първата ми продажба от genbucks

Поздравления, пожелавам ти още много такива...

Да, това. Ами браво! Аз съм на 0:1100.
:shock:
еббаааа, аз моята първа я направих 1:3 :D
са съм на 1:12

ама чак... 0:1100 :eek:

а и при мен от 1 седмица е яко суша, в началото на месеца за 10 дена имах $200 и нещо...викам си "ооо екстра"... и от тогаваа... едвам едвам... по 1-2 продажби на седмица...а пък последните няколко дена нищо... :shock: не знам от кво е...
 
Последно редактирано:
Поздравления, пожелавам ти още много такива...


:shock:
еббаааа, аз моята първа я направих 1:3 :D
са съм на 1:12

ама чак... 0:1100 :eek:

а и при мен от 1 седмица е яко суша, в началото на месеца за 10 дена имах $200 и нещо...викам си "ооо екстра"... и от тогаваа... едвам едвам... по 1-2 продажби на седмица...а пък последните няколко дена нищо... :shock: не знам от кво е...

В средата на месеца винаги е суша и към края и началот на следващия се отпушва този цикъл го наблюдавам от доста отдавна ( защо предполагам е така ами предполагам цикъла се влияе от заплата, аванс, и сметки за плащане.......)
 
В средата на месеца винаги е суша и към края и началот на следващия се отпушва този цикъл го наблюдавам от доста отдавна ( защо предполагам е така ами предполагам цикъла се влияе от заплата, аванс, и сметки за плащане.......)

дано, дано, че така не може :?
:D
 
спрял съм се на профинаст, www.profinast.biz ми е сайта
направил съм и блог http://life4hair.blogspot.com/, но не съм сигурен откъде ми е точно продажбата

също така гледам да събмитвам по директории и да пиша по някой форум за косопад, ама не става много, защото не обичат рекламата
 
спрял съм се на профинаст, www.profinast.biz ми е сайта
направил съм и блог http://life4hair.blogspot.com/, но не съм сигурен откъде ми е точно продажбата

също така гледам да събмитвам по директории и да пиша по някой форум за косопад, ама не става много, защото не обичат рекламата
прочети темата за темплейтите защото и ти не си индексиран ...
 
Все пак да не забравяме, че Г. не е всичко :)
Така си е. Имаме сайт който след като гугъл ни върне в резултатите, яхо ни захапваше в предните си позиции, просто връзките към него бяха нещо което търсачките не пренебрегваха и за момент и така си бяхме - като цветарки по търсачките. :)

Не се знае от коя ще ти се конвертира по-добре, само трябва да си буташ сайта с надеждата че е продаващ. Иначе няма смисъм да си на първа страница и да страдаш от лоша конверсия.
 
в началото Г. ме индексира, дори на втора страница, но после направих глупост да спра сайта, защото ми трябваше един от поддомейните да направя един друг сайт. понеже този втория сайт го правя с etomite, index.php от системата стана дефолт и от глупост не го забелязах вендага. така че гугъл като е минал и айде, сайта го няма сега индексиран

ще трябва да направя нещо
 
Иначе няма смисъм да си на първа страница и да страдаш от лоша конверсия.
Много е вярно това. Аз съм на втора страница по cheap drugs, ама конверсията е никаква (е, гати, смотаните наркомани :D). Поне една ганджа да пусна, та да се повиши конверсията.
 
Има ги и другият момент, че когато си на по-предни позиции в Г. в Яхото си по назад, защото двете най-големи търсачки гледат да предлагат различни резултати за едни и същи търсения :)
 

Горе