уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Гледам в DP имат много добър мод за пазара си.Посещения,ранкване,беклинкове,цена и възможност да си вържеш темата с гугъл аналитика,да видят хората посещения и т.н.Мисълта ми е няма ли начин да се поразчупят малко нещата тук,да се вкара един такъв мод,малко динамика да видим :)

 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Гледам в DP имат много добър мод за пазара си.Посещения,ранкване,беклинкове,цена и възможност да си вържеш темата с гугъл аналитика,да видят хората посещения и т.н.Мисълта ми е няма ли начин да се поразчупят малко нещата тук,да се вкара един такъв мод,малко динамика да видим :)



Глас в пустиня братче .....
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Таман се изкефих на една картинка: :lol::lol::lol:
761253R.jpg
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ето какво открих днес..
Смисъл може и да го знаете, но пък днес докато гледах едно календарче, го забелязах и много се смях :D

Monday
Tuesday
W ednesday
Т hursday
F riday
Saturday
Sunday

... ;d
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Т'ва е действителността. Щеш, нещеш... Затва 'беш всичката тая електроника и се замонашваш нейде. :lol:
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

В тоя форум забелязвам има много хора запалени по футбола, аз съм пък болен на тема залози. Е някой от Вас залага ли някъде?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

:shock::shock:Залози?? Не съм достатъчно заможен, за да си пръскам парите. Спорт? Предпочитам баскетбол или волейбол, футбола ми е много стоичковски "пу ти еб*м ***** майчина" :D. Ай пичове успешна седмица
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

хаха това чучало среден пръст ли ми показва или само така ми се струва?
 

Горе