уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Sammy, радвам се, че има справедливост! :) Хубаво е, че сред кофти народа на държавата ни се срещат мислещи хора :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

хораа, помощ искам си стария дизайн на админ панела на уърдпресс защото стария ме нервира тотално, просто не мога да му свикна дразня му се ;( искамм си стария дизайн ;(
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Сдобих се с PayPal акаунт и се регистрирах в CashBurners и WorldNiche [ след като видях пост на blichev във форума :) ] Утре ще пробвам да купя и хостинг, и да видим до какво ще направя :) Междуверменно не губя надежда, че GenBucks ще се оправят - все пак нали бяха най-конвертиращата програма, ще е грубо да изчезнат :)


В тази връзка искам да попитам: какво предпочитате/препоръчвате да се ползва за AffiliateID ? В GenBucks съм регистриран с voic4e. Cashburners искаше само букви - мислех да сложа mrcpuinstructor, но се спрях на sgeorgiev. А в WorldNiche съм също voic4e.

Т.е. не знам дали е добра идея да се вижда ясно, че това е име на човек. От друга страна някакъв странен псевдоним ми изглежда някак си хакерско и съмнително... Вие как мислите? :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Знам, че препоръчвате WordPress като система за сайтове - дори да не Ви е необходим непременно блог. Мога ли да си пиша статии и без сайта да е непременно блог?

Задавам въпроса, защото открих состема - CMS Made Simple, която ми харесва как е направена и се чудя дали да я ползвам вместо WordPress или да си кача него. Почти нямам опит с готови системи, но след повърхностно разглеждане на няколко други системи, избрах нея :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Да, CMS Made Simple наистина е много хубава система, важното е контент а да има, а пък и прост HTML сайт върши работа в такъв случай ;) Успех ;)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ако на някой му е скапан деня, това може да му оправи настроението:
Във връзка с подобряване качеството на работата с клиентите на компанията и увеличаване обема на продажбите, нареждам замяната на следните изрази, както следва:

1. "Чий го дириш ?" - "Какво именно ви интересува?".
2. "Всяк'ви тъпни " - "Широк асортимент от стоки".
3. "Добре бе, деба !" - "Фирмата дава гаранция".
4. "От къде ги взимат такива дебили?" - "Оставете координатите на вашата фирма".
5. "Да се таковам в задника" - "Проекта има нужда от доработка".
6. "Закле'ам се в кварталния!" - "Лично ще следя за изпълнението".
7. "Да те таковам в устата!" - "В настоящия момент предложението ви не ни интересува".
8. "Що за хуйня?" - "В този пункт е допусната грешка".
9. "Ски'й к'ва курва!"- "Кажете, какво сте завършили?".
10. "Да те еба отзад!" - "Не са договаряни отстъпки".
11. "Тъп гъз" - "Клиент".
12. "Тъпа крава" - "Клиент".
13. "Очилато магаре" - "Перспективен клиент".
14. "Заебах те вече" - "Какво още ви интересува?".
15. "Ходи да се шибаш !" - "Обърнете се към моя колега...".
16. "Не думай... Ще се подмокря!" - "Нима?!".
17. "Разкарай се педал..." - "Винаги се радваме да ви видим!".

Настоящата заповед да се доведе до знанието на всеки член от персонала.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Абе отчитат ли ви се кликовете в адсенсе, защото при мен положението е трагично - 10 клика - 0.00$ ????
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

При мен си отчита, обаче еCPMма е трагичен:(

416 - 7,62US$
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Много странно вече 28 клика а нямам никакви пари :/
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Webmasters, харесва ми форума! :)

Имаше един период преди около 2 месеца, когато не намирах интересни за мен статии и почти не влизах. След 20 часа програмиране от снощи до днес, ме боли главата и ми се спи, но от час и може би повече чета. И попаднах на адски интересни теми, които Вие сте вдигнали нагоре. Това е най-хубавото според мен за един форум, стискам палци всеки от нас да допринася за развитието му с хубави постове и все така да измисля интересни теми. :)

Искам и да кажа Добре дошъл! на SSH_ON - отдавна не го бях виждал тук, а той е човек за пример :wink:


Отивам да почивам, че утре ме чакат интересни задачки :) Приятна вечер на всички! :wink:
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

В PayPal имах 1.5 евро, които реших да конвертирам в долара и да използвам, за да купя домейн за 0.99 долара без ДДС. Надявам се, че не е необходимо да стоят там като някаква гаранция, т.е. мога да си ги изхарча, нали? :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Имам sitelinks :)
sitelinks,sitelinks,sitelinks
sitelinks,sitelinks
sitelinks

:D

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • Untitled-1.gif
    Untitled-1.gif
    1.6 KB · Преглеждания: 120
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ооо да са ти честити, браво браво :D:D:D Сега бутай още линкове да се качиш на първо място на "текстове", мисля че със бюджет 100 лв. на месец ще успееш ;)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Някой да наблюдава аномалии в AdSense днес? На 10 сайта нямам нито един клик, пък импресиите 24 653. Какво пак им стана ...
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Здравейте, не трябва да бъде банван човекът според мен...
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Очаквано следващо изплащане
Oct 2009 74,03 EUR
Платимо в бъдеще
0,00 EUR

Как ми го ****** в фортумото :(
 

Горе