събрах 100$ сега какво :)

gshopov

Well-Known Member
здр да се похваля събрах си 100-те $ сега какво навсякаде едни казват тегли други не тегли чакай трети таксите са скъпи

та си рекох да създам една тема надявам се да не повтарям редишна но не видях аможе и да съм видял но да не съм прочел
но както и да е

сега въпроса е да чакам ли още месец или да си тегля
парите и ако ги изтегля сега горе долу колко пари ще получа колко е таксата средно за осребряване на чек
искам да ги дръпна че след 2-месеца като пристигнат (ако пристигнат) да ги ползвам за малко реклама но незнам дали си струва толкова малка сума да се тегли
проблема е че средно правя 1$ от гого и ....... ще имам да си чакам докато събера още пари ай не се знае дали няма ме бан утре
такаче ще се радвам да дадете по-едно мнение
 
тегли ги... таксите няма да поевтинеят, но поне ще разполагаш с парите си и както каза не се знае кога ще се изгъбаркат с теб и ще те баннат...
 
то таксите няма да поевтинеят ама таксата за 100$ и за 1000$ маи е една така че на 100 като ти вземат 10 си е 10% а ако ти ги вземат за 1000 си е 1%. А то какво правиш та ще те банват
 
то таксите няма да поевтинеят ама таксата за 100$ и за 1000$ маи е една така че на 100 като ти вземат 10 си е 10% а ако ти ги вземат за 1000 си е 1%. А то какво правиш та ще те банват

Sconfi ти го каза като чета тук ако не всеки ден то поне в седмицата един двама са изревали че са ги баннали откаде да знам утре дали няма да тръгна да си влизам в сметката и да видя i'm sorry i nevar mean а hurt you. but you are baned "HaHaHa"

съжалявам за моя развален английски :) а сега серозно аз май немога да ги изтегля сега а другия месец или ?
защото не ми дава никаде такава опция всичко съм попълнил обаче ................
 
Мен ако питаш изчакай да събереш повечко... от тия 100$ ... то нищо няма да остане докато пристигнат. Апък си и мисля че тия дето теглят на малките суми ги гледат под лупа, страшно много хора съм видял изгорели за fake clicks точно след като са тръгнали да теглят. Мен наскоро ми баннаха едно сайтче от adsense ама акаунта си ми седи... просто изчакайте акаунта ви да понасъбере история, не акаунти на по 2-3 седмици... те са най-съмнителните. Докато един стар акаунт си е друг... а и сумата като е по-голяма си викат, тоя не прай мизерии. Щото ако имаш 100$ и бързаш да ги теглиш е ясно че ти е първи чек и ще те огледат под лупа
 
някои казват че негативния тренд на долара ще трае поне до края на годината
Дано да не стане, че всичките ми приходи са в долари :-(

А за чека мога да кажа да го теглиш когато дойде. От както съм започнал да получавам чекове до сега никога не съм задържал чек.
 
някои казват че негативния тренд на долара ще трае поне до края на годината

след изборите има шанс да тръгне нагоре но за $100 това няма кой знае какво значение. Имало шанс пак да е 1.54лв но според мен има шанс да стане и 1 лев (както се казваше в една касетка:"ще дойдат американските ченчъджии пред Кристал и на чист български език ще поискат да сменят 10 долара за уевче" )
 
Аз ще ги кажа: да не ти пука!
Реши го и действай!
Вземи кратко решение и го изпълни!
Нямаш време да се занимаваш с глупости и да те тормозят 100-те гущера.
Наблюдавам проектите ти от известно време и смея да изразя мнение че са доста добри!
Каквото и да решиш, един съвет от мен: започвай следващ проект и само напред!
 
и яз искам по висок долар ама .........., фундамента е срещу долара, все пак американците са в непризната от тях рецесия

Непризната от властите им... рецесията се вижа и всички са доста наплашени. По-умните търсят къде да инвестират и дърпат парите си от US и се получава един омагьосан кръг... Просто на тях основните им ресурси яко поскъпнаха и са много притеснене поне според мен. Обаче масово чакат да минат изборите, но не вярвам, че тогава нещата ще се оправят като с магическа пръчка. Предполагам че следващите 2-3 години ще са доста режки са американската икономика, да видим дали ще оцелеят, защото според мен кризата им тепърва предстои
 

Горе