скрипт за Онлайн Застраховки?

От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Доколкото знам от хора занимаващи се с това(застраховки): няма такова животоно!
Лично аз не съм правил проучването, просто дойдоха хората и искаха решение като казаха, че нещата в интернет не им вършавт работа.

За коли под наем с нямам никаква идея.
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Не мие ясно как се хващате на хорото, без да си носите цървулите. Имаш ли информация как работят застрахователните брокери и как са свързани с онлайн системните на застрахователните дружества? В почти 100% от случаите всеки брокер работи с няколко застрахователни дръжества. Бсяко от тези дружества си има собствена система, която пък си има API за да може да предоставя някакъв web service. Има ли такъв безплатен скрипт, който да взаимодейства с всички тези застрахователни дружества и техните API-та? Че и безплатен..... много трудно приятелю. Доколкото си спомням ти пропагандираше в първите си теми, че разработчиците и дизайнерите трябва да си ценят труда и да се плаща, а сега подхождаш аматьорски и неуважаваш труда на профисионалистите (ако правилно съм перифразирал, твоето мнение в темата за дизайните).
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Няма да се работи с API защото няма да се строи Брокер, а нова застрахователна компания - сравнително малка само за региона. За това мисля, че няма нужда да се плаща
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

мене нещо ми се губи по тъча... ква е целта на занятието? туй жуотну да изчислява само застраховки ли, демек някъф калкулатор? или да е вързано директно с базата на застрахователя и да си правиш застраховки сам?

пък безплатен скрипт за застрахователна компания просто никви шансове. аз на тия кожодери само заради "ЗД" в заглавието ше им набия Х хиляди в зависимост от настроението. оттам нататък вече се коментира азявката и се остойностява отделно. онез хиляди в началото са нещо катоааамммммм.... основа за добри бизнес отношения, не че ще ми е по-малко противно ама поне като попипам пачката в бюрото ще знам за кво го правя

туй застраховател ли е първо го дери, после го бий, после пак го дери и тъй докат са умориш - на него все ке му е малко, тъй че вапе изобщо не му търси безплатни решения - одери ги уууубао, земи аванс, къде около 150-200% (щот на тия копелдаци не можеш да имаш вяра никаква) и наемай читав програмист без да са скъпиш
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

е на присетих са две случки с тия кърлежи дет ми се обръща още кат се сетя

начи би ма една градушка, очука хубаво капака и ко да правя ходих да го оправят. Тъкмо така пребоядисан и хубав викам си ся земе да ме бие още една градушка, я понеже не ме бодът кинтите за още едно боядисване викам ЩЕ СИ НАПРАВЯ КАСКО

отивам аз в булстрад, влизам и чинно заставам на входа. Идва един дългуч с вид на отявлен хомосексуалист и подсмърчайки пита за ко съм се домъкнал. Докато кажа "аз такова понеже ма би градушката идвам да...." и даже не довърших

ЕГАТИИИИ СКОТОВЕТЕ РЪЙШЛИ

направо както всички бяха забили нос в бумагите се надигнаха и един през друг зеха да се надвикват "Ама ти си изтървал срока, трябваше да се обадиш до 7 дни, да си дошъл по рано сега не можем да платим обезщетение"

ТЪЙ ЛИ - КВО ОБЕЗЩЕТЕНИЕ ВЕ ХИЕНИ? АЗ ИДВАМ ДА ПРАВЯ НОВА ЗАСТРАХОВКА

еееееее, такоз преобразяване и Стоянка Мутафова не може да направи бе. Тия от харпии се превърнаха в писенца. Изведнъж станах "госпонине" а не "младеж", изведнъж взеха да ми говорят на "вие" а не на "аве ти". Казах им, да се шибат заради хубавото посрещане и демонстративно отидох в отсрещния застраховател.

баси тиквениците майна - начи опре ли да ти земат кинтите ще ти лижат гъза докат фанеш ЗЪБЕН КАМЪК ПО ХЕМОРОИДИТЕ, опре ли до даване на пари и майка си жива ще нарежат ама стинка няма да дадат
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Няма да се работи с API защото няма да се строи Брокер, а нова застрахователна компания - сравнително малка само за региона. За това мисля, че няма нужда да се плаща

Ти явно не правиш разлика между застрахователно дружество и застрахователен брокер. Я ми поясни какво е съдържанието на използвания от теб термин "затстрахователна компания", че и регионална . Какво е търговското дружество?
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

По-добре обясни какви функции трябва да има тоз скрипт,че нещо не вдявам
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Исках да кажа, че няма да се сабира информация от други фирми а ще се предлагат само на една фирма застраховките. Нещо като калколатор + онлайн попълване на формуляр, че ако тръгна с модула формс има 2 месеца да се занимавам.
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

За кой ЦМС ти трябва този модул? или ще е къстъм?
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

няма да е къстъм, и няма значение за кой

е как се очаква да помогнем? с фърляни на боб?
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Абе специалисте, кажи че ти трябва онлайн формуляр, който да плюе един PDF и да го праща на мейла на брокера. Какви скриптове за застраховки говориш. Аз на първо четене си помислих за автоматична система за попълване на полица, онлайн запалащане, потвърждение за плащане и парафиране на договор за застраховка.
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Щом ще е това,ето и линк
Абе специалисте, кажи че ти трябва онлайн формуляр, който да плюе един PDF и да го праща на мейла на брокера. Какви скриптове за застраховки говориш. Аз на първо четене си помислих за автоматична система за попълване на полица, онлайн запалащане, потвърждение за плащане и парафиране на договор за застраховка.
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Абе специалисте, кажи че ти трябва онлайн формуляр, който да плюе един PDF и да го праща на мейла на брокера. Какви скриптове за застраховки говориш. Аз на първо четене си помислих за автоматична система за попълване на полица, онлайн запалащане, потвърждение за плащане и парафиране на договор за застраховка.

туй на боб ли ве? аз вече пет часа мятам и нищо не угадах??!? Да не фъргаш бакла, че по-йедро го видиш?
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Вапер,виждам те! Пиши сега дали колегата е уцелил,че ме гложди
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Аз на първо четене си помислих за автоматична система за попълване на полица, онлайн запалащане, потвърждение за плащане и парафиране на договор за застраховка.

Това искам по точно. Абе Да излизат оферти на първа страница примерно за коли 1 оферта за имоти една и така и като цъкнеш да вмъкнеш параметри на имуществото да се изчисли точна цена и накрая да се плаща онлайн. а полицата ще се праща по куриер, а не PDF което да може да си играй с него клиента.
 
От: скрипт за Онлайн Застраховки?

Убо бе,щом си казал.
Сега остава и дадеш малко светлина кое на каква основа се изчислява и ще ти намерим нещо за твоя любим CMS - WP .
Също и как ще се плаща? PayPal,Епай...
ама без пари май няма да има таквоз чудо
Това искам по точно. Абе Да излизат оферти на първа страница примерно за коли 1 оферта за имоти една и така и като цъкнеш да вмъкнеш параметри на имуществото да се изчисли точна цена и накрая да се плаща онлайн. а полицата ще се праща по куриер, а не PDF което да може да си играй с него клиента.
 

Горе