се оказа че предишното правителство без да афишира на това... са направили повече от ГРАБи!!!


brad1985 не си прав ама хич даже. По-добре отиди и пусни празна бюлетина но да те отчетат като гласувал, защото гласа ти така или иначе ще отиде нейде... поне да отиде там дето ти искаш.
Ще стане точно като на снимката:
198881_4879544030352_1371800086_n.jpg
 
Re: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Изобщо няма да гласувам, защото вече го правих за СДС, БСП и Царя.
Писна ми от всички. Този, който вземе властта трябва да НЕ подтиска
развитието на фирмите и предприемачите чрез измислени проверки от всякакви инстанции,
които законно получават % от глобите като лични хонорари и се пънат да глобяват.
Такова нещо никъде го няма по света, само в БГ, а българите сме на принципа
"Дай ни власт и ни гледай сеира".
Който е в оффлайн бизнеса ме разбира за какво говоря.
-------------------
Вместо да се карате, по-добре напишете някакви конкретни предложения за излизане от кризата.
Би било интересно да прочетем такива в темата, вместо безконечни спорове.

Да и има партия която го има заложено в програмата си да се облекчaт условията за малкия бизнес и партия която притежава синергия за да не се отмене в името на повече гласове ... Освен това са единствената партия с програма за излизане на България от кризата
http://dsb.bg/uploads/files/DSB_BDF_program_2013.doc

номер 27
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не ме интересува БСП нито ГРАБи... интересуват ме факти, цифри, доказателства.... Та ко ше кажеш?
Да, така е. Когато се говори с цифри и факти, всичко друго е тъпотия, както ги четем в момента писанията на потребителя - любимец. :) Определено не успяха да направят нищо. Аз честно казано, не знам как да сложа на масата магистрала за ядене, но щом ГЕРБ и PR отдела им е решил, че това ще впечатли народа, нещо много са се объркали. Все пак си плащаме данъци, винетки и прочие. Не мисля, че трябва нещо, което на практика ти се полага да е едно от водещите неща при управлението ти. Все едно утре да ми обясняват тия глупендери как да съм много щастлив, че ми дават възможност да дишам. Плащаш - получаваш. Това е. А не плащаш, правят ти нещо доста зле, че ти се изтипосват по телевизията и ти казват да си щастлив, че имаш нов път. Не знам каква идиотщина е това, но ако някой гербер-привържаник реши, че това е нормално, може свободно да се замисли и за смяна на пола и хващане на пътя към Тайланд. ;)

За престъпността да не говори - така се пребориха с нея, че в момента пари имат само мутрите, мошениците и престъпниците. Не съм видял някой честен бизнесмен да е успял много през управлението им. Не броим монополите и фирмите в техния кръг. ;)

Икономиката е ясна, изхождайки от гореказаното - факт е, че много фирми спуснаха кепенцата. А колко е крадено, това е друг въпрос.

За социалните е ясно - не може да се губи електората и затова не може да откажеш помощи на социално слабите, които всички знаем кои са. ;) Аз лично съм много против това майки, които са се блъскали години наред на раб. си места да взимат толкова, колкото и тези, които цял живот раждат от 13-тата си годишнина и нямат нито един ден трудов стаж. Точно като соца - няма значение колко работиш и си къдърен, за всеки едно и също, пък ти ако искаш. То и за това сивата икономика е с нови ръстове с това правителство. Ще продължи тенденцията. Ти би ли обявил печалби от странични дейности, след като от данъците ти ще отидат за:

- Социални помощи за нашите убавци, които даже и тока не си плащат.
- Нови коли и глупости за ония търтеи в парламента.
- Глоби, които държавата плаща на институции и хора, осъдили я, защото е пълно с некадърници в администрацията.

На LEONDER явно му харесва. Аз нямам против. Той да си го играе честен. :) Всичко друго ще тарикатее на негов гръб. Ако си ОК пич, продължаваме така. :) И бъде нормален и започни да пишеш поствоете си подкрепени с факти и статистики, за да може поне някой да ти отговори сериозно. Така глупави агитации, не знам какъв резултата ще имат. Може би същия, какъвто имаше правителството на ГЕРБ последните 4 години. :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

При мандата на БСП 2005-2009 г. бяха построени 133 км. магистрали и 6844 км. първокласни пътища, докато при управлението на ГЕРБ едва 112 км. магистрали и 1584 км. първокласни пътища

Добре е да се говори с факти.


Ето ти малко от мен

http://bg.wikipedia.org/wiki/Републиканска пътна мрежа на България


В страната има 9 първокласни пътища, номерирани от 1 до 9. Номерът е четен при направление на пътя запад-изток и нечетен — при направление север-юг. Четните номера нарастват от север на юг, а нечетните — от запад на изток. Километражът на пътищата с четни номера се води от запад на изток, а на пътищата с нечетни — от север на юг.

Дължина: 415 + 202 + 200 + 262 + 387 + 494 + 322 + 382 + 315 = 2979 км

6844 км. първокласни пътища - при данни на Уикипедия - 2979 - посмали манго.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

http://btvnews.bg/bulgaria/politika...nsite&utm_medium=title&utm_campaign=endofpage


Сега разбрах, че от Европата са отрязали много здраво Цвъкито заради тези малумни изказвания. Станишев е прав, че си затварят пътя така, мого прост човек. Хайде да го видим кога ще си даде имунитета тоя простак.


http://news7.bg/Новина/България/Политика/С-Станишев-Свалям-имунитета-си_l.n_i.7819_c.19.html


Eй така се прави, колкото и да ви е неприятно на някои хора да признаете, така се прави, мъжкарска постъпка достойна за уважение, вместо историите на Цвъкито и как се крие като мишка.



За магистралите - тази торба с лайна - лиляна павлова преди няколко месец призна, че са построили по-малко.
 
От: Re: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Coolice, мерси за инфото!
Неслучайно изпитвам носталгия по времето на Костов,
колкото и да е странно за някои.:)
Трябва да се насърчава предприемачеството, а не законно да му се пречи.
Всичко друго е ала - бала.

Blinky, пиши и БСП в кюпа.:)
Законите с % май бяха по тяхно време,
а Герб си ги модифицират и спазват.
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

1. Eй така се прави, колкото и да ви е неприятно на някои хора да признаете, така се прави, мъжкарска постъпка достойна за уважение, вместо историите на Цвъкито и как се крие като мишка.
2. За магистралите - тази торба с лайна - лиляна павлова преди няколко месец призна, че са построили по-малко.

1. Колкото и да не го харесвам Серго, в този случай трябва да кажа че определено се прояви като мъж. Това факт! Сега обаче ми е интересно Цветанов дали ще постъпи така?!?
2. Ахам.. факт е че и Павлова си го призна това, тука няма какво да се коментира, БСП са направили повече магистрали от ГРАБи.

Ся колко са точно като километри, няма значение... може и с 1КМ да се повече... но са повече!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Къде бяха Атака последните 4 години ?

Не лижеха ли на Боко ръчичката, за да им дава субсидиите на ръка ?

Нямаше ли записи как Волен и човек от ДПС са се договорили за атаката над джамията ?

Точно когато ДПС бяха започнали да западат и така се консолидираха.

Атака и ДПС са дупе и гащи, едни без други не могат.
Също Герб и БСП.

Разделяй и Владей!

Толкова е просто, само човек трябва да помисли малко.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Преди наморе ходих по калдъримите,сега съм по МАГИСТРАЛИТЕ!
Преди дребния биознес криеше пари и доходи ,като поробваше работниците с мизерни заплати и осигуровките са най-малката ставка.Колко фирми с месеци не си плащаха заплатите на работниците си.ДА ЩЕ ИМА МАГИСТРАЛИ, за да може да пътуват СТОКИТЕ И УСЛУГИТЕ!тРЯБВА ДА ИМА ТРАНСПОРТ И ПОСЛЕ БИЗНЕСА ЩЕ ПРОЦЪФТИ.
сАМО ЕДНО УТОЧНЕНИЕ.
Ако има фалирали 300 хиляди бизнеса и техните семейства са безработни
ГЕРБ трябва да приемат закон за минимален праг от 30 хиляди на година след тази сума си плащаш данъците, това ще е гръбнака на новата им икономическа политика.300 хиляди няма да са безработни ще работят за себе си!А не да искат от пикливите адсенс стинки данък!От къде ще дойдат данъците ли ами от големите фирми!
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биоз, не съм наивник повярвай ми ;)
Самата Лиляна Попова си го призна това преди няколко месеца в сутрешния блок на БТВ. Отделно от това, това са цифри дето лесно могат да се проверят и да се види ;)
Обаче, според мен не са толкова важни точните цифри в това... важно е ФАКТА че ГРАБи лъгаха народа 4 години че строят здраво магистрали и т.н. Това им беше приоритет номер ЕДНО, само магистрали и нищо друго... народа да мре ама магистрали да има, толквова се тупаше вожда в гърдите с тия магистрали.. мани-мани. А в крайна сметка се оказа че предишното правителство без да афишира на това... са направили повече от ГРАБи!!!


brad1985 не си прав ама хич даже. По-добре отиди и пусни празна бюлетина но да те отчетат като гласувал, защото гласа ти така или иначе ще отиде нейде... поне да отиде там дето ти искаш.
Ще стане точно като на снимката:
Виж файлът 6375

2 бързи въпроса:

1. Според теб могат ли парите за магистрали да идат за народа?
2. Ти кола имаш ли? Ако да от колко години?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Толкова ли е трудно да цъкнете на Уикито и да видите кой колко е построил. ;)

Само че бройте и кога са подписани договорите. Щото за Тракия - Царя ги подписа, но Станишев резна лентичката - за кой се броят не знам. ;)

За Люлин - Станишката ги подписва - ама Бойко я довършва и резва лентичката.


Има и за другите


http://bg.wikipedia.org/wiki/Тракия (магистрала)

http://bg.wikipedia.org/wiki/Люлин (магистрала)

http://bg.wikipedia.org/wiki/Струма (магистрала)

http://bg.wikipedia.org/wiki/Марица (магистрала)



А ето един пасаж, който разбива мита за супер качественото строителство по времето на Станишката и супер некачественото при бат Бойвко. Как яко се е крало тогава не е истина - а? А после при Боко се строяло некачествено.

На 16 май 2007 е открит готов участък от 16,66 км (от км 71+011 до км 89+100) между Харманли и Любимец. Изпълнители са “Пътни строежи” АД — Пловдив и “Мостстрой” АД, а надзорът се извършва от “Пътинвестинженеринг” АД, София. Инвестицията е за 65 милиона лева. Впоследствие се оказва, че липсва износващия пласт асфалтобетон и участъкът е затворен за ремонт.

На 2 октомври 2010 година министър-председателят Бойко Борисов и министърът на регионалното развитие и благоустройството Росен Плевнелиев откриват завършен участък с обща дължина 30,28 км, включително ремонтирания участък от Харманли до Любимец и нова отсечка от Любимец до Свиленград (от км 89+100 до км 108+260). Стойността на извършеното строителство е 36 милиона лева, изграден е и мост над река Марица с дължина 392 м, четири малки моста, 17 селскостопански подлеза и пет пътни надлеза.



Хубаво е да се говори с факти - а не с кой какво казал по телевизора.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Боко е фурнаджийска лопата. И ще ми слагат на плаката Имаме Воля

Е да ама имат воля само да си променят позицията по няколко пъти, докато не им уйдиса.

Аз за такива безпринципни хора не мога да гласувам.

Който гласува за престъпници е престъпник!


А за Цецо се доказа, че е престъпник!

Ти ще гласуваш ли за престъпник?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

СПОР СПОР АГИТАЦИЯ ОТ УТРЕ НО КОМЕНТ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И по интересно са парите давани за строителството.

16,66 км за 65 милиона - некадърно направени.


30,28 км, включително ремонтирания участък от Харманли до Любимец и нова отсечка от Любимец до Свиленград за 36 милиона


Кво ще кажете - кой колко е крал според вас?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Игри на съдбата явно не ти е ясно как работи съдебната система в държавата така, че тия коментари си ги запази за себе си и не дей да даваш такива определния публично !!!
 

Горе