фейсбук страница - ANTI BULGARIA

От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

бе то всеки си мисли че турчин някой я е направил, ама най-много посещения дава че са от Скопие:?
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Тази страница трябва да се докладва и да не съществува! Баси простотията!
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

бе то всеки си мисли че турчин някой я е направил, ама най-много посещения дава че са от Скопие:?

не отхвърлям и тази вероятност...

Тази страница трябва да се докладва и да не съществува! Баси простотията!

за това писах тук, който желае може да пусне един доклад
 
От: От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Свинщина! Пуснах доклад. Нищо чудно да е македонска работа...
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

В един от коментарите пише, че страницата е от македония. Докладвах я.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

И аз пуснах доклад, и я пуснах в няколко от страниците ми.. да я докладват повечко хора..
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Ебати утрепахте на някой човечец микронишата дето си е намерил :)
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Видях турски постове с клипове как турци посичат българи, и исторически снимки как правят инвазия... Имаше един пост със снимка на карта на България и вътре турското знаме забито... Мисля че някой се опитва да прави поредната провокация да предизвика етническо напрежение и да станем Косово №2 ! Що за идиощина е това ? Само не разбрах от колко време стои страницата. И аз докладвах.
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Явно репортите са дали резултат, от линка в първия пост не ми намира страницата. Радвам се, че не съм станал жертва на извращенията, които са поствани в тази страница...
 
Re: От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

И аз я репортнах тази преди време :) Така и така сме почнали тук намерих още една: http://www.facebook.com/pages/Anti-Bulgaria/246477115431453 - малка е, но все пак :)
И тази с един репорт. Що за долни мекотели ги правят тези групи? Предполагам хора с много нищожен живот и може би не далеч от края. :)
 
От: фейсбук страница - ANTI BULGARIA

Има доклад и от мен.

Баси идиота, и на 3март е писал простотии за България... болен мозък
 

Горе