сайт - система за запознанства

BKirov

Active Member
Рейтинг - 100%
40   0   0
Система скадате , нулирана и преведена на български от мен .+ домейна.
няма посетители не съм работил по разввиването на поекта. които е заинтересован може да пита на лично и на скайп.
Нова цена : 40 $
skype : xakepattt<br /><br /> Домейн Име | URL: www.gotinite.com<br /><br />Приблизителна Цена: 40$<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: epay,paypal,bankov<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
Киров? При цялото ми уважение - нулирана система? Честно ако не беше толкова стар потребител просто щях да ти бия червеното. Ползвал си краден скрипт - ОК ама някак си, като крадеш труда на други, звучи нагло да искаш пари за собствения си труд. Честно - щях да ти бия червено и да подмина, но просто не го очаквах от стар потребител като теб и ако трябва да бъда откровен - персонално от теб (просто съм останал с впечатления са сериозност).
 
От: Re: сайт - система за запознанства

Киров? При цялото ми уважение - нулирана система? Честно ако не беше толкова стар потребител просто щях да ти бия червеното. Ползвал си краден скрипт - ОК ама някак си, като крадеш труда на други, звучи нагло да искаш пари за собствения си труд. Честно - щях да ти бия червено и да подмина, но просто не го очаквах от стар потребител като теб и ако трябва да бъда откровен - персонално от теб (просто съм останал с впечатления са сериозност).

Не си ли чувал,че хората за пари всичко правят? Понякога границите биват прескачани..
 
Последно редактирано:
От: сайт - система за запознанства

Да криза е при всички,от всякаде се гледа да се прави пара а и балъци има много...нищо лично към Киров просто мнение
 
От: сайт - система за запознанства

какво означава нулирана ?

Платена система на която са премахнати протекцийте и всичките копирайт нещица и е пусната безплатно.
 
От: сайт - система за запознанства

какво означава нулирана ?

ако купиш сайт с нулирана система значи, че той я ползва без право
или иначе казано: системата е платена а в случая се ползва безплатно
 
От: От: сайт - система за запознанства

ако купиш сайт с нулирана система значи, че той я ползва без право
или иначе казано: системата е платена а в случая се ползва безплатно


С прости думи - хакната/кракната
 
От: сайт - система за запознанства

то и уърдпреса е безплатен ама като му сложиш 2-3 плугина пак се продава, а ти като търсиш да трупаш мнения за това все в червено ще стоиш.
 
От: сайт - система за запознанства

цената е коригирана.

А какво точно й е коригирано? Защото предното обявено беше 60 лв, сега е $40. Доларът в момента е 1.50 грубо, така че реално сумата е същата :)
 

Горе