тука на нудисткия плаж...

От: тука на нудисткия плаж...

По темата:

На нуди плажа:
- Харесвате ми, госпожице!
- Да, виждам.
:D
 
От: тука на нудисткия плаж...

redrum Може и аз да не съм добре, но пък затова сме различни хора иначе нямаше да е интересно.
Мен не ме интересува, че някой щял да ме види, аз така и така се мека по монокини, с или без долница - все там. Там всички са голи и никой не е отишъл, за да те гледа или да прави каквото и да било с половите си органи, а просто защото не му пука.
ПС: Ексибиционизъм е когато си гол сред облечените, нудизъм - гол сред голите :)
ПС2: Не се хващайте чак толкова за мене, коментирайте си темата на човека, голям трън съм в очите в последно време.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: тука на нудисткия плаж...

Такива теми без прикачени снимки и видео да се изпращат у кофата

Айде у лево

и никс го комплексира темата:)
 
От: тука на нудисткия плаж...

О, да! Пази се от медузите или слагай бански като плуваш. На мен една се опита да ми духа и 4 часа не можах да се изпикая след това :).

това идея
ко те жилне медузата? няма ли да стане като агнешка главичка онова между краката?
после стискаш зъби и се пъчиш два дена по плажа?
 
От: тука на нудисткия плаж...

redrum Може и аз да не съм добре, но пък затова сме различни хора иначе нямаше да е интересно.
Мен не ме интересува, че някой щял да ме види, аз така и така се мека по монокини, с или без долница - все там. Там всички са голи и никой не е отишъл, за да те гледа или да прави каквото и да било с половите си органи, а просто защото не му пука.
ПС: Ексибиционизъм е когато си гол сред облечените, нудизъм - гол сред голите :)
ПС2: Не се хващайте чак толкова за мене, коментирайте си темата на човека, голям трън съм в очите в последно време.

На нудиски плаж не се ходи да зяпаш... щото аз предпочитам да видя женско с готини бански отколкото голо?
по би ме възбудило ако е с готин изрязан бански...
отколкото да ми се разчекне някоя минджа насреща на плажа
а и те повечето нудисти си падат по натуралните афро прически...
нямам нищо против нудистите, както и против ислямисти, гейове и всички по различни, стига да не парадират с различията си...
който има джип се фука сн его... който е умен с ум... друг с външен вид... трети с размер, който каквото си има:)
 
От: тука на нудисткия плаж...

срах... дубле...
 
От: тука на нудисткия плаж...

Ако си пичка и те видя на плажа веднага ще разбереш. Затова никога няма да тръгна гол, поне докато кръвта ми кипи и ми става. :D И за мен не е нормално и не разбирам защо трябва да наричаш едно нормално виждане "остаряло". Ами не е остаряло, по-скоро виждането на нудистите е странно. Ексхибиционизъм. Не мога да си представя да отида с компания на плажа и всички да сме голи. Примерно да играем волейбол и да се размятат мъдури и цици през цялото време. Нали на всеки нормален човек ще му се дое*е при вида на готини мацки и ще ми стане неприятно ако през цялото време нечии уй се размята наоколо.

Абе гледах днес пак една по цици втори ден играе волейбол... а те нейните не са от най-малките
и като подскача не я ли блъскат по челото не знам... все едно аз да играя ръченица по топки.
неудобна работа, явно иска да е интересна, иначе не виждам какъв кеф ти прави да мяташ цецките нагоре надолу?
то става лошо ако вземат да се премятат през рамо де...
 
От: тука на нудисткия плаж...

Стара, кофти и с афро прическа, добре, че един се е излъгал да ме вземе за жена, че в противен случай щях да си остана стара мома хаха :D
Наздраве и пийте по още 1 биричка примерно, не спорете във форума, а си прекрайте хубаво вечерта :)))
 
От: тука на нудисткия плаж...

това правя... досега смуках коктеили в макалали и сега се довършвам на бира с лед :)
 
От: тука на нудисткия плаж...

Той е Гагаузин

Гледайте тука как Гришо мачка испанеца Ферер номер шести в световната ранглиста

http://www.tvdez.com/sporttv3
 
От: тука на нудисткия плаж...

Има в София,Пловдив и Варна май :) Ноо Варна е градаа,жените са върхаааа... (dance)
 
От: тука на нудисткия плаж...

Гледам че темата е в напреднала фаза на развитие ама все пак по основния казус:

Отиваш при някой позна или непознат пластичен хирург и искаш едно дебело тесте визитки.
Слагаш един-2-3 картофа у банския и нагазваш пясъка на нудисткия плаж.
Набелязваш си цел, с примерно дразнещи за теб атрибути, и със съчувствен и състрадателен поглед любезно подаваш една визитка...

По страничната тема:
Нудизма -отвратително и грозно. По-добре си пуснете някой хорър филм с кръв, сополи, черва и лайна.
Иначе рискувате да си нанасете трайни увреждания върху чувството за естетика.
Шансът нудистка да отключи 'положителни' реакции у мене - доста под нулата.
Последващият шанс някога да я класирам за нещо над категорията 'парцал' - под 2.37%.
 
От: тука на нудисткия плаж...

Ей Михайловска, пак ме игнорира , аз искаш да се възползвам от предложението ти да ме водиш на плаж. :). Освен това съм варненец аз :).
За нудистите все ми е тая, нали не вършат някакви престъпления :), да правят каквото искат. Лично на мен не ми допада защото съм срамежлив, но за други знам ли...може и да им действа добре. Нека сме с по-широки хоризонти.
 
От: тука на нудисткия плаж...

Не съм те игнорирала, следващия път като ходя задължително ще ти пиша, ама такъв срамежлив какво ще те правим?
 
Уоооу, уоооу, уоу... Я чакай малко! @tanipo, ти не беше ли от противоположния пол?
 
От: тука на нудисткия плаж...

Ми не знам, или ще се напия да ми дойде смелостта, или ще ми вържеш кърпа на очите да не се плаша от другите :), може да избягам от срам, както във втори клас избягах като искаха да ме карат да танцувам ламбада с една съученичка да сме тренирали да изнасяме представление за горското училище :). След 2 дена отивам към Синеморец да видим какви гледки ще има там :).
 
От: тука на нудисткия плаж...

Какъв противолопожен пол бе човече :)? Мъж съм си , голям към 100+ кг, висок 1.90м и космат :). Ти да не се залъгваш по делфинчето ?
 

Горе