тоол за по-бързо добавяне в директории

От: тоол за по-бързо добавяне в директории

adi остави го scorpiass тои се дразни от всичко :Д

мерси за директорииките

моля...мога да ти пратя още ако искаш
а познавате ли се със scorpiass ..така ми прозвуча
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

не ама нещо ме е набелязал на последък и само ме навиква :)

дам ще съм ти благодарен аз все още работя по един списък тука събирам директориики ама ми отнема време че имам и друга работа да върша
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Имаш ЛС.
поздрави :wink:
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Ами този аутофил къде е, че нещо не мога да го намеря?
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Ами този аутофил къде е, че нещо не мога да го намеря?

ми това е адон за фокса :)

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4775

аз лично съм си добавил полетата :) за всичките директории в списъка ми и добавянето става супер бързо :)

последно време нямам възможност да обновя списъка :) но ще гледам тез дни да намеря и да го обновя , както и да добавя някой функции като репорт на не работещ дир :) и възможност за предложения на директория :)
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/dobavigo.php:14) in /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/main/main.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/dobavigo.php:14) in /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/main/main.php on line 2

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/dobavigo.php:14) in /home/freak/public_html/saitove/freakmedia.eu/dobavigo.php on line 32
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Нещо не работи. Постоянно ми дава че сесията е изтекла. Я вземи провери. И имаш по 2,3 посещения на ден между другото.
 
От: тоол за по-бързо добавяне в директории

Какво стана, остави ли е тази разработка?
 

Горе