уебмастръски чат - webmaster chat

От: От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ще ми липсва тази игра. Беше доста готина, имаше момент в който по цял ден играех...

На мен цял ден не ми издържаха нервите, но преди години по 2-3 часа вечер откарвах в игра и чат.
 
От: От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

На мен цял ден не ми издържаха нервите, но преди години по 2-3 часа вечер откарвах в игра и чат.

Винаги като губех се мотивирах, писах и въпроси които изпращах (имаше вариант да се пишеш, да го одобрят и да се пада на участниците)... бе с други думи, яко зарибен :(. Днес си мислех, дали може да се създаде такова нещо от някой друг. Не съм сигурен, но нямаше ли и руска версия?
 
От: От: От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Винаги като губех се мотивирах, писах и въпроси които изпращах (имаше вариант да се пишеш, да го одобрят и да се пада на участниците)... бе с други думи, яко зарибен :(. Днес си мислех, дали може да се създаде такова нещо от някой друг. Не съм сигурен, но нямаше ли и руска версия?

Conquiztador.ru имаше, но и нея замениха с тривиадор. После някаква друга игра щяха да пускат руснаците, но нещо имаха проблеми последно и не съм проверила направили ли са я вече поне в бета-версия. В момента съществува (и си работи най-вероятно) сръбската версия conquiztador.rs. За въпросите, аз проверявах в един момент, за съжаление не се усетих дори собствените си въпроси да си копирам някъде, за да ги имам.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Що БДЖ не пуснат Wifi във влаковете?
Някой запознат ли е г/д как го правят в автобусите примерно. Предполагам е с безжична интернет флашка и рутер, който разпръсква сигнала. Не ми изглежда нито сложно, нито скъпо.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Що БДЖ не пуснат Wifi във влаковете?
Някой запознат ли е г/д как го правят в автобусите примерно. Предполагам е с безжична интернет флашка и рутер, който разпръсква сигнала. Не ми изглежда нито сложно, нито скъпо.

:-o

Трябва с този аватар да разрешиш по някакъв начин тази несправедливост!
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Обещавам да ги изкарам от кризата!
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

тука ли беше мястото да натрупаме постове, че да минем заветната линия от 6 :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Добра бизнес идея - http://vbox7.com/play:17e19ecd8a (начинът по който се прави)
комплексарите ще се избият да го купуват. Лошото е, че ще им омръзне бързо и е бизнес за един сезон. Ако покриете големите градове (където концентрацията им е по-голяма) за лятото, може да се направят парички
 
От: Re: уебмастръски чат - webmaster chat

backdrop-d.png
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Какво си задал като метод на плащане? Пиши го Уестърн Юнион, защото ако ти идват на банковата сметка ще си имаш проблеми с данъчните.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

с тоя биг брадър - финал паднаха посещенията :D
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Какво си задал като метод на плащане? Пиши го Уестърн Юнион, защото ако ти идват на банковата сметка ще си имаш проблеми с данъчните.

Все още нищо не съм задал .
Викаш да хакам Western Union , да пиша имената на латиница по лична карта и това е всичко ?
 

Горе