(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

При демокрация всеки гласува, за който счита за читав, а накрая печели решението на болшинството (гласовете на "идиотите" се разпределят равномерно, т.е. и тяхните се отчитат). Не ми е известно някой да печели нещо ако се окаже сред гласувалите за победителя. Странно ми е как някои хора толкова се пенят за това. Това не е футбол за да сме фенове на тази или онази партия и да ги защитаваме без значение колко се ос*рат. Разумният човек чете кой какво предлага и обещава, преценява кое е разумно и кое звучи изпълнимо, преглежда ако същият е имал възможност за това, за което обещава, и какво е направил тогава. За разумно гласуващия е важно да избере партия/хора, чиито идеи са максимално близки до неговите идеи. Жалко, че някои си въобразяват, че това е поредното дерби Левски срещу ЦСКА.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Това не е футбол за да сме фенове на тази или онази партия и да ги защитаваме без значение колко се ос*рат.
Всъщност тук не си много прав. ГЕРБ е партия, която няма симпатизанти, а само фенове. Предимството да имаш от последните е, че са много лоялни и каквото и да стане подкрепят отбора. Това се вижда ясно в тази тема. На същия принцип разчитат тоталитарните форми на управление. Градят култ към личността, която се обгражда с фенове. Те са винаги лоялни дори ако някой започне да ги избива с автомат. Усмихват се до края защото до последно си мислят, че всъщност ще ги снимат. Бойко Борисов е добре запознат с тези номера, защото е виден комунист и един от най-близките хора седели до Тодор Живков. В цялото сегашно БСП няма такива майстори в употребата на най-лошите комунистически мурафети, каквито има в ръководството на ГЕРБ.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Всъщност тук не си много прав. ГЕРБ е партия, която няма симпатизанти, а само фенове. Предимството да имаш от последните е, че са много лоялни и каквото и да стане подкрепят отбора. Това се вижда ясно в тази тема. На същия принцип разчитат тоталитарните форми на управление. Градят култ към личността, която се обгражда с фенове. Те са винаги лоялни дори ако някой започне да ги избива с автомат. Усмихват се до края защото до последно си мислят, че всъщност ще ги снимат. Бойко Борисов е добре запознат с тези номера, защото е виден комунист и един от най-близките хора седели до Тодор Живков. В цялото сегашно БСП няма такива майстори в употребата на най-лошите комунистически мурафети, каквито има в ръководството на ГЕРБ.

Всъщност ГЕРБ има симпатизанти, защото хората виждат какво се върши за страната и за хората от страна на ГЕРБ. Вие просто сте далече от реалноста. Да много глупости свършиха, но и много работа направиха. И тези "ГЕРБ" бият, която и да е партия, на каквито и да са избори, както ще стане и момента. Пък вие си останете заблудени. Питам всички привърженици на АТАКА, БСП и Кунева какво ще стане, ако след 12 май ГЕРБ спечели пълно мнозинство. Как бихте реагирали? Какво мислите, че ще стане? Интересна ми е вашата гледна точка, а и все пак предварително да ви подготвя за психичната ви разруха след изборите.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

виждат какво се върши за страната и за хората от страна на ГЕРБ.
Изброй 20 конкретни неща, които са се свръшили.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ако след 12 май ГЕРБ спечели пълно мнозинство. Как бихте реагирали? Какво мислите, че ще стане? Интересна ми е вашата гледна точка, а и все пак предварително да ви подготвя за психичната ви разруха след изборите.

А какво би станало ако ГЕРБ получи около милион гласове?
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Всъщност ГЕРБ има симпатизанти, защото хората виждат какво се върши за страната и за хората от страна на ГЕРБ. Вие просто сте далече от реалноста. Да много глупости свършиха, но и много работа направиха. И тези "ГЕРБ" бият, която и да е партия, на каквито и да са избори, както ще стане и момента. Пък вие си останете заблудени. Питам всички привърженици на АТАКА, БСП и Кунева какво ще стане, ако след 12 май ГЕРБ спечели пълно мнозинство. Как бихте реагирали? Какво мислите, че ще стане? Интересна ми е вашата гледна точка, а и все пак предварително да ви подготвя за психичната ви разруха след изборите.

Много лесен отговор мога да дам на въпроса ти и то само с една дума - АПОКАЛИПСИС
Доубиване на бизнеса, още 200 000-300 000 безработни, още 1000 000 имигранти, намалена раждаемост сред българите, за сметка на увеличена такава сред орките.... и така може да се продължава до утре - ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Много лесен отговор мога да дам на въпроса ти и то само с една дума - АПОКАЛИПСИС
Доубиване на бизнеса, още 200 000-300 000 безработни, още 1000 000 имигранти, намалена раждаемост сред българите, за сметка на увеличена такава сред орките.... и така може да се продължава до утре - ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ

+ нова протестна вълна...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Изброй 20 конкретни неща, които са се свръшили.

В енергетиката
- От 1 януари 2013г. България получава повече от 20% намаление на цената от природния газ, внасян от русия.

В икономиката
- За първи път на територията на страна ни се изплнява толкова мащабен проекти по Международен фонд Козлодуй за саниране на обществени гради. Проектът е на стойност 50млн. лв за 247сгради.
- Запазване на макроикономическата стабилност.
- Средна работна заплата - в края на 2012г. е 766лв, като в края на 2009г. е 690лв.
- отчете първи излишък по текущата сметка след повече от 14години.
- Икономическията колапс в Европа наложи взимането на мерки за финансво стабилност, но при първата глътка "въздух" ЧАК В КРАЯ НА 2012Г се концентрирахме върху доходите и растежа.


Управление на средстава от ЕС:
ГЕРБ въстанови доверието на Европа.
- Ефективно управление на европейските фондове
Към 28/02/2013г. общото договаряне по Оперативни програми е 102%, по програма за развитие на слеските райони- от 11% към 2009г. до 74% към 2013, по Оперативна програма за развитие на сектор рибарство - 83% в сравнение с 2009, когато е 3%.

Развитие на селското стопанство
- Провежданата политика на ГЕРБ за развитие на балансирано и конкурентноспособно земеделие е довело до устойчив ръст на използваната земеделска площ за изминалия четиригодишен период : през 2009г. - 5030хил.ха до 5 123 хил ха за 2012г. Това доведе до значително намаление на пустеещите земеделски земи - от 461хил. ха през 2009г. до 358хил. ха през 2012г..

Опазване на околната среда и водите
- Бяга въведени в експлоатация и в изпълнение нови и разширени и модернизирани пречиствателни странции за отпадъчни води от населени места за 4 602 000 жителите.
- Изпълнени и в процес на изпълнени проекти за подмяна или изграждане на нова ВиК мрежа - общо 5050км.
- Реализирани са нови 380 ПРОЕКТА за опълзотворяване на минерални води с цел развитие на отдих и туризъм, спортни комплекси, оранжерии и т.н.


Регионално развитие
- Подобрил се е значително контрола върху концесионните договори по Черноморското крайбрежие.
- Стартираха проекта успешно "Енергийно обновяване на българските домове" на стойност 60млн. лв, с който ще бъдат осигурени по-добри условия на живот за гражданите в многофамилни жилищни сгради.
- Успешно управляваха ОП "Регионално развитие" 2007- 2013- обявени бяха 47 схеми за финансиране на проекти за обща стойност 3 131 821 211лв - 100% от бюджета на ОПРР.


Транспортна политика
- В рамките на преговорите е обоссобена р. Дунав като самостоятелен участък, което ще облекчи условията при кандидатстване за финансиране на проекти, насочени към общия българо-румънски участък.
- Изградени са 13 метространции и 13,2 км метролинии, които се използват ежедневно от над 300хил. пътници.
- Изградени бяха пътен възел "Стара Загора Лот 2"от Стара Загора до Нова Загора 32км., Лот 3 от Нова Загора до Ямбол, Лот 4 от Ямбол до Зимница, част от Лот 4. В този период бе завършена и пусната в експлоатация изцяло новата автомагистрала "Люлин"
- С цел пресичане на измамите с таксиметровите услуги и борба за ограничаване на сивия сектор в автомобилния транспорт, от 01.03.2011г. са въведени максимални цени на такситата и са разпирани ясни правила за провеждане на конкурси за възлагане на транспортни схеми.
- Сериозно намаление на броя на жертвите по пътищата. За данни:

Година- ПТП- ЗАГИНАЛИ
2008- 8045- 1061
2009- 7068-901
2010- 6610- 776
2012- 6717- 599


Здравеопазване
- В този сектор бяха вложени близо 2,8млрдлв спрямо предишното управление.
- Поставиха се основите за изграждане на електронното здравеопазване у нас по проект за 10млн лв.
- Въведе се забрана за тютюнопушене в закритите обществени места.
- Извършени са множество модернизации на болници, само една част са:
Многопрофилните болници в Кърджали, Хасково, Силистра, Разград, Търговище, Монтана, Русе, Габрово, Варна и т.н.


Образование
- Правителството на ГЕРБ вложи близо 1,9млрд. лв повече в този сектор спрямо предходните управление (за справка тройната коалиция)
- Изготви се напълно нов закон за образованието от 1991г. насам.
- Увеличиха заплащането на учителите с 20%
- Стартира се програмата за студентско кредитиране
- Изгради се действаща Рейтингова система на професионалните направления във висшите училища в България
- Договорени са и са осигурени 150млн.лв допълнително еврпейски стипендии на студентите
- Приеха закон за младежта, който регламентира отговорностите и координацията между държавните, областните и общинските структури, както и между държавата и представителите на младите хора при формиране и изпълнение на политиката за младежта.


Култура и историческо наследство
- В изпълнение на Конценпцията и програма за реформа на държавните културни институти, осъществяващи дейност в облстта на сценичните изкусва е извършена реорганизация и оптимизиране на мрежата и числеността на персонала.
- Модернизация на сградата на Национално училище и танцово изкуство "Добрин Петков", Ремонт и рехабилитация на сградата на Професионална гимназия по полиграфия и фотография И много други.


Социална политика:
- Максималният месечен размер на осигурителния доход се променя и става 2200лв.
- Минималният размер на пенсията за осигурителен стаж и възраст за периода от 1.01 до 31.03.2013г. е 145лв, а за период от 1.04.2013г. се увеличава на 150лв.
- До този момент близо 193 хил. безработни и заети лица, плучиха ваучери за обучение и преминаха курсове, а близдо 165хил. души успешно придобиха знания и умения.
- През декември 2009г. на територията на цялата страна стартира дейността на 140 обществени трапезарии, финансирани със средства от фонд "Социално подпомагане";
- За периода 2009г- 2013г. минималната работна заплата за страна е нараснала с 28%. Доходите на най-ниско платените работници са повишени с почти 30% в рамките на мандата. ОТ 01.01.2013г. минималната работна заплата за страната е 310лв.


Това е една изключителна малка част от това, което направиха ГЕРБ. Повярвай ми наистина мога да пиша и да говоря страшно за това какво са направили, защото съм запознат с по-голямата част от тях, особено за моя град. Ако нещо по-конкретно те интересува като сфера, попитай и ще ти отговоря.



EDIT: Забравих и изграждането на ДУНАВ МОСТ 2, който беше напълно провален и забравен проект от ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ. Също така 107километра нов път между Силистра и Шумен., както и изключително много нови детски градини, а и да не забравяме новите автобуси на бургазлии, които отговарят на абсолютно всички съвременни изисквания. Скоро ще могат да закупуват билети дори и електронно.
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За всяко едно нещо, което си написал могат да се изкарат други контра неща, които го унищожават или омаловажават.

Пример:

Здравеопазване
- В този сектор бяха вложени близо 2,8млрдлв спрямо предишното управление.

По време на управлението на ГЕРБ са закрити 17 болници и така десетки хиляди хора са оставени на произвола на съдбата.

Пример:

Социална политика:

Не ми се коментират другите глупости на най-некадърното управление от най-новата демократична история на България. То не бяха калинки, димки и заблуди, отмятания и гъзоблизщини.

Увеличиха пенсионната възраст.
Но най ме изкефи, това, че ГЕРБ са намалили загиналите от ПТП :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да естествено с приетите нови закони от тях за движението по пътищата се създадоха за налагане и събиране на глобите за нарушение, установени с технически средства и системи. Завишиха се глбите и санкциите за водачи управляващи МПС след алкохол и други упойващи средства. НЕ няма как да ме контрираш, защото ти дори самия знаеш, че съм прав. Повече няма да разговарям с теб. Явно до толкова ти е интелектуалното ниво. Искаш факти получи ги. И пак ревеш. Хората оценяват това, което ГЕРБ са направили и ще го покажат на 12май. За пореден път ви казвам. Аз ще влезна тук пак на 12май като победител, а вие не искам да ми се оправдавате и ревете.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Интелектуалното ми ниво е високо, не се тревожи. Дипломата ми от най-престижния университет в България го доказва. Всъщност пишеш доста неграмотно, сигурно си от малцинствата, нали все пак Цветанов е координатор на ромското включване :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Интелектуалното ми ниво е високо, не се тревожи. Дипломата ми от най-престижния университет в България го доказва. Всъщност пишеш доста неграмотно, сигурно си от малцинствата, нали все пак Цветанов е координатор на ромското включване :)

Ауу тогава явно толкова ти е реална и дипломата, ако съдим по нивото ти. Ако всички са като тебе "интилигентни" тежко горко ни. Ако имам някоя правописна или пунктуационна грешка, то е от бързане не от неграмотност. Просто рядко имам възможността да отделям толкова много да пиша в интернет и съм загубил форма. И повярвай ми чист българин съм, но се съмнявам за твоя произход.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да естествено с приетите нови закони от тях за движението по пътищата се създадоха за налагане и събиране на глобите за нарушение, установени с технически средства и системи. Завишиха се глбите и санкциите за водачи управляващи МПС след алкохол и други упойващи средства. НЕ няма как да ме контрираш, защото ти дори самия знаеш, че съм прав. Повече няма да разговарям с теб. Явно до толкова ти е интелектуалното ниво. Искаш факти получи ги. И пак ревеш. Хората оценяват това, което ГЕРБ са направили и ще го покажат на 12май. За пореден път ви казвам. Аз ще влезна тук пак на 12май като победител, а вие не искам да ми се оправдавате и ревете.

Виж какво ясно е, че са те инструктирали да постваш разни неща, сигурно на мейлите ви пращат... браво, че се опитвате да създадете усещане, че ще сте победители и всичко е предрешено. Ама нека видим как ще гласува България и тогава.

А това дали повече пари от предните - то не е важно колко пари са дадени, като не отиват по предназначение.
Дай да си говорим за реформи, които са направили ГЕРБ. Строежите на магистрали, детски градини и ремонти, и т.н е ангажимент на всяка правителство...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Виж какво ясно е, че са те инструктирали да постваш разни неща, сигурно на мейлите ви пращат... браво, че се опитвате да създадете усещане, че ще сте победители и всичко е предрешено. Ама нека видим как ще гласува България и тогава.

А това дали повече пари от предните - то не е важно колко пари са дадени, като не отиват по предназначение.
Дай да си говорим за реформи, които са направили ГЕРБ. Строежите на магистрали, детски градини и ремонти, и т.н е ангажимент на всяка правителство...

Абе хора вие луди ли сте? Какви имейли какви 5лв :D :D . Никой не ми плаща, за да пиша, но явно и тук отново виждам страх в очите от това, че един обикновен човек защитава ГЕРБ. Изумен съм. Ми представете си всичките 1 милион и 800хил. души, които гласуваха на миналите избори за ГЕРБ. Дори и в момента да не са толкова (почти съм сигурен, че са толкова, че дори и повече). Да речем в момента са 1милион, за да ви запаля любопитството и да ви повдигна настроението, защото явно само тогава реагирате като разберете, че ГЕРБ губят :D:D, но това е друга тема. Та представете си, че 1 милион души има в момента за ГЕРБ. Всички ли ще са платени писачи, безмозъчни фенове, идиоти и т.н.? Всички останали сте великите светци. Моля ви се нека да има малка толерантност.
Дай да си говорим за реформи, които са направили ГЕРБ. Строежите на магистрали, детски градини и ремонти, и т.н е ангажимент на всяка правителство...
Ако беше пред мен щях да ти стисна ръката. Искам да подчертая нещо
т.н е ангажимент на всяка правителство...
Ми като е ангажимент какво направиха тройната коалиция? КАКВО направиха те, че да може ГЕРБ да ги надгражда?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе хора вие луди ли сте? Какви имейли какви 5лв :D :D . Никой не ми плаща, за да пиша, но явно и тук отново виждам страх в очите от това, че един обикновен човек защитава ГЕРБ. Изумен съм. Ми представете си всичките 1 милион и 800хил. души, които гласуваха на миналите избори за ГЕРБ. Дори и в момента да не са толкова (почти съм сигурен, че са толкова, че дори и повече). Да речем в момента са 1милион, за да ви запаля любопитството и да ви повдигна настроението, защото явно само тогава реагирате като разберете, че ГЕРБ губят :D:D, но това е друга тема. Та представете си, че 1 милион души има в момента за ГЕРБ. Всички ли ще са платени писачи, безмозъчни фенове, идиоти и т.н.? Всички останали сте великите светци. Моля ви се нека да има малка толерантност.

Ако беше пред мен щях да ти стисна ръката. Искам да подчертая нещо

Ми като е ангажимент какво направиха тройната коалиция? КАКВО направиха те, че да може ГЕРБ да ги надгражда?


Ама ти какво все сравняваш. Дай да гледаме само ГЕРБ. Много комунистически метод - едни се разправят какво направили, другите пък твърдят, че те са го направили. Стига сравнения.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В енергетиката
- От 1 януари 2013г. България получава повече от 20% намаление на цената от природния газ, внасян от русия.

Това нещо не е вярно!

Другите неща не ги четох като ще почваме с лъжите още от началото. Айде още едно ще коментирам от мен да мине:

- Икономическията колапс в Европа.

Икономически колапс в Европа няма има задлъжнялост на държавите и забавен икономически растеж - икономиките им работят за разлика от нашата. Затворените фирми са само в България. Това е пропаганда на ГЕРБ за да укрият некадърността си ако не верваш качи се на самолета и виж сам колко са колабирали.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ама ти какво все сравняваш. Дай да гледаме само ГЕРБ. Много комунистически метод - едни се разправят какво направили, другите пък твърдят, че те са го направили. Стига сравнения.
Ок утре пак ще пиша и ще поговорим. Стана късно и ме е страх да не изръся някоя глупости, затова утре.

Цитат Първоначално написано от temite Разгледай мнение
В енергетиката
- От 1 януари 2013г. България получава повече от 20% намаление на цената от природния газ, внасян от русия.
Това нещо не е вярно!

Е как ще не е вярно бе??
http://m.actualno.com/bulgaria/Ot-dnes-spadat-cenite-na-prirodnija-gaz-411510.html
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1018104
http://politikanews.com/ikonomika/item/91-ot-1-yanuari-2013-godina-prirodniyat-gaz-da-poevtinee.html



Икономически колапс в Европа няма има задлъжнялост на държавите и забавен икономически растеж- икономиките им работят. Затворените фирми са само в България. Това е пропаганда на ГЕРБ за да укрият некадърността си ако не верваш качи се на самолета и виж сам колко са колабирали.
Дори една стабилна Германия имаше и има проблем с икономиката. За справки Ангела Меркел
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Е как ще не е вярно бе??

Не си ли забелязал и на бензиностанциите как от 1.40, даже 1.43 газта стана 1.19. Вчера даже зареждах колата на 1.18 за литър.

Хаха ти ме уби с тази бензиностанция щях да то обяснявам как не е вярно. :lol: Няма нужда като ти гледам разсъжденията хич не си в час. Хайде ще ти подскажа реалното намаление е под 10%.

Дори една стабилна Германия имаше и има проблем с икономиката. За справки Ангела Меркел

"Икономически колапс" и "проблем с икономиката" не е едно и също. Ходи да видиш колко са зле като не ми вярваш.

Зареждал газ вика, хаха, а не отписвам се от тази тема. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Те, добре, че си плащат на някой що-годе интелигентен, че иначе са пълна скръб. :lol:

Едното може да го приемеш като комплимент въпреки, че си платен драскач. ;)

Не виждам да съм на лошо място. Както съдя по анкетата ГЕРБ води. Да да знам

- Платени акаунти
- Платени писачи и направени от мен 10 фалшиви акаунти :lol::lol::lol:

Адски жалки сте отстрани. Хората ви се смеят. Във всяка една анкета във форума ГЕРБ води и то убедително. Във всяка една анкета в интернет ГЕРБ води. Във всяко едно социологическо проучване ГЕРБ води. Хората обичат ГЕРБ, а вие се правете на политолози. Аз ще се смея последен заклевам ви се и тогава ще го правя много яко. Ти си стой тука и продължавай да си мислиш, че си нещо различно от долнопробните писачи на БСП и АТАКА, пък те хората ще си изберат, който трябва. И да да знам и социолозите са подкупени от ГЕРБ, целия интернет е купен от ГЕРБ, както и всички телевизии са купени от ГЕРБ няма нужда да ми го казваш знам го :lol::lol::lol::lol::lol:

Така ви е яд, че ви шием като кучета на всички избори и националисти, и социалисти, и турци, и пръмови и т.н., че сте много озлобени, но народа ще ви го върне всичко това.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А, за акаунтите и анкетата, нямаш грижи ако искаш ей сегичка ще направя 2000 рега в форума и ще обърна вота, ама не искам да причинявам това на блинки и кула. ;)
 

Горе