сайт за футболни прогнози

gg7

Active Member
Рейтинг - 0%
0   4   0
търся някой който може да направи
сайт за футболни прогнози с админ панел
да има и игра с прогнози в него
да може да взема автоматично програмата на мачовете от зададен сайт за деня

който мисли че може да направи такъв сайт да напише
време и цена
 
От: сайт за футболни прогнози

Времето и точна цена когато дадеш пълно задание.

Затова което си написал:
време: 20 - 30 дни
цена: 4к - 10к лева.
 
От: сайт за футболни прогнози

Колега, няма смисъл, това е някакво хлапе, още като ми се изцепи, че за 4-5к щял да вземе готов разработен с приходи ми стана ясно...
 
От: сайт за футболни прогнози

Колега, няма смисъл, това е някакво хлапе, още като ми се изцепи, че за 4-5к щял да вземе готов разработен с приходи ми стана ясно...

от 2010 година се занивам с такива сайтове имам няколко :)
така че не ми обеснявай как седят нещатата
малък измамник :)
злобееш че не може да излъжеш
казах ти риба у ряката на село
 
От: сайт за футболни прогнози

Да, аз стоя по цял ден и се чудя как да излъжа несъстоятелн мишок като теб. Видя, че няма как да стане да ти направя апп-а за жълти стотинки и взе да ме наричаш измамник, момче ти не си добре.
 
От: сайт за футболни прогнози

Да, аз стоя по цял ден и се чудя как да излъжа несъстоятелн мишок като теб. Видя, че няма как да стане да ти направя апп-а за жълти стотинки и взе да ме наричаш измамник, момче ти не си добре.
малчуган казах ти да не ми обесняваш как седят нещата
спрямо тези сайтове
и ти казха че като се видя в малко свободно време ще си направя сам още 1 сайт сам
той почна да злобее и да дава репутаций
малчугана смешен :)
 
От: сайт за футболни прогнози

след като не успя да ме измами почна със заплахи :)
хахахаха
 
От: сайт за футболни прогнози

Последно от мен, защото виждам, че си retard и няма да спреш - дадох ти реп, не защото няма да работим заедно, защото злобея или нещо подобно, а защото не спря да ме занимаваш на лични съобщения. Твърдиш, че съм измамник, на база това, че ти предлагам цена, която не можеш да си позволиш - ако искаш зелено да ти дам? Ай сиктир идиот
 
От: сайт за футболни прогнози

Последно от мен, защото виждам, че си retard и няма да спреш - дадох ти реп, не защото няма да работим заедно, защото злобея или нещо подобно, а защото не спря да ме занимаваш на лични съобщения. Твърдиш, че съм измамник, на база това, че ти предлагам цена, която не можеш да си позволиш - ако искаш зелено да ти дам? Ай сиктир идиот

Днес, 15:30
ArtBean ArtBean Не е онлайн
Senior Member

ArtBean's Avatar Регистрация
Feb 2013
Мнения
213
Rep Power
23
Начално От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: ...
Виждам, че на нормален език не схващаш, ще пробвам друго яче - вземи ми направи една бибитка и се разкарай от тука, щото ще ти еба путката майчина безработна.
 
От: сайт за футболни прогнози

@gg7 дадох ти реална оферта, а от толкова чат забрави да отговориш ли?

@ArtBean не следя форумните изяви на хората :). Ако някой реши да работим и откаже да подпише договор - следващият. Нито съм на зор, нито мисля да си вкарвам във филми :). Иначе мерси за предупреждението.
 
От: сайт за футболни прогнози

Потвърждавам, наистина ти го написах, виждам, че си се зарадвал нещо за бибитката май :) Продалжавай да ме спамиш и ще ти излезе късмета!
 
От: сайт за футболни прогнози

Потвърждавам, наистина ти го написах, виждам, че си се зарадвал нещо за бибитката май :) Продалжавай да ме спамиш и ще ти излезе късмета!

продължай с опитите за измама и спама на друго место малък
 
От: сайт за футболни прогнози

Олелей, Борян са завръна.
 
От: сайт за футболни прогнози

Той има право и 100 к оферта да ти направи за толкова си е оценил труда. Вместо да се карате, направи някакво задание, доколкото умееш и пиши оферти на повече фрийлансъри, фирми. Ще видиш горе-долу каква цена ти предлагат, а и най-евтината няма да е най-добрата, предполагам. Наистина няма да е лесно да опишеш всичко, което смяташ да е като визия и функционалност на сайта, да пишеш на повече от две три фирми (фрийлансъри), но така ще избереш най-добрата базова цена и разбира се после ще трябва един по-подробен диалог за заданието, с който избереш да работи. Така както сте тръгнали си губите времето, а и ще те сметнат за проблемен клиент с тези обиди. Успех!
 
От: сайт за футболни прогнози

Той има право и 100 к оферта да ти направи за толкова си е оценил труда. Вместо да се карате, направи някакво задание, доколкото умееш и пиши оферти на повече фрийлансъри, фирми. Ще видиш горе-долу каква цена ти предлагат, а и най-евтината няма да е най-добрата, предполагам. Наистина няма да е лесно да опишеш всичко, което смяташ да е като визия и функционалност на сайта, да пишеш на повече от две три фирми (фрийлансъри), но така ще избереш най-добрата базова цена и разбира се после ще трябва един по-подробен диалог за заданието, с който избереш да работи. Така както сте тръгнали си губите времето, а и ще те сметнат за проблемен клиент с тези обиди. Успех!
след като му отказах почна да обижда и да спами :)
сякаш че съм му длъжен понеже ми е писал :)
 
От: сайт за футболни прогнози

Ти си уникален идиот. Наричаш ме измамник, защото не ти хареса офертата ми, нагъл си. Нека да сме точни, казах ти че цената за това което искаш започва от 4-5к. Ти ми върна съобщение, че за тия пари си щял да намериш готов разработен сайт с доходи. Аз ти отговорих "Успех, като намериш човек, който да го направи качествено за под тия пари, пиши ми за да го взема да пише и моите проекти". След това ти продължи с простотиите си, с което ме предизвика да ти отговоря, както заслужаваш.

И в тая тема гледам наричаш хората измамници - https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67841

Скоро не бях срещал толкова неадекватен тип в тоя форум...
 
От: сайт за футболни прогнози

С тоя и 3х цената на проекта да предлага, пак не бих се хванал. Имал съм такива клиенти, нито договора помага, нито доброто отношение и желание. Просто някои неща са по-важни от парите, да не говорим, че с такъв дървар за поръчител, проекта ще се реализира успешно през крив макарон.
Той има право и 100 к оферта да ти направи за толкова си е оценил труда. Вместо да се карате, направи някакво задание, доколкото умееш и пиши оферти на повече фрийлансъри, фирми. Ще видиш горе-долу каква цена ти предлагат, а и най-евтината няма да е най-добрата, предполагам. Наистина няма да е лесно да опишеш всичко, което смяташ да е като визия и функционалност на сайта, да пишеш на повече от две три фирми (фрийлансъри), но така ще избереш най-добрата базова цена и разбира се после ще трябва един по-подробен диалог за заданието, с който избереш да работи. Така както сте тръгнали си губите времето, а и ще те сметнат за проблемен клиент с тези обиди. Успех!
 
От: сайт за футболни прогнози

Ти си уникален идиот. Наричаш ме измамник, защото не ти хареса офертата ми, нагъл си. Нека да сме точни, казах ти че цената за това което искаш започва от 4-5к. Ти ми върна съобщение, че за тия пари си щял да намериш готов разработен сайт с доходи. Аз ти отговорих "Успех, като намериш човек, който да го направи качествено за под тия пари, пиши ми за да го взема да пише и моите проекти". След това ти продължи с простотиите си, с което ме предизвика да ти отговоря, както заслужаваш.

И в тая тема гледам наричаш хората измамници - https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67841

Скоро не бях срещал толкова неадекватен тип в тоя форум...
малчуган казах ти
ще по добре да си направя сам
когато ми остана време :)
и какво почна да ми обесняваш
 
От: сайт за футболни прогнози

Ти си уникален идиот. Наричаш ме измамник, защото не ти хареса офертата ми, нагъл си. Нека да сме точни, казах ти че цената за това което искаш започва от 4-5к. Ти ми върна съобщение, че за тия пари си щял да намериш готов разработен сайт с доходи. Аз ти отговорих "Успех, като намериш човек, който да го направи качествено за под тия пари, пиши ми за да го взема да пише и моите проекти". След това ти продължи с простотиите си, с което ме предизвика да ти отговоря, както заслужаваш.

И в тая тема гледам наричаш хората измамници - https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=67841

Скоро не бях срещал толкова неадекватен тип в тоя форум...
казах ти 4 - 5 к
вървят такива сайтове с приходи
наскоро продадох подобен сайт няма значение къде и за колко
бях го пуснал и тука с печалба на месец 600 евро !!!! и ми беше обеснено че този сайт и аффилейт към него не струва повече от 3к
а ти за нещо без печалба искаш 5 к
я се осъзнай малко !!!!!
 

Горе