чакам гоогле чек тази седмица :)

Gotovski

New Member
Парвиат ми чек от гоогле го чакам да доиде тази седмица не е кои знае кво но си е добре :) за парви пат от гоогле и пак без тва само и бех сложил адовете за 3-4 дена в сйте ми и след тва го фичнах да го продавам мн добре стана тей :)... :) чакам гоогле :П.

google.jpg
 
Аз го разбирам , че е събрал за няколко месеа или седмици тия пари и вече могат да му пратят чек като е минал 100 кинта . Не виждам да пише за дни за които ги е изкарал тия пари , то май беше едно време когато той или някой друг си беше направил шегичка :)
 
iNDESiGN каза:
ми ако е от http://www.gotovski.info/ нз как е станало, щото днес има 30 уникални.... :D

pih не е от готовски много ясно беше от един др сите с гоогле адсенсе. Не си прайх шегаа просто постнах на ониат ревенуто и моито стана сащото ма аз даржах сйте 3 или 4 дена имах около 10к импрессион и около 1к кликнс за тез 3-4 дена ;) мн добре ставаше ма след тва гоогле много яко дропна плащаниата на тез кликове и аз го продадох сйте иначе сйте беше. www.vtube.us

мойят приате сега от 1 месец е с ртубе.инфо и прай около $10 на ден ако работи ако не си праи по $1 - $2
 
Айде и от мен една честитка . Дано следващия да е с 2 нули повече ;) .

П.П и моя чек дойде днес :) .
 
Аз качах чек за 230$, но уви ми казаха, че има някакви невалидни кликвания и неми дадоха парите. :?
 
Това е много гадно... все пак 230 са си пари... иначе ти пожелавам да правиш по повече и да ти ги дават а на Gotovski честито пак
 

Горе