(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Малоумнико, наказателен вот се дава срещу някой, който е управлявал. Няма как, след като някой е подал оставка предсрочно, поради размирици и липса на желание да поеме отговорност, да обере наказателния вот. Аман от некадърни платени писачи.

И компроматите СА ИСТИНА, един министър имате подсъдим, ако не беше имунитета на Цветанов и той до сега да е тръгнал по тоя път.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Еееееее, знаем, че крадахте най-много от всички ама така и не си призна твоята заплатка колко е.



Регистриран от
Jan 2013
Мнения
43 , не съм сядал да ги броя, но мисля, че 99% са в тази тема. ;) хайде със здраве, тата като плати да не забравиш да почерпиш. ;)

Напротив ГЕРБ в момента са в апогея си! Защо? Всичките тези компромати и всичките партии, където плюят срещу ГЕРБ настройват хората срещу тях. Хората може да не желаят ГЕРБ, но правят протестен вот срещу ДСБ, БСП, ДПС и АТАКА. ГЕРБ в момента са в апогея си, защото преди, ако много хора са били от други партии и са имали други виждания, то сега след цялата свършена работа виждат тяхната воля и ще гласуват за тях. ГЕРБ са в апогея си, защото хората са измориха по цял ден да ги лъжат с 1000лв минимална заплата, да ги лъжат с компромати, да сеят всички политически партии страх и несигурност. Факт е, че ГЕРБ правят позитивна кампания и хората оценяват това. Винаги ще има какво да се направи. Нито Волен, Нито Костов, нито станишката ще направи нещо повече отколкото Борисов. Много се направи, но и много не успяха да направят, затова хората ще им дадът този шанс. Аз си залагам главата, че ГЕРБ освен, че ще спечелят, а и също така възможността да имат пълно мнозинство е страшно голяма.. КАЗВАМ ВЪЗМОЖНОСТ това не означава, че е сигурно, но е реално възможно. Ще си говорим след 10 дни наистина. Не искам после оправдания или да чувам "купени избори" и т.н. Купуване на гласове винаги ще има. И атака купуват гласове, и БСП купуват гласове(най-вече на циганите) и т.н. Но ще е факт убедителната победа на ГЕРБ. Ще влезна аз съм ви обещал отдавна и всички поименно ще ви поздравя, а ако ГЕРБ загубят - ще се извиня на всички поименно и ще изчезна от този форум завинаги. Мисля, че е справедливо :).
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе, няма ли кой да го направи от БСП, тоя, ах как ме е яд, че сбърках бутоните преди време сега не ми дава да боядисвам. :(
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

temite я сподели какво "много" се е направило, че аз нищо не виждам. Ако говориш за 2 км. магистрала и ежедневно рязане на лентички на всеки метър, да това си е "оргомно постижение". Все пак Властелина на лентичките само затова говори, щот знае, че нищо друго не е направил. Та ти кажи да видим
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

temite я сподели какво "много" се е направило, че аз нищо не виждам. Ако говориш за 2 км. магистрала и ежедневно рязане на лентички на всеки метър, да това си е "оргомно постижение". Все пак Властелина на лентичките само затова говори, щот знае, че нищо друго не е направил. Та ти кажи да видим

Как да сподели като не знае, аз колко пъти го питам вече - няма ефект. Не знае защото нищо не са направили за да го научи.

Аз му четох мненията до там където спомена, че всеки който кажел нещо против Боцко е комунист. И не знам защо ми изникна репликата на проф. Тазобедрев "Ти си уникален тъпак моето момче!", но няма да я каже да не се обиди.

Няма смисъл да му пишете или е платен драскач, или тотално заблуден - в двата случая е като да спориш с радио. Оставете го да хвали Боцко колкото си иска. :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

До всички гербери и по специално до @temite

[video=youtube;36r_WGSaUuY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=36r_WGSaUuY[/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Язък, развалихме далаверата на момчето, сега като иде до шефа няма да му даде пара. :(

Трябваше да се съгласяваме с него и да повтаряме всички в един глас: БУДА Е ВЕЛИИИИИИИИИИИИИИК! :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Спокойно приятели. Аз на вас няма да се отчитам какво са направили от ГЕРБ. Аз просто ще влезна на 12 май и ще се смея последен. Защото, който се смее последен се смее най-добре. Даже още отсега ми става смешно, колко изненадани ще останите всички и ще има реакции "АМА КАК БЕ??" "ПФФ не може, това са купени избори" и т.н. А аз ще ви се смея и ще ви натяквам "видяхте ли". Няма да ви се отчитам. Ако минете през някоя шатра на ГЕРБ там има достатъчни книжки, вземете една и прочетете. Не мисля, че е редно да ви преписвам всичките 50страници. Както казах плюйте си, но аз ще се смея последен. Никой не ми плаща, не съм и заблуден. Ако 2 милиона българи, които ще гласуват за ГЕРБ са заблудени, то тогава много жалко за вас.

До всички от БСП, ДПС, АТАКА, Пръмова - хванахме ви навсякъде и ви бихме на всякакви избори. На тези избори пак много ще ревете. ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ!!! Лека вечер и очаквам както винаги да покажете ниска интелектуална култура, защото е типични за привърженици на малки партиики като тези.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И ние ще се смеем, като им свалят имунитета на мутрите ти. :lol:

Спокойно приятели. Аз на вас няма да се отчитам какво са направили от ГЕРБ. Аз просто ще влезна на 12 май и ще се смея последен. Защото, който се смее последен се смее най-добре. Даже още отсега ми става смешно, колко изненадани ще останите всички и ще има реакции "АМА КАК БЕ??" "ПФФ не може, това са купени избори" и т.н. А аз ще ви се смея и ще ви натяквам "видяхте ли". Няма да ви се отчитам. Ако минете през някоя шатра на ГЕРБ там има достатъчни книжки, вземете една и прочетете. Не мисля, че е редно да ви преписвам всичките 50страници. Както казах плюйте си, но аз ще се смея последен. Никой не ми плаща, не съм и заблуден. Ако 2 милиона българи, които ще гласуват за ГЕРБ са заблудени, то тогава много жалко за вас.

До всички от БСП, ДПС, АТАКА, Пръмова - хванахме ви навсякъде и ви бихме на всякакви избори. На тези избори пак много ще ревете. ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ!!! Лека вечер и очаквам както винаги да покажете ниска интелектуална култура, защото е типични за привърженици на малки партиики като тези.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Спокойно приятели. Аз на вас няма да се отчитам какво са направили от ГЕРБ. Аз просто ще влезна на 12 май и ще се смея последен. Защото, който се смее последен се смее най-добре. Даже още отсега ми става смешно, колко изненадани ще останите всички и ще има реакции "АМА КАК БЕ??" "ПФФ не може, това са купени избори" и т.н. А аз ще ви се смея и ще ви натяквам "видяхте ли". Няма да ви се отчитам. Ако минете през някоя шатра на ГЕРБ там има достатъчни книжки, вземете една и прочетете. Не мисля, че е редно да ви преписвам всичките 50страници. Както казах плюйте си, но аз ще се смея последен. Никой не ми плаща, не съм и заблуден. Ако 2 милиона българи, които ще гласуват за ГЕРБ са заблудени, то тогава много жалко за вас.

До всички от БСП, ДПС, АТАКА, Пръмова - хванахме ви навсякъде и ви бихме на всякакви избори. На тези избори пак много ще ревете. ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ!!! Лека вечер и очаквам както винаги да покажете ниска интелектуална култура, защото е типични за привърженици на малки партиики като тези.

ГЕРБ през 2009 година нямаше 2млн гласа, та сега ли... ти си супер дразнещ индивид. Ще ми хареса да видя поражението на ГЕРБ. Тогава естествено ще се скриеш.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да речем приблизително 2млн. Добре казах аз няма да се скрия. Заявих публично, че ще се извиня на всички и ще призная, че ГЕРБ са се провалили. Но не искам всички вие да се скриете като ГЕРБ спечели. Имам ли думата ви? Защото няма да е приятно всички да ме нападате тука (без никакви основания) и накрая ГЕРБ да спечели и да се скриете. Мисля, че е справедливо и вие да ми се извините за всичко, ако ГЕРБ спечели убедително.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

:clap: Парата е голяма, ама са те пуснали на най-лошото място. :lol:

Да речем приблизително 2млн. Добре казах аз няма да се скрия. Заявих публично, че ще се извиня на всички и ще призная, че ГЕРБ са се провалили. Но не искам всички вие да се скриете като ГЕРБ спечели. Имам ли думата ви? Защото няма да е приятно всички да ме нападате тука (без никакви основания) и накрая ГЕРБ да спечели и да се скриете. Мисля, че е справедливо и вие да ми се извините за всичко, ако ГЕРБ спечели убедително.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Млада социалистка и млада гербаджийка спорят кой лидер е по-велик:
- Ти чувала ли си за Атлантическия океан? – пита социалистката.
- Е, к’во? – отговорила гербаджийката.
- Сергей Станишев го премина целия с плуване!
- А ти чувала ли си за Мъртво море? – попитала гербаджийката.
- Да – отвърнала младата социалистка.
- Е… Бойко Борисов го уби!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

:clap: Парата е голяма, ама са те пуснали на най-лошото място. :lol:

Не виждам да съм на лошо място. Както съдя по анкетата ГЕРБ води. Да да знам

- Платени акаунти
- Платени писачи и направени от мен 10 фалшиви акаунти :lol::lol::lol:

Адски жалки сте отстрани. Хората ви се смеят. Във всяка една анкета във форума ГЕРБ води и то убедително. Във всяка една анкета в интернет ГЕРБ води. Във всяко едно социологическо проучване ГЕРБ води. Хората обичат ГЕРБ, а вие се правете на политолози. Аз ще се смея последен заклевам ви се и тогава ще го правя много яко. Ти си стой тука и продължавай да си мислиш, че си нещо различно от долнопробните писачи на БСП и АТАКА, пък те хората ще си изберат, който трябва. И да да знам и социолозите са подкупени от ГЕРБ, целия интернет е купен от ГЕРБ, както и всички телевизии са купени от ГЕРБ няма нужда да ми го казваш знам го :lol::lol::lol::lol::lol:

Така ви е яд, че ви шием като кучета на всички избори и националисти, и социалисти, и турци, и пръмови и т.н., че сте много озлобени, но народа ще ви го върне всичко това.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не виждам да съм на лошо място. Както съдя по анкетата ГЕРБ води. Да да знам

- Платени акаунти
- Платени писачи и направени от мен 10 фалшиви акаунти :lol::lol::lol:

Адски жалки сте отстрани. Хората ви се смеят. Във всяка една анкета във форума ГЕРБ води и то убедително. Във всяка една анкета в интернет ГЕРБ води. Във всяко едно социологическо проучване ГЕРБ води. Хората обичат ГЕРБ, а вие се правете на политолози. Аз ще се смея последен заклевам ви се и тогава ще го правя много яко. Ти си стой тука и продължавай да си мислиш, че си нещо различно от долнопробните писачи на БСП и АТАКА, пък те хората ще си изберат, който трябва. И да да знам и социолозите са подкупени от ГЕРБ, целия интернет е купен от ГЕРБ, както и всички телевизии са купени от ГЕРБ няма нужда да ми го казваш знам го :lol::lol::lol::lol::lol:

Естествено. По време на кампания, че се плаща яко. Социолозите и на Костов предричаха втори мандат, ама се срина.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Естествено. По време на кампания, че се плаща яко. Социолозите и на Костов предричаха втори мандат, ама се срина.

Спокойно казах. Всичко с времето си. След 8 дни съм тука. Не искам оправдания и да ми изчезвате от форума. На всеки ден поотделно ще пиша.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз ще се смея последен заклевам ви се и тогава ще го правя много яко.

Смей се, смей се Наполеоне. И ни ти се смеем, заклеваме ти се. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Темите просто е с промит мозък.
Преди 4 години един такъв тип се опитваше да ме убеждава колко добри и почтени били ГЕРБ,
как щели да преборят корупцията, престъпността и т.н.

Е видях ги за тези 4 години какво успяха. Единствено пребориха дребния бизнес и го навряха в 9-та глуха.
Една държава без дребен бизнес е умряла, икономиката се държи точно на дребния бизнес и на средния.

Ама на промит мозък дори и с факти да му говориш няма да се разбере от дума. Той вярва на това което вожда му е наредил!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ей, темите, плаяк, не се опитвай да ми даваш отрицателна репутация, олигофрен такъв. Ясно ни е, че ти плащат, за да флудиш форума с глупостите си. Да ама, тука герберската пропаганда няма да мине. Ние не сме черни мангусти с бели шапки със син надпис, каквито видях вчера на концерта на ГЕРБ в Силистра. С кеф ще гледам как ще се срине партията майка и ушите й ще се озоват зад решетките. А ако е рекъл Господ и краля слънце може да последва тая съдба.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ей, темите, плаяк, не се опитвай да ми даваш отрицателна репутация, олигофрен такъв. Ясно ни е, че ти плащат, за да флудиш форума с глупостите си. Да ама, тука герберската пропаганда няма да мине. Ние не сме черни мангусти с бели шапки със син надпис, каквито видях вчера на концерта на ГЕРБ в Силистра. С кеф ще гледам как ще се срине партията майка и ушите й ще се озоват зад решетките. А ако е рекъл Господ и краля слънце може да последва тая съдба.

На теб лично на 12 май вечерта ще ти пиша ЛС на което ще напиша процентите на ГЕРБ и как са спечелили. Моля ти се отговори ми иначе ще ми стане тъжно :( :(.
 

Горе