Аукцион за: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Статус
Not open for further replies.
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Виж файлът 11860

Търга е започнат на 10.03.2015, на Блинки съм писал на 07.03.2015. И се вижда отговора му. И пак държа да подчертая, че не знаех, че резервирана цена се посочва в темата.

Файла ти не се отваря! .... не че има някакво значение , но е хубаво ако свалим поне една лъжа от мненията ти....
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Малчо, ходи се оплаквай на учителката колкото искаш. На мен файла ми го отваря. Колкото и да ревеш, сайта няма да го получиш, независимо колко пари ще предложиш. Специално на теб няма да го продам и за 20 000 лв, така че ходи, оплаквай се, реви, тръшкай се, все ми е едно. Никой не може да ме принуди да направя нещо, което не искам, а с удоволствие се отнасям подобаващо с тези, които опитат. За мен аз съм виновен само, че не съм знаел, че трябва да посоча резервираната цена в темата. От там нататък може да ходиш на едно специално място и да правиш възвратно-постъпателни движения с роднини от женски род по първа линия, ако ме разбираш.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

@xainov незнаението не е оправдание.
Файла не се отваря този бъг го има във форума то много време. Или го редактирай или го качи другаде.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Малчо, ходи се оплаквай на учителката колкото искаш. На мен файла ми го отваря. Колкото и да ревеш, сайта няма да го получиш, независимо колко пари ще предложиш. Специално на теб няма да го продам и за 20 000 лв, така че ходи, оплаквай се, реви, тръшкай се, все ми е едно. Никой не може да ме принуди да направя нещо, което не искам, а с удоволствие се отнасям подобаващо с тези, които опитат. За мен аз съм виновен само, че не съм знаел, че трябва да посоча резервираната цена в темата. От там нататък може да ходиш на едно специално място и да правиш възвратно-постъпателни движения с роднини от женски род по първа линия, ако ме разбираш.

г-н Хайнов , Вие продължавате да ме обиждате... без да ме познавате да определяте възрастта ми. Мислех, че имате поне малко здрава мисъл, но съм бил в дълбока заблуда.

Мисля, че няма какво да се добави.... Измамата е на лице, но и лицето което я създало, твърди неумишлено, но от всичко личи, че е така :) се държи все по-нагло...

Според мен всеки потребител в сайта е в опасност от преднамерена измама ( не както се твърди по невнимание)

Не искам да ангажирам никого със своето мнение , но след последния пост .... смятам, че за доброто на всички е добре да има банове.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Тоя още ли не е баннат?!?
Има правила, да ги беше прочел. Бийте му шута и да се научи.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Първо - не съм г-н Хайнов. Второ - аз продължавам, защото ти продължаваш да се жалваш като вдовица за КУРбан чорба. Когато ме провокират, зарязвам здравата мисъл. До сега от този форум, който съм наел, на всеки съм платил. Държал съм се коректно с всички, които са се държали коректно с мен и определението "измамник", което ми лепваш, не ми харесва, заради това ще те помоля съвсем учтиво да се съобразяваш какво говориш за другите, преди да се оплакваш от това какво другите говорят за теб. Прав си - не те познавам, не знам на колко си години, но ми е все едно. Незнанието не е извинение, заради това се извинявам за подвеждането. От тук насетне нямам намерение да пиша в тази тема повече и ще помоля тя да бъде заключена или там каквото се прави - това се превърна в селска сбирка на бабички. Ако някой се интересува нещо - да пише на ЛС.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Най-изгодно за теб би било да се заключи :) Но ако се замислим за безопасността на другите потребители.... май е добре да се изясни ситуацията :)

Ако аз те блъсна с колата си... както дадох пример, понеже не съм знаел , че не трябва да карам пиян :) ще ти се извиня и всичко ще е ОК

Направо ми повдигна настроението :D
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Почваш наистина да ме дразниш. Едното няма нищо общо с другото. Защо ли? Ситуацията, която поставяш е свързана със "Закона за движение по пътищата", "Конституцията на Република България" и "Наказателния кодекс". Дай ми Закон за публикуване на търгове във форуми и аз ще го спазвам. Ето от това личи всичко - колко си възрастен, колко си интелигентен и т.н.
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36887
темата покрай която четеш всеки ден! Самото заглавие си го казва.... Благодаря , че от едно изречение ми направи психо портрет :)

Явно и за психолог ставаш :)

Напиши ми тук информацията от портрета :D Ако трябва да ти пусна и СМС .... ако го предлагаш като услуга разбира се :D
 
От: сайт-агрегатор на оферти за колективно пазаруване

Чакайте малко ся.. Явно всеки си мисли, че е чист пред съвестта си. От правна гледна точка xainov е супер виновен.

На лице са следните факти:

- Търг
- Начална цена
- Бид
- Купи сега

Липсват следните факти:

- Резервирана цена, която дори е забраняваща се във форума, спрямо правилата на форума нали така?

Абстрахираме се от тези неща и давам довод за следното.. Незнанието на закона не те прави невинен.Подвеждането също не те прави невинен.

Ако си закупиш оферта за почивка от сайт за колективно пазаруване за 500лв и изведнъж отидеш при туроператора и той ти казва, малко те подведохме, няма да ти я дадем тая почивка, или ми дай още 500лв и ще ти я дадем.. как би се почуствал, ако в този момент си си взел отпуска и си си направил планове? Ядосан? Изнервен? Измамен?

Цитирам ТЕБ "Колкото и да ревеш, сайта няма да го получиш, независимо колко пари ще предложиш."
Той ти е предложил 300лв, спечелил е търга, а ти му отговаряш с това изречние? Сам си прави сметката..

Това е супер подвеждане, не подлежи изобщо на обсъждане. Това, че си пропуснал основно нещо да посочиш е грешка, от която трябва да се учиш за бъдеще. Ако си истински мъж ще му предоставиш сайта, ще го похвалиш, че се е възползвал от ниската цена и това е, а към себе си ще ти бъде огромна обеца на ухото за в бъдеще.

Пак ще ти дам същия елементарен пример. Купуваш си супер БМВ, страхотна кола, както е описано, НО липсва една малка част, която е ПРОПУСНАТА да бъде сложена в цената, а тя е, че просто колата няма двигател.. Бая гадно.. какво да правиш ПОДВЕЛИ са те.. Да си гледал нали така?

Не си прав колега.. Трябва да приемеш фактите, няколко човека ти го казват. Нищо лично просто гледна точка.

П.С. Честито ми 2000 мнение.. трябва да почерпите :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе