трафик от сърфове въпрос

gshopov

Well-Known Member
изкам да попитам трафика от сърфове като fivehits дали влиае на гоогле изчетох доста в една тема че бил полезен само за алекса ранг (говоря за авто сърф) въпроса е дали гоогле ще направи проблем ако съм пуснал сайта си да се върти в такъв имам няколко хиляди за сега и незнам кво да правя
 
ми за даунлайн има все пак на всеки записалв ГБ ще вземеш и по долар, вид монетизация, и ако уцелиш активен даунлайн...............:)
Да, повечето там (но много се съмнявам за ауто-сърфовете - там всеки си заебава браузъра) са собственици на сайтове, матрици, сърфове, блогове - и ако намериш голямата риба, както каза арсенал - ще си на много голяма далавера. Имайки предвид, че само веднъж ти е трябвало да го привлечеш под теб.:)

Има смисъл за даунлайн, както и за алекса ранг. Немисля че ще направиш продажба или друго с този вид трафик. :wink:
 
избираите само такива съррфове които не предлагат пари за сърфирани кредити а само кредити с които можете да си показвате сайта пред други демек не са ПТЦ а са трафик ексчиндж
 
внимавай с тия fivehits преди няколко години като ги позлвах имах акаунт с 150k точки или повече не помня точно и бях спрял за малко да ги ползвам, после като влезнах след извесно време акаунта ми беше изтрит :)
 

Горе