Продава се: сайтът от подписа ми

Колегата добре си го е описал "Среден брой месечни продажби: 212 и Средна печалба на месец: 381.80 лв.", което прави средно по около 1,80 лв печалба на продажба. Сайта е работил около 60 месеца x 381 на месец печалба = 22 860 лв.
Успех с продажбата, сайта е готин и ми харесва на мен, името на домейна - не чак толкова.
 
Не намирам поле за търсене в сайта, което е голям минус!
 
Напротив - има. Влиза се във "Всички оферти". Вдясно има "филтрирай офертите". Освен, че можеш да избереш оферти от какъв тип да видиш, можеш да въведеш и "ключови думи", по които да търсиш.
 
Не съм проверил какви метрици и класирания прави домейна.. при твоя случай най важното е по какви ключови думи се класира домейна и на какъв трафик носи.. Ако е изцяло от реклами тип ППК значи един изцяло нов домейн дори да не е регистриран в търсачките с реклами може да докара такава печалба

цената е твърде висока.
 
Пробвай. Регни си нов домейн и действай да видим тези печалби след колко време, нерви и вкарани пари ще ги правиш. :)
 
Това не е търг. Ако искате да говорим сериозно, предложете на ЛС сериозна сума. 1000-2000 лв и сумите около тях въобще не са сериозни. Можете да пробвате да си направите сайт от нулата, да го развиете и да печелите от него с подобна сума.
 
Здравей, моля за повече инфо за приходи и разходи.
 

Горе