фейсбук страница - ANTI BULGARIA

От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Вчера я репортнах, в един новинарски сайт я видях, сега репортнах и втората група споделяйте ако има още такива.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

И същите македонци в момента се редят на опашки за българско гражданство
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

И същите македонци в момента се редят на опашки за българско гражданство

Ама им плюскате наденицата а :) Ползвате им азбуката и националните герои, па ги плюете... какви хора сте незнам.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Ти луд ли си, кога съм ги плюл? Аз съм адекватен човек и ми е все тая )
А за наденицата и героите... все едно африкансците да уважават руснаците заради това че са направили калашников )))
Или аз да обичам италианците заради пицата и т.н. и т.н.
Съди се по сегашните дела, а не по делата на предците
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Ама им плюскате наденицата а :) Ползвате им азбуката и националните герои, па ги плюете... какви хора сте незнам.

Хвърли се от първия мост.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Докладвах ги и двете. Що се отнася до хората, има всякакви изроди. Наскоро гледах по телевизията за някакви канибали в Бразилия, които ядяли млади жени, даже и на съседите давали разфасовано месо, без те да знаят, че е човешко. Та подобни страници не могат да ме изненадат, защото пак казвам - има всякакви изроди. Можем само да се надяваме Господ по-бързо да си ги прибере, или да ги прати където им е мястото.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Ама им плюскате наденицата а :) Ползвате им азбуката и националните герои, па ги плюете... какви хора сте незнам.

Как може като станеш сутрин да забравиш да си изпиеш хапчетата, какъв човек си не знам. :mrgreen:
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Явно има и още много други подобни страници с антибългарски настроения. В тази страница видях че повечето коментари са насочени към едно и също момиче някаква чалгарка ли е, каква е... Не знам македонци ли са, турци ли са, но онази предната страница която вече я няма, там си личеше че турци стояха зад нея, понеже беше претъпкана с турски клипове, исторически рисунки от инвазията им, турски знамена... Това за мен са слаби хора на които друго не им остава, освен да се занимават с глупости.
 
Според Вас след колко докладвания Фейсбук може да реши да премахне дадена група?
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Броят не би трябвало да има значение. И един доклад да има, ако е основателен трябва да реагират.
 
Хм, мисля че не е така, понеже съм репортвал разни "долни" групи регистрирани от фалшиви профили в които плюят мен и мой близки, но нищо не се случва. Какво биха сметнали като основателно? Някакъв съвет? Как да се обоснова, да им пиша като някаква обяснителна бележка ли в полето под репорта?
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Понеже са големи си позволяват да газят правилата и да нарушават законите. Просто трябва достатъчно много хора да ги осъдят след като не са им взели под внимание основателните доклади и тогава ще започнат да работят както трябва. Доброволно няма да стане. На тях им е добре да си прибират парите от рекламата докато глупаците се псуват едни други и им правят сайта най-посещаван в света. Facebook просто няма мотивация да се промени доброволно. Насила трябва да стане.
 
Re: От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Понеже са големи си позволяват да газят правилата и да нарушават законите. Просто трябва достатъчно много хора да ги осъдят след като не са им взели под внимание основателните доклади и тогава ще започнат да работят както трябва. Доброволно няма да стане. На тях им е добре да си прибират парите от рекламата докато глупаците се псуват едни други и им правят сайта най-посещаван в света. Facebook просто няма мотивация да се промени доброволно. Насила трябва да стане.
Да така е, много неприятно, всеки може да изгради фалшив профил или група и да те оплюе от - до, и нищо не можеш да направиш! Дори и родната "милиция" ми казаха, че са с вързани ръце!
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Относно това:
Ама им плюскате наденицата а :) Ползвате им азбуката и националните герои, па ги плюете... какви хора сте незнам.

Доста хора го приемат буквално, гледам. А за мен това е ирония.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Абе хора наистина с тея нови простоии на фейса направо се обърках тотално някой да каже наистина от де да репотна тези гнусни страници и аз моля ви! :)
 

Горе