търся ел. книжарница

От: търся ел. книжарница

В някои книжарници доставката излиза дори отрицателна - т.е. повече от безплатна е.

Например книгата на Артър Кларк Одисея в космоса. 2001, 2010, 2061, 3001 може да се купи от bgbook.dir.bg:

Цена изписана на корицата: 24.95
Цена в bgbook.dir.bg: 22.46 + 0.99 = 21.47
Реална цена на доставката: 21.47 - 24.95 = -3.48 (т.е. печелиш 3.48 лв от това, че вместо да отидеш до близката книжарница си поръчал същата книга в bgbook.dir.bg.

В книжарница Пингвините за три книги ми начислиха 2 лв транспорт през лятото на 2006 година - в момента цените може и да са други. Пак имат отстъпки и като се сметне реалната цена на доставка (цената на книгата с доставката - цената на книгата изписана на корицата) може да бъде малка или отрицателна (на теб ти плащат за да ти я доставят).
 
От: търся ел. книжарница

Аз купувам само от Booktrading и вече само online. Днес си купих три книги с отстъпка от 7.50лв, заради online заявката. Доставката бе 1лв (важи за София). Напред съм с 6.50лв.
 
От: търся ел. книжарница

Имам 2 книжарници в Нова Загора работа със сериозни вносители продавам наистина качествена стока на доста добри цени. Разбира се ако направиш една хубава поръчка която да си струва доставката е безплатна, зависи разбира се от къде си но повече от поръчката...
 
От: търся ел. книжарница

Е ти хубаво имаш, но уважавай малко българският правопис.
Все пак не е много добре да имаш книжарница/и и да пишеш по този начин.

Имам 2 книжарници в Нова Загора работа със сериозни вносители продавам наистина качествена стока на доста добри цени. Разбира се ако направиш една хубава поръчка която да си струва доставката е безплатна, зависи разбира се от къде си но повече от поръчката...
 
От: търся ел. книжарница

работЯ* извинявам се много просто при писането не съм забелязъл. Мисля че се случва и на най-грамотните когато пишат на клавиатура... А и Я просто са едно върху друго. Ще се постарая да внимавам повече!
 

Горе