уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Знам какво е да ти помогне някой, и като не ми коства много и като знам, че човека отсреща ще изпита, същото, хубаво е да се отзовеш :-|
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Здравейте! :)

Почти няма нови постове, защо мълчите? Нищо интересно ли не се случва при Вас? Някой да пита нещо, да коментира, да търси помощ?


В такъв случай аз ще питам: от къде си намирате нови статии и материали, когато Ви свършат PLR Article-ите?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

А, как не се сетих,,, мерси :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Форума е безапелационно на първо място в Гугъл по ключова дума "уебмастръски". Няма ли да го оправи някой това заглавие?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

както някой от вас знаят си търся преводачи.
Намерих 1 човек, дадох му една заявка .... и не успя да я направи ... ок случва се. Не ми искаше и пари.
Разбрахме се да му дам една доста по-лесна и му се разплатих $.
...Мълчание....Тишина.....спокойствие.....
и по едно време в сайта ми се появява заявка за превод на текста който му пратих да преведе :d (в текста имапе и коментари на БГ, който аз си бях сложили го разпознах веднага). Сега, не знам дали той знае че тоя сайт е мой, и очаква аз да си преведа текста, да му го дам и после той да ми го даде на мен.
Доста хитро, типично по български...

След края на инсторията може да се възползвам от сайта на колегата за антиреклама.
 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

както някой от вас знаят си търся преводачи.
Намерих 1 човек, дадох му една заявка .... и не успя да я направи ... ок случва се. Не ми искаше и пари.
Разбрахме се да му дам една доста по-лесна и му се разплатих $.
...Мълчание....Тишина.....спокойствие.....
и по едно време в сайта ми се появява заявка за превод на текста който му пратих да преведе :d (в текста имапе и коментари на БГ, който аз си бях сложили го разпознах веднага). Сега, не знам дали той знае че тоя сайт е мой, и очаква аз да си преведа текста, да му го дам и после той да ми го даде на мен.
Доста хитро, типично по български...

След края на инсторията може да се възползвам от сайта на колегата за антиреклама.

Леле, как се надявам да не говориш за мен... първо наистина ли смяташ че мога да съм толкова тъп, да го пусна тоя рикуест, след като сайта ти го има и на подпис в скайп и тук? Малко ме подценяваш ми се струва. След като ти прочетох това мнение, се зачудих да не би да става въпрос за мен и потърсих подобен рикуест, като успях да го намеря в последствие. Щом ме обвиняваш искам да представиш по - убедителни доказателства, като сравнение на ИП на потребителите или каквото и да е, защото особено с потребители от този форум винаги съм се отнасял с нужния респект и уважение към работата си. Факт е, че не успех да се справя както ми се искаше, съгласен съм да ти върна петте лева (те са ми най - малкото на главата), но държа името ми да си остане чисто! Чакам отговор, ако не тук, то в скайп, на ЛС или където прецениш, поне кажи дали за мен става дума в разказа ти. Подчертавам дебело, че не съм най - големия идиот на света и знам, че сайта е твой (мамка му, та той ще ми извади очите от подписа, естествено че знам за какво става дума) НЕ СЪМ ПУСКАЛ РИКУЕСТ В САЙТА! И освен това, задачата съм си я изпълнил и съм ти го пратил по скайп превода (може би не най - смисления възможен, но колкото съм успял, съм се постарал и съм го направил сам!). Това е от мен, очаквам отговор!
 
От: От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Леле, как се надявам да не говориш за мен...

:D ти си единствения които ми прати превод :) , защото тая песен я пратих за превод на няколко човека понеже е трудна.

чист си.

съжалявам че не съм ти видял поста по-рано, ама почнах 2 триместър и ...:shock:
 
От: От: От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

:d ти си единствения които ми прати превод :) , защото тая песен я пратих за превод на няколко човека понеже е трудна.

чист си.

съжалявам че не съм ти видял поста по-рано, ама почнах 2 триместър и ...:shock:

Ето това очаквах да чуя ;)
значи всичко е точно :)

Успех с триместъра
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Аз... такова... ако може да се похваля? :)

Не мога да се накефя - взех една от любимите ми и най-сложни дисциплини в моята специалност - Електрически Гарови Централизации с 6! :)

Благодаря за възможността да изразя мислите си! :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

еми моето не знам дали е за хвалене, но хората които ме обраха преди няколко месеца, ще отидат в затвора :)
 

Горе