русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?


  • Общо гласове
    27
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Нито САЩ, нито Русия. Бих застанала само зад Германия.
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Нито САЩ, нито Русия. Бих застанала само зад Германия.
Двуполюсният мач, зародил се в края на WW2, започнат интензивно в началото на 50-те години на 20-ти век, изглежда се отразява вече на 3 или 4 поколения, след събитията - ей на това му викам далновидна политика:)

Но защо трябва да се избира нация, зад която да се застава*, защо един не написа, че подкрепя БГ и няма нужда да се застава зад еди какво си:wink:
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Темата е продиктувана от четене в тази секция.
Нит новини гледам, нито чета такива. Ама ми стана интересно какъв ще е резултат. Пък и пуснах анкета да видя колко ще подкрепят русия и да имам едно наум с тях.
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

... Пък и пуснах анкета да видя колко ще подкрепят русия и да имам едно наум с тях.

Като знаеш кои подкрепят Русия какво ще направиш с тях? Ще ги изпратиш на лагер като вземеш властта? Кажи ни, моля! rabin иска да ги праща на лагеркато земе властта
 
Последно редактирано:
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Тулфю, прибирах,се обратно в дупката от която изпълзя.
Рабин вече разбра какъв си разбирач.
А з въпроса - не бих работил с хора подкрепящи блядовете.
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

по първата част: свършиха ти аргументите и започна с личните нападки? с това на практика доказваш правотата ми, благодаря

по втората част: как разбираш дали хората с които работиш подкрепят или не руснаците? детектор на лъжата?


п.с. с рабин целия форум програмисти от clubs.dir.bg си прави майтап на гол гъз от доста време. казах ли ти, че майтап на гол гъз си е живо е*ане?
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

не бих работил с хора подкрепящи блядовете.

:D
Това е много предприемаческо.
САЩ бачкат с Русия, но ти - не.
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

:D
Това е много предприемаческо.
САЩ бачкат с Русия, но ти - не.
С таквиз заблудени хора, които ПОДКРЕПЯТ КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ (ДА ТАМ ВСЕ ОЩЕ КОМУНИЗЪМ) не бих искал да имам нищо общо.
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Западна Европа, че и редица бели странни са го измисли - когато се работи/търгува с Русия, никой не дава отложено плащане, дори в повечето случаи всичко е предварително платено от рашките! Не случайно с тези хранителни санкции, го отвяха големите им вериги поне това, което се случва на борсата им! Това да ти спрат на границата няколко тира със плодове или зеленчуци или ти изземат Норвежките сьомги на летището си е 100% загуба!

Поне това е хубаво за нас като потребители, на теория цените на определени стоки трябва да спаднат - все пак 10% от износа на ЕС на храни трябва се преструктурира!
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Не знам какво ембарго е наложено, но един познат тираджия сподели, че утре заминава за Русия. Забравих да питам какво точно ще вози, но човека наблегна на - няма такива работи - караме си.:)
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Не знам какво ембарго е наложено, но един познат тираджия сподели, че утре заминава за Русия. Забравих да питам какво точно ще вози, но човека наблегна на - няма такива работи - караме си.:)

Явно, не е от забранените работи ...
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Явно, не е от забранените работи ...

Явно не всички работи са забранени, което говори за непълно ембарго, което се разминава с медийните сензации.:)
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Явно не всички работи са забранени, което говори за непълно ембарго, което се разминава с медийните сензации.:)

много си зле
[женска логика] Кой говори за пълно ембарго?
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Явно не всички работи са забранени, което говори за непълно ембарго, което се разминава с медийните сензации.:)

Брей мислих, че като бивш или текущ не знам вече търговец си наясно с международната обстановка най-малкото поне в ЦИЕ+Русия!
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Брей мислих, че като бивш или текущ не знам вече търговец си наясно с международната обстановка най-малкото поне в ЦИЕ+Русия!

Бивш.:) А и никога не съм търгувала с Русия, така че не следя много информацията за международната обстановка - общо взето се информирам от вашите коментари. Но пък все си мисля, че това ембарго няма да е чак толкова страшно, колкото медиите и политиканите го раздухват. Ще видим..
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Бивш.:) А и никога не съм търгувала с Русия, така че не следя много информацията за международната обстановка - общо взето се информирам от вашите коментари. Но пък все си мисля, че това ембарго няма да е чак толкова страшно, колкото медиите и политиканите го раздухват. Ще видим..

Това е далеко от ембаргото, което ти си мислиш, но бързо може да ескалират нещата и до там .....
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

Това е далеко от ембаргото, което ти си мислиш, но бързо може да ескалират нещата и до там .....

Аз пък си мисля, че това ембарго, което е неизгодно и за двете страни бързо ще ги отведе до масата за преговори и нещата ще се уредят с компромиси. Въпросът е как Европа ще угоди и на Русия и на щатите? Как мислите вие?:)
 
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

1. Говори без да е сигурен поне малко (или още по-лошия вариант: една приятелка-клюкарка ми каза, че са й казали...нещо)
2. Русия не са способни на това. Те са добрички и ни обичат... те не са империя и не са готови на всичко да се защитат. Не завземат чужда територия. Чуждите интереси (на България) са над техните.
 
Последно редактирано от модератор:
От: русия, САЩ или против всички? На чия страна заставате вие?

1. Говори без да е сигурен поне малко (или още по-лошия вариант: една приятелка-клюкарка ми каза, че са й казали...нещо)
2. Русия не са способни на това. Те са добрички и ни обичат... те не са империя и не са готови на всичко да се защитат. Не завземат чужда територия. Чуждите интереси (на България) са над техните.

О.к. аз признавам моята некомпетентност, що се касае до ембаргото в детайли.
Айде сега ти, като си толкова вещ по темата ми кажи какви са САЩ в твоите очи? За Русия, ясно - по-черни от дявола са, обаче какви се явяват САЩ и имат ли право да разпалват конфликти на чужда територия и да въдворяват ред в една суверенна страна.
Аз пък да ти кажа, че Русия може да не поставя интересите на България над своите, но ги поставя много по-високо, отколкото САЩ.
Дай ми пример за една реална полза за България от това, че им лижем задниците 20 години, моля те!
 
Последно редактирано:

Горе